KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Hedef süper lige çıkmak"

08 Şubat 2018 | 15:46

1 yorum

8349 okunma

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Bursaspor Durmazlar, Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay'ı ziyaret etti

Türkiye Basketbol Ligi'nin ikinci yarısına kazanarak başlayan Potanın Timsahları, Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay'ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, Bursaspor Durmazlar teknik heyeti ve oyucuları katıldı.

Ziyarette konuşan Ali Ay şunları aktardı; "Öncelikle mücadelenizden dolayı hepinizi kutluyorum, artık bu mücadeleyi Süper Lig'e çıkarak taçlandırmamız gerekiyor. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum.Bundan sonra maçlarınıza daha çok gelmeye çalışacağım. Sizlere başarılar diliyorum, Allah yardımcımız olsun. İnşallah sezon sonunu güzel bitiririz ve Bursaspor Kulübü'nü layık olduğu yerde mücadeleye devam ettiririz."

Bursaspor Durmazlar Başantrenörü Şemsettin Baş ise: "Başkanım teşekkür ediyoruz. Biz bu yolda yürürken birlikte hareket etmek istiyoruz. Sizleri aramızda yanımızda gördüğümüzde çocuklar özgüvenli oynuyor. Hem de camiaya da mesaj veriyoruz. Başkanıyla,yönetim kuruluyla,taraftarıyla birlik olduğumuzda biz buradayız diyoruz. Sizleri sık sık aramızda görmek istiyoruz. Büyük bir aile olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz." Dedi.

Ziyaretin sonunda Bursaspor Durmazlar kaptanı Erdem İlter, Başkanımıza tablo hediye etti.

 Bursaspor.org.tr

    • Bevler  
    08 Şubat 2018 | 22:45
    Başkan uyuma basketbolcuların maaşlarını öde tapu tapu toplam bütçe 2 milyon lira civari adamların ödemelerini aksatma yoksa karşında bizi bulursun

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR