KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Provokasyona gelmemek gerekiyor"

06 Mayıs 2017 | 16:15

3 yorum

7924 okunma

Türkiye Basketbol Ligi Çeyrek Final 5.maçında yarın saat 16'da Afyon Belediyespor ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor Durmazlar, maçın hazırlıklarını Atatürk Spor Salonu'nda yaptığı antrenman ile sürdürdü.

Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda tüm oyuncularımız yer aldı. Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, oyuncularına maçın önemini anlattı. Ardından taktik çalışma gerçekleştirildi.

ŞEMSETTİN BAŞ: " PROVOKASYONA GELMEMEK GEREKİYOR "

Antrenmanın ardından açıklamalarda bulunan tecrübeli Başa Antrenörümüz Şemsettin Baş, sezon boyunca verilen emeklerinin haklarının dörtlü finallere kalmak olduğunu belirtti.

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, " Sezon başından beri yürüdüğümüz yolda taraftarımız hep yanımızdaydı. Onlarla birlikte aynı yolda güçlü bir şekilde yürüyoruz. Yarın da biliyoruz ki bizim yanımızda olacaklar. Onlardan isteğimiz maç öncesi ve maçtaki 40 dakikada destek verip, rakibin yapacağı provokasyonlara gelmemeleri. Bundan sonraki dörtlü finallerde ceza almamak için çok sakin bir şekilde taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Bu maçın galibiyetini hep birlikte kutlamak istiyoruz. Sezon başından beri oyuncularımız teknik ekibimiz çok fazla emek verdik. Genele baktığımızda çeyrek finali de, bundan sonraki dörtlü finali de bizim hakkımız olduğunu düşünüyorum. Bunu elde etmek için yarın çıkıp, 40 dakika tüm enerjimizi sahaya yansıtmak zorundayız. Karşımızda çok tecrübeli ve buraları oynamayı bilen bir takım var. Her türlü provokasyonu bilen oyuncuları var. En önemli oyuncularımızdan birisi olan Dejan'ı ilk maçta bilinçli bir şekilde attırdılar. Yarın bu tip provokatif hareketlerin tuzağına düşmemek gerekiyor. Aynı oranda sert ve agresif maçın başından sonuna kadar savaşıp, hakkımız olan turu geçmek istiyoruz" dedi.

BİLETLER YARIN 12'DE SATIŞA ÇIKIYOR

Türkiye Basketbol Ligi Çeyrek Final 5.Maçı Bursaspor Durmazlar – Afyon Belediyespor müsabakasının biletleri 7 Mayıs 2017 Pazar (Yarın) saat 12'de Bursa Atatürk Spor Salonu gişesinden 5 TL fiyatla satışa çıkacak.

 Bursaspor.org.tr

  • cbg  
  07 Mayıs 2017 | 00:50
  Adanasporun 20 yasindaki kalecisi GORAN KARACIC i izledim bu hafta gencleri yendiler deplasmanda 0-1. gelecegin Manuel Nuer'i resmen. yonetim uyuma
  • Ibo  
  06 Mayıs 2017 | 21:57
  -1
  Deplasman Tribunu mu var bziim nereye gelickler :D
  • Earsyg  
  06 Mayıs 2017 | 16:34
  Koç hakli arkadaslar yarin sakin olmaliyiz. Parkeye torpil falan atmayin lutfen. Full destek tam destek. Gereken dayağı maç sonu veririz.. afyonlu taraftarlarda geliyomus heralde bu sefer cok gelsinler de keyif alalim..

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR