KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bu forma altında oynamayı seviyorum"

02 Ocak 2018 | 10:00

9 yorum

6817 okunma

Takımımızın başarılı File Bekçisi Harun Tekin, Bursaspor TV'ye gündeme dair açıklamarda bulundu.

"Bursaspor forması giymek benim için büyük bir şeref" diyen Harun Tekin şunları söyledi;

"Öncelikle herkese sağlık,huzur ve mutluluk diliyorum. Umarım yeni yılda çok başarılı oluruz.Geçen yılı pek fazla konuşmak istemiyorum, kötü bir sezon geçirmiştik.Ardından yeni sezona köklü değişiklikler ile başladık. Hocamız değişti,yeni arkdaşlarımız aramıza katıldı. Hem teknik ekibimizle hem de yeni gelen arkadaşlarımızla güzel bir bağ oluşturduk. Özellikle sezonun ilk yarısında inişli çıkışlı performans sergiledik. İlk yarıyı iyi bir puanla bitirdik ama daha iyi olabilirdi.Bazı kırılma maçlarını kaybettik, şimdi önümüzde ligin ikinci yarısı var en iyi şekilde hazırlanıp,güzel galibiyetlerle üst sıralara çıkmak istiyoruz.

Genellikle 3-5-2 az oynanan bir sistem. Hocamız böyle bir karar verdi. Bütün arkadaşlarımız bu karara saygı gösterdi. En iyi şekilde çalıştık ve başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Az pozisyon vererek, atağa daha iyi çıkarak, iyi bir sistem oldu..

Buraya geleli 8 sene oldu. Kendimi Bursaspor'un bir parçası olarak görüyorum. Burasını bir aile olarak görüyorum. Bu forma altında oynamayı,savaşmayı ve çalışmayı çok seviyorum. Bursaspor formasını giymek benim için büyük bir şeref.

Aileme çok şey borçluyum. Özellikle eşime çok teşekkür ediyorum. Eşim kötü günlerimde hep yanımda oldu,zor zamanlarımda beni hep destekledi. Çocuklarımla vakit geçirince her şeyi unutuyorum. Aile olmak çok önemli ve bütün futbolcu arkadaşlarıma öneriyorum.

Altyapımızdan çok önemli oyuncular çıkıyor. Muhammed Şengezer,Ataberk Dadakdeniz pırlanta gibi çocuklar. Beraber güzel bir uyum içinde çalışıyoruz. Okan Koçuk kendini geliştirmeye devam ediyor.

Okan kardeşimle uzun yıllar birlikte forma giydik. Şenol hoca zamanında benim arkamdaydı. Milli takım kampında birlikteydik eski günleri yad ettik. Muhammed'de Riva'da kamptaydı. 3'ümüz birlikte zaman geçirdik.İnşallah Bursaspor'dan Milli Takımlara daha çok oyuncu çıkar.

Kampta iyi hazırlanmak önemli. İkinci yarı her zaman zor geçer. Alt sırada bulunan takımlar güçlenmeye çalışacaklar. Daha çok çalışıp kırılma maçlarını kazanırdak ilk beşte yer alacağımızı düşünüyorum.

Hocamızla ilk tanıştığımdan beri bize karşı bana karşı yaklaşımı her zaman bir arkadaş gibi. Her şeyi konuşabiliyoruz. Bizi her zaman destekliyor ve bize özgüven veriyor."

 Bursaspor.org.tr

  • paul le memiş  
  06 Ocak 2018 | 15:14
  -2
  bu hocayla olmaz ben 300 500 diyen bi kardeşinizim yalan olmaz yaşasın mutlu topçu
  • Bevler  
  03 Ocak 2018 | 15:28
  Bursaspor sana ne kadar veriyo bilmiyorum ama aldiginin fazlasını hak ettiğin kesin. bize kizsanda amigoyu dövsende seni bu takimda gormekten gurur duyuyoruz harun.
  • mudanyalı  
  03 Ocak 2018 | 13:50
  Harun arkadaşımızla koruparkta karşılaştık saolsun bizi kırmadı fotoğğraf çekindik benim çocuğumla birlikte. Harun çok mütevazi alçak gönüllü bir insan kısa bir sohbetimiz oldu. şayet bu kardeşim olurda başka takıma giderdr, bize bi saygısızlık etmediği sürece bu çocuğa küfür edilirse, küfür edenlerin önce adamlığından sonrada Bursaspor luluğundan şüphe ederim... Harun sana o zamanda demiştim. Allah bileğine ayağına kuvvet versin kardeşim... Efendisin Adamsın kardeşim saygılar...
  • ALİVELİİ  
  03 Ocak 2018 | 13:20
  Alanya maçı 13:30 cumartesi gitmeyelim diye yapıyolar
  • rıdvan kopuk  
  03 Ocak 2018 | 09:14
  -2
  valla istediğiniz kadar - verin.yalan mı söylüyorum.bi işyerinde çalışıyorsun 2000 tl veriyor. seni renault tofaş gibi firma çağırıyor 2500 tl veriyor.ve ya oda 2000 tl veriyor.ama şartları daha iyi.- verenler gitmez mi?yapmayın gerçekçi olun biraz
  • Yesil Bursali  
  03 Ocak 2018 | 04:30
  -1
  Ridvan Kopuk! Mesut Sen bir Ankaraliydi. Bu Cocukta! Degerlerimizi satmaya ne Kadar meraklisiniz. Gitmek istemiyorum dese bile zorla yollayacaksiniz yani. Sedat 3 e yapilan bu Cocuga yapilmasin. Takim Kaptanligini sadece O Hak ediyor! Kurtardigi Penaltilar olmasi idi düsmüstük!
  • rıdvan kopuk  
  02 Ocak 2018 | 20:58
  -7
  1-2 sene sonra istanbul takımına gittiğinde bu kulübe para kazandırsanda bu taraftar sana diğerlerine yaptığı gibi hain diye bağıracaklar aslanım. Allah yolunu açık etsin
  • setbaşı1963  
  02 Ocak 2018 | 14:16
  11
  harun batalla aziz behich bu oyuncularımıızn kıymetini bilmeliyiz değeri kıymeti bilinmesi lazım düşmediysek bunlar sayesinde puanlar aldık minnettarız hepsine başarılarının devamını bekliyoruz
  • garaj6  
  02 Ocak 2018 | 14:02
  10
  Maaşallah 8 yıldır Bursasporumuzda. Allah nazardan saklasın.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR