KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Burada olmaktan çok mutluyum"

01 Temmuz 2017 | 21:16

3 yorum

6688 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, Bursaspor ile ilgili ilk izleniminin güzel olduğunu belirterek, "Burada olmaktan çok mutluyum. Karşılamanın olduğu günden beri çalışmayı iple çekiyordum. Bugün de buradayız. Gönül isterdi ki tam kadro çalışalım ama bütün takımların yaşadığı bir problem bu. Milli takımlarda yaz boyunca mücadele eden oyuncular, gelecek, gidecek oyuncular oluyor. İlk günden itibaren tam kadro çalışmanız çok mümkün olmuyor. Burada olmaktan çok gururluyum, çok mutluyum. Türkiye liginde teknik direktörlük yapacağım için de çok büyük bir heyecan duyuyorum" dedi.
"5-6 doğru oyuncuyu kadromuza katmak istiyoruz"
Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Le Guen, "Aceleye yer olmadığını düşünüyorum. Özellikle bugün stoper transferini açıkladık. Bu transferden ötürü çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Özellikle sezon başına kadar 5-6 doğru oyuncu ile görüşerek ve takıma kazandırarak kadro içinde doğru bir denge sağlayacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.
"Doğru 26 kişiyle ikinci kampımızı gerçekleştirmeye çalışacağım"
Avusturya'da yapılacak ikinci etap çalışmalarına 3 kaleci ve 23 oyuncu ile gitmeyi istediklerini belirten Le Guen, "Orada bulunan tüm oyuncularımıza ve takımımıza fayda sağlayacağımızı düşünüyorum. Uzun bir liste var elimizde. Bugünlerde yapacağımız çalışmalarda oyuncuları gözlemleyerek, doğru 26 kişiyle ikinci kampımızı gerçekleştirmeye çalışacağım" dedi.
"Bursaspor adına en doğru kararın verileceğine inanıyorum"
Takıma katılmasını istediği oyuncuları belirlediğini ifade eden Le Guen, "bununla alakalı yazılı bir çalışma yaptım ama bazen düşündüklerinizle gerçekler arasında mesafe olabiliyor. Baysse istediğimiz bir oyuncuydu ama gerçekleşmedi. Bir transferin gerçekleşmesi 2-3 gün gecikecekse ama bizim için doğru transfer olduğuna ikna olacaksak bu bize sıkıntı oluşturmaz. Transfer çalışmaları devam ediyor. Bursaspor adına en doğru kararın verileceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

 Bursaspor.org.tr

  • ALİVELİİ  
  04 Temmuz 2017 | 13:33
  takımın yüzde doksanı çöp daha ilk günden anlamadıysa bu hoca da çöptür.
  • uçbeyi  
  02 Temmuz 2017 | 13:23
  11
  Kötümser olmaya gerek yok fakat polyannacılık da oynamayalım .

  Daha takıma hangi futbolcuların transfer edilebileceği belli değil . Gönderilmesi gereken futbolcular gönderilemedi . Transferi gerçekleşecek futbolcularla kan uyuşmazlığı olup olmadığı ortaya çıkacak . Uyum sorunu yaşama tehlikesi de var . Denge ve arkadaşlık ortamı şart .

  Geçtiğimiz sezon verim alamadığımız Le Guen ile yükselişe geçebilecek futbolcularımız da olacak . Kreatif , lider özellikli, devamlılık gösteren ve ekip ruhunu ortaya çıkartabilecek futbolcular da gelebilir .

  Takımın iskeleti değişip çekirdek kadro oluşturulmaya çalışılacak . futbolcuların özelikle geri dörtlünün uyum sağlaması biraz zaman alacak .

  En önemlisi de geçtiğimiz sezon futbolculara yanlış kondüsyon yüklemesi yapılıp verimsiz kamp dönemi geçirildi . Son haftalarda mental olarak ta futbolcuların kondüsyonu düştü sakatlanmalar arttı .

  Bu nedenle futbolculara doğru kondüsyon yüklemesi yapılması ve iyi bir kamp yemeleri çok önemli .
  • Lethe  
  01 Temmuz 2017 | 22:16
  Ozan can ve furkan emre umarim bu sene degerlendirilir, esasinda alttan gelen genclerin de takima monte edilebilir kalitede olduklarini dusunuyorum.umarim yonetim sirf taraftari trubune cekmek icin sacma transfer yapmaz.taraftarin istedigi guzel futbol nothing more!!

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR