Sadi İmren

22 Nisan 2013

Avrupa kapısı aralandı

Spor Toto Süper Lig'in 30.haftasında deplasmanda M.P. Antalyaspor ile karşılaşan takımımız çok zorlandığı karşılaşmada aldığı galibiyetle haftayı üç puanla kapatarak yüreğimize su serpti ve böylelikle üçüncülük koltuğuna oturmak için Beşiktaş ile amansız bir yarış içinde girdi. Diğer yandan da alınan galibiyetle, Avrupa kapısı biraz daha aralandı.

Kasımpaşa ve Mersin İdman Yurdu karşısında göze hoş gelmeyen futbolla, idare ettiğimiz karşılaşmalar serisine yeni bir halka daha ekledik. Antalyaspor'un iki topu direkten dönmeseydi şimdi başka şeyler konuşuyor olacaktık ancak şans bu defa yüzümüze güldü. Batalla'nın ustaca vuruşu ve Scott Carson'un kritik kurtarışları takımımızı ipten aldı. Maçları kazanabilmek için takım halinde hep iyi olmalı ve istikrarı yakalamamız gerekli. Hedefimiz Avrupa, bu futbol ligimiz için taraftarlarımızı tatmin etse de Avrupa sahnesinde nefesimiz yetersiz kalabilir.

Ertuğrul hocamızın ligimizde aldığı beraberliklerine sitem ederken anlatmaya çalıştığım 10 maçta 10 beraberlik yerine 5 galibiyet 5 beraberlik alınsaydı şimdi liderle birincilik mücadelesi içine girecektik.


Başlarda pek de inanmadığım Hikmet hoca bu durumu değiştirecek gibi görünüyor. Eğer bu istikrar sürer ve takımımız daha istekli oynarsa (Örn: Beşiktaş maçı) 10 maçta aldığımız 7 galibiyet 3 mağlubiyet alan bir hocaya inanmaya başlayabiliriz.

Son olarak Başkanımız İbrahim Yazıcı'ya acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun Sn.İbahim Yazıcı.

 

    • teksaslı
    26 Nisan 2013 | 19:11
    Kısa ve öz