KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Basketbol maçımız ücretsiz!

16 Kasım 2017 | 17:30

1 yorum

9594 okunma

Potanın Timsahları, Türkiye Basketbol Ligi'nin 9. haftasında evinde Karesispor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Şemsettin Baş nezaretinde yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika süren antrenmanda oyuncularımız ısınma hareketlerinin ardında hucüm setleri üzerinde çalışmalar yaptı. Sakatlıkları devam eden Tuğberk Gedikli,Ümit Türkoğlu, Erdem İlter ve kadro dışı bırakılan Yunus Akçay antrenmanda yer almadı.

Bursaspor Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel yaptığı açıklamada şunları aktardı;

Nedim Yücel; "Karesispor ligin yüksek bütçeli takımlarından biri, bizim için çok önemli bir müsabaka cumartesi günü taraftarlarımız çifte heyecan yaşayacaklar biz onlara önce stadyumda ardından salonda çifte zafer yaşatmak istiyoruz, maçtan çıkıp formalarıyla gelen bütün taraftarlarımızı ve aileleri ücretsiz olarak salonumuza davet ediyoruz. Taraftarımızın da katkısıyla bu maçı da kazanıp üst sıralardaki yerimizi garantilemek istiyoruz" dedi

Bursaspor Durmazlar-Karesispor karşılaşması 18 Kasım Cumartesi günü saat 18:00'de Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak. Maça formalarıyla gelen taraftarlarımız ve aileler karşılaşmayı ücretsiz takip edebilecekler.

 Bursaspor.org.tr

    • Earsyg  
    16 Kasım 2017 | 23:11
    Futbol maçından sonra direk basket maçına geçmek güzel olur. İnşallah 2 maçtan da galip gelerek evlere mutlu şekil de geri dönücez..:)

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR