KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Stadyum otoparkının kart satışları başlıyor

28 Temmuz 2017 | 16:40

1 yorum

6744 okunma

Timsah Arena Batı tribününde müsabakalarımızı takip eden değerli taraftarlarımızın araçlarıyla stadyuma ulaşabilmeleri adına Batı Açık otoparkının satışına başlanıyor.

KART SATIŞLARI PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR

2017-2018 sezonu boyunca geçerli olacak olan "Batı Açık Otopark" kartları Bursaspor Nalbantoğlu Katlı Otoparkı'ndan 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat:08:00'dan itibaren satışa sunulacaktır.

Sınırlı sayıda olan otopark kartları 500 TL bedel ile SADECE Timsah Arena Batı bloğunda bulunan Localar, VIP Tribün ve Batı Alt tribününde hak sahibi olan taraftarlarımız tarafından kullanılabilecektir.

Güney, Doğu ve TOFAŞ tribününde yer alan taraftarlarımızın 6222 sayılı kanun ve TFF statü ile talimatları gereğince tribünler arasında geçiş olmadığından dolayı Batı Açık Otoparkını kullanamayacaklardır.

Yapımına devam eden Güney, TOFAŞ ve Doğu tribünü kapalı ve açık otoparkları tamamlandığında taraftarlarımızın hizmetine sunulacaktır.

Otopark kartları tek giriş hakkına sahiptir. Araç girişleri yetkililer tarafından kontrol edilerek yapılacak olup; giriş yapmış olan araçların tekrar geçişlerine müsaade edilmeyecektir.

Otopark kartları plakasız olup üzerlerinde numaralar olacaktır. Bu numaralar ile kart sahipleri kayıt altına alınacak olup liste giriş noktasında polis tarafından kontrol edilecektir. Aynı numaradan 1 den fazla olması halinde hem kart sahibine hem de çoğaltan kişiye yasal işlem uygulanacaktır. Otopark kartı da iptal edilecektir. Bu iptal işleminden kart sahibine ödemiş olduğu kart ücreti geri iade edilmeyecektir.

 Bursaspor.org.tr

    • 1616  
    29 Temmuz 2017 | 09:59
    14
    Senin yapacağının işin anasını avradını sikeyim.. Temeli atmanın üzerinden 7.nci yıla girdin. Hala kale arkaları,maraton açık otoparkları tamamlanacak..

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR