KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bazen 1 puan iyidir"

18 Kasım 2017 | 17:30

6 yorum

6850 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, golsüz berabere biten Göztepe karşılaşmasını değerlendirdi.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, golsüz berabere biten Göztepe karşılaşmasını değerlendirdi.

Le Guen, "Öncelikle bugün iyi tarafından bakmamız gerekiyor. İçeride berabere kalınan bir maç ama mutlu olmalıyız. Çünkü bugün sıfır puanla ayrılıyor olabilirdik. Tamam 3 puan da alabilirdik. Ama bazen 1 puan da iyidir demek gerekiyor" diye konuştu.

Değişikliklerle ilgili gelen bir soru üzerine Le Guen, "Evet belki bir değişiklik yapabilirimdim. Sizin öneriniz nedir?" cevabını vererek şöyle devam etti: "Sizin de söylediğiniz gibi kararları ben veriyorum ve benim de kararım böyleydi. Bir de enteresan olan şu ki o pozisyonda oynayabilecek 4 oyuncumuz var, Aziz, Emre, Onur ve Yusuf Erdoğan. Ama bugün hiç biri kadroda olmaya uygun değillerdi. Ben de elimden gelen çözümü ortaya koydum. Net bir çözüm değildi farkındayım ama elimden geleni yaptım."

Harun Tekin'in performansının sorulması üzerine Paul Le Guen, "Harun'un en başından beri gösterdiği performanstan çok memnunum buna bugünü de ekleyebiliriz. Sezon başından beri aynı savunmacılarla oynuyoruz. Barış Titi, Ekong ve Aziz. Buna son olarak Ertuğrul eklendi ama bugün baktığımızda Titi ve Aziz yoktu böyle olunca bir çözüm bulmam gerekiyordu. Zor bir görevdi ama bu tarz durumlar bazen olabiliyor" yanıtını verdi.

Bir gazetecinin "Pablo'nun performansını nasıl değerlendiriyorsunuz ve Bursaspor bugün Agu'yu aradı" şeklindeki sorusuna ise Le Guen "Pablo'dan memnunum. Kendisi oyunun hep içinde kalıyor ve kaptanımız. Ondan tamamen memnunum. Agu dev bir eksikti ama Cris'in de performansından memnumum. Şikayet etmek seçeneklerden birisi ama önümüze bakıp devam etmek de bir başka seçim. Bütün akşam Agu yokta diye ağlayabilirim, yokluğundan yakınabilirim ama bu çözüm değil, başımızı dik tutacağız. Önümüzdeki haftalara bakacağız" şeklinde yanıt verdi.

 Bursaspor.org.tr

  • U.K 16  
  21 Kasım 2017 | 01:28
  İşi gücü bıraktın sigaraya mı taktın vertblan kardeş şimdi sende
  • Vertblan  
  19 Kasım 2017 | 14:29
  Turbunlerde sigara yasağı yokmu?
  • Edu  
  19 Kasım 2017 | 11:47
  Şu maçı özetinde bile sadece faty yi izleyin. Ne dediğimi anlayacaksınız. Gelmiş geçmiş en büyük zarar ziyan. En boşa harcanmış para. Oynayacağı topu s... Harun sağolsun yine ki gol yemedik.
  • Bursalı  
  18 Kasım 2017 | 18:48
  -17
  Hoca renklerden gs ile goztepeyi karistirdi galiba evinde oynuyosun 90 dakika tek oyuncu degisikligiyle bitiriyosun butun mac Sinana sabredip Badu gibi adami cikariyosun Rustu gibi sol bekin var gol yemeyimi bekledin ben anlamadim ki napmak istedigini ?
  • BayBursaspor  
  18 Kasım 2017 | 18:47
  19
  Deplasman tribünü konusu tekrar ele alınmalı. Bugün göztepe dost klüp diye rahatsız olmadık ancak 2bin kişiyle ve yeri itibariyle stadda çok etkili olabilecek noktada. Bunu gs deplasman tribününde var plastik cam çekilebilir vs vs. Yarın öbür gün bu noktada çok başımız ağrır benden söylemesi.
  • Erkan Sayanoğlu  
  18 Kasım 2017 | 18:06
  Gerçekten bazen bir puan iyidir.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR