KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bursaspor'un yeri süper lig olmalı"

04 Haziran 2017 | 20:00

4 yorum

7731 okunma

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, Acıbadem Üniversitesi galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada Bursaspor basketbol takımının yerinin Süper Lig olduğunu belirtti.

Tecrübeli Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, sezon boyunca Basketbol için emek veren herkese teşekkürlerini iletti. Baş şu açıklamalarda bulundu; "İlk senemizde ortaya koyulan performansı kimse beklemiyordu. Son bir adım kalmasına rağmen Süper Lig'e çıkamadık. Sporcu kardeşlerimin emeklerine, yüreklerine çok teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki son adımı da atalım ama çok gururluyuz. Çok da birbirimizi sahiplendik, destekledik. Çok zor zamanlar geçirdik. Bu takım bu zor zamanları çok iyi şekilde atlattı. Sakatlık oldu, hastalıklar oldu hepsinin üstesinden gelip, aile havasını bozmadık. Hiçbir şekilde negatif havanın içeriye girmesine izin vermedik. Bunun için de buralardayız. Bizi bozmaya çalışan bir sürü etken olmasına rağmen çocuklarımız birbirlerine çok fazla kenetlendi. Teknik ekibime ve özellikle asistanlarıma, Genel Menajerime ve taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Taraftarımız bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı ama tecrübelenmek zorundayız. Hem taraftar, hem yönetim ve hem de basın olarak tecrübelenmeliyiz. Bir takım şeyler sadece sahada kazanılmıyor. Bunun en önemli göstergesi de kazanılmış olan Afyon maçında ceza alıp, belki de sezonun en önemli maçı olan Eskişehir maçında taraftarsız oynadık. Çünkü biz taraftarımızla oynamaya alışkın bir takımız. Burada da çok üzüldük. İlk senemizde böyle bir tecrübe edinmekte çok önemliydi. Bursaspor sağlam adımlarla geliyor. Bizle veya bizsiz Bursaspor en kısa zamanda Süper Lig'de olmalı."

 Bursaspor.org.tr

  • Yesil Bursali  
  05 Haziran 2017 | 13:00
  Semsettin umarimki seneyede takimin basinda olacaksin. attigin 3 lükleri tofasta oynadigin zamanlari dün gibi hatirliyorum. Seneye Play offa en basta gireceksin!
  • gorki  
  05 Haziran 2017 | 10:17
  çok düşük kadro kalitesiyle düşük rotasyon imkanıyla yapılabileceğin en iyisini yaptı basket takımı bu sene daha iyisi yapılamazdı hocam.
  • Bursaspor 07  
  04 Haziran 2017 | 20:24
  -2
  Ayrılık sinyalleri
  • Emre16  
  04 Haziran 2017 | 20:05
  13
  Bizli veya Bizsiz diye bir olgu yok hocam. Murat konuk ve Sen'le bu günleri gördük. Seneye yine aynı ekiple daha deneyimli ve daha güçlü bir kadro ile Süper lig e çıkacağız.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR