KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bursaspor 91 - 65 Düzce Belediyesi

14 Ekim 2017 | 21:25

0 yorum

8023 okunma

Bursaspor Durmazlar Türkiye Basketbol Ligi 3. Hafta karşılaşmasında Düzce Belediyesi'ni 91-65 mağlup ederek 2. galibiyetini aldı.

Potanın Timsahları Türkiye Basketbol Ligi 3. Hafta maçında Düzce Belediyesi'ni ağırladı.Karşılaşmaya Erdem, Karlo,Can,Baki ve Dejan beşiyle başlayan takımımız ilk çeyrekte Erdem ve Dejan'ın ikili oyunlarıyla etkili oldu. Düzce Belediyesi'nde ise Ersin Görken takımını oyunda tutmaya çalıştı. Bursaspor Durmazlar ilk çeyreği 22-19 önde bitirdi.

Şemsettin Baş'ın öğrencileri ikinci çeyreğe ön alanda baskıyla başladı. Karlo ve Can ile kaptığı topları iyi değerlendiren ekibimiz savunmada özellikle Henry'i durdurunca aradaki sayı farkını açmayı başardı ve soyunma odasına 41-29 'luk skorla girdi.

Bursaspor Durmazlar üçüncü çeyreğe maçın başındaki beş ile başladı. Üçüncü çeyrekten itibaren aradaki farkı açan Potanın Timsahlarında Özellikle Erbil Eroğlu, Dejan Borovnjak ve Karlo Vragovic skora katkı vermeyi sürdürünce Düzce Belediyesi karşılaşmaya ortak olamadı.Üçüncü çeyrek 66-48 Bursaspor Durmazlar üstünlüğüyle geçildi.

Karşılaşmanın son bölümüne 18 sayı üstün girmeyi başaran Bursaspor Durmazlar son çeyrekte aradaki farkı korudu ve farkı açmaya devam etti. Son bölümde Karlo Vragovic ve Baki Görür ile etkili olan Bursaspor Durmazlar maçı da 91-65 kazanmayı başardı.

Bursaspor Durmazlar'da Dejan Borovnjak 27 sayıyla maçın en skorer ismi olurken Baki 18 Karlo 11 sayı ile skor katkısı veren isimler oldu.

Şemsettin Baş "Savunma anlamında çok istekliydik"

Düzce Belediyesi zorlu bir takım ancak biz bugün savunma anlamında iyi işler yaparsak iyi bir netice alacağımızı biliyorduk. Bugün sevindirici olan az sayıda top kaybı ve çok sayıda asist oldu.

Bundan sonra hepimizi daha güzel günler bekliyor.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR