KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bursaspor 78 - 85 Petkimspor

30 Eylül 2017 | 21:00

2 yorum

6110 okunma

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele edecek Bursaspor Durmazlar sezonun ilk maçına çıkıyor

Türkiye Basketbol Ligi'nin ilk haftasında Bursaspor Durmazlar, Atatürk Spor Salonu'nda Petkimspor'u ağırladı. Mücadelenin ilk bölümünde Erdem İlter ve Dejan Borovnjak ile birlikte pota altını etkili kullanan takımımız, ilk çeyreği 25-17'lik skorla önde geçti. İkinci çeyrekten itibaren oyuna ağırlığını koyan Petkimspor, Kaloyan Ivanov'un etkili oyunuyla öne çıktığı bu anlarda farkı azaltırken soyunma odasına da 45-39'luk üstünlükle giren taraf oldu.

İkinci yarıda da Petkimspor, Ivanov ile pota altını verimli kullanmayı sürdürdü. Potanın Timsahları hücumda etkisiz kalınca final çeyreğine konuk ekip 67-59'luk skor avantajıyla başladı. Maçın son bölümünde aradaki farkı bir türlü azaltamayan Şemsettin Baş'ın öğrencileri maçtan 78-85 mağlup ayrıldı.

Bursaspor Durmazlar'da; Kaan Sarıaslan 2,Erdem İlter 17,Yunus Akçay 6,Mustafa Baki Görür 7,Karlo Vragovic 14,Dejan Borovnjak 20,Ali Işık 5,Can Özcan 7, sayıyla karşılamayı tamamlarden,Petkimspor'un pivotu Kaloyan İvanov 23 sayıyla maçın en skorer ismi oldu.

 Bursaspor.org.tr

  • eraska  
  03 Ekim 2017 | 14:45
  bu takımdaki sakatlar ne zaman takıma dahil olacak? bu şekilde 2-3 maç kaybedersek işimiz çok zor. takımdada atletik oyuncu yok, çoğu kaba bir oyun sergiliyor. palaspandıras basket oynuyorlar. oyun okuma sıfır. rakip çok rahat kazandı bu haftaki maçı.
  • skl  
  01 Ekim 2017 | 16:34
  ya arkadaşlar cumartesi basket takımın maçını yazmışınız pazar olmuş maç sonucu videosu resmi yok nasıl olcak bu işler biraz ilgilenin lütfen

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR