KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Adnan Örnek istifa etti!

28 Mayıs 2017 | 18:29

84 yorum

33826 okunma

Teknik Direktörümüz Adnan Örnek, Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı basın açıklamasında görevi bırakmayı düşündüğünü belirtti.

Maç sonu toplantı odasına oldukça üzgün giren Teknik Direktörümüz Adnan Örnek, "Yayıncı kuruluşa da konuştum. Sezonun bütün günahı bana ait, sorumlulukta bana ait. Bu takıma şok lazım. Çok uğraştım başaramadım. Yazık günah. Bu maçı sahada ne olursa olsun kazanmak gerekirdi. Hatalar sıkıntılar oldu ama başkanla görüşeceğim ve sanıyorum görevimi bırakacağım. Bu takıma şok gerek" diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Herkes kendisine gelsin. Yeter. Ben elimden geleni yaptım. İstifa edeceğim. Koskoca şehrin düşmesine seyirci kalamam. Bu takım eriyip gidemem. Son hafta gelsin biri kurtarsın. Sezonun bütün günahı bende. Ben görevi bırakıyorum. İstifa etmek zorundayım. Rüyadan kalksınlar. Bu seyirciye taraftara yazık. Maç sahada kazanılır. Ben üzülerek görevi bırakmak zorunda kalıyorum. Trabzonspor maçına 5-6 gün var. Bu takım ayağa kalkar. Bunlara gerçekten bir şok lazım. Belki bunu ben gerçekleştiririm. Böyle gitmez. Uyansınlar." Konuşmasının ardından soru almayan Adnan Örnek göz yaşlarına hakim olamadı ve toplantıyı bitirdi.

 Bursaspor.org.tr

  • Dk  
  28 Mayıs 2017 | 18:37
  -1
  Yazıklar olsun
  • Mehmet 1326  
  28 Mayıs 2017 | 18:37
  Hoca degil yonetim ve recep istifa etsin serefsizler kume dusurdunuz be kocaman Bursasporumuzu
  • 1963 efsanee  
  28 Mayıs 2017 | 18:36
  -12
  bu takım ayağa kalkacak.
  hiç kimsenin şüphesi olmasın. şüphesi olan da bırakıp gitsin.
  arkadaşlar her şey bitmiş değil. silkinin ve kendinize gelin lütfen. biz iyi gün taraftarı değil büyük Bursasporun büyük texas taraftarıyız. haftaya 3 puan alıp, kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz ve bu korku dolu sezona veda edeceğiz. merak etmeyiz Bursaspor ve Bursa kentinin mayası sağlamdır yeterki dik duralım ve dik durmasını bilelim.1963 de kurulan bu takım Türkiyeye futbol dersi vermiştir. haftaya trabzona çıkarma yapacağız hiç kuşkunuz olmasın. bu kara günler geçer kara bulutlar geçer. yeter ki takımımıza sahip çıkalım başka Bursaspor yok. şimdi yönetimi falan protesto etmeyi bırakın tam gaz yüzde yüz sonuna ve de sapına kadar hep yaptığımız gibi takıma yönetime ve altepeye sahip çıkalım ki dost da düşman da bizim ne kadar cefakar olduğumuzu görsün. saygılar.
  • aykutbs  
  28 Mayıs 2017 | 18:35
  -10
  dur niye istifa ettin ya takımı düşürüp ondan sonra istifa etseydin kaç haftadır senin saçma sapan kadro tercihlerin yüzünden takım küme düştü ulan bi insan sinan bakış denilen kalastan ne beklerde 90 dk oyunda tutar ben anlamıyorum zaten 2 3 tane kaliteli adam var onlarıda oynatmıyordu şimdi bunun yerine çaycıyı falan hoca yaparlar bu yönetimden herşey beklenir

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR