KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Perşembe akşamı taraftarımızı bekliyoruz"

22 Nisan 2017 | 18:05

3 yorum

6217 okunma

Basketbol takımımız Bursaspor Durmazlar'ın Baş antrenörü Şemsettin Baş, Samsun Anakent galibiyetinin ardından düzenlediği basın toplantısında artık Play-Off'a odaklandıklarını Perşembe günü saat:19:00'da Atatürk Spor Salonu'na tüm Bursasporluları beklediklerini ifade etti.

22-04-2017SON DURUMU GÖRME AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR MAÇTI

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, Play-Off öncesinde oyuncularının son durumunu görmek açısından Samsun maçı önemliydi dedi. Baş, basın toplantısında şöyle konuştu; "Son durumumuz görmek açısında bu maç önemliydi. Perşembe günü Play-Off başlıyor. Samsun takımı bu ligin iddialı ekiplerinden birisiydi. Hem bütçesiyle hem de yatırımlarıyla ciddi bir rakipti. Onların play-off şansı mucizelere kaldığı için maçın genelinde kendi çalıştıklarımızı sahaya yansıttık. İlk devre kolay basketler bulduk. İkinci devre kolay basket sayısı düşünce fark kapandı. Herkesi görmek açısından da bugünkü maç bizim için çok değerliydi. Samsun'u da tebrik ediyorum ilk senelerinde önemli iş yaptılar."

26 GALİBİYETLE BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTIK

Play-Off'ta ev sahibi avantajını kullanmak istiyoruz. Önemli bir dönemeçteyiz. İlk senemizde bu yapılan başarı gerçekten çok önemli. Hem oyuncularımız, hem teknik ekip hem de taraftarımızla bir bütün olduk. 34 haftanın sonunda 26 tane galibiyetimiz var. Gerçek anlamda çok büyük başarı. Play-Off'a giremez belki düşer denilen Bursaspor Durmazlar takımı haftalar öncesinde ligi 4.sırada bitirmeyi garantiledi. Herkesin küçümsediği bir Bursaspor Durmazlar gerçeği var. Bursaspor Durmazlar henüz 3 yılını doldurmadan ivmelenerek geliyor. Oyuncularım ve teknik ekibim inandı. Çok fazla emek verdik. Çok fazla alın teri ve acı var. Biz burayı hak ettiğimize inanıyorum. İnşallah bunun devamını getiririz. Çünkü bu çocuklar bunu hak ediyor. Tekrardan onları tebrik ediyorum."

 Bursaspor.org.tr

  • gectim  
  23 Nisan 2017 | 12:04
  2.maçta cumartesi 6 da en az bu maç kadar önemli o da
  • Yesil Bursali  
  22 Nisan 2017 | 22:57
  Hoca; Hakemleri baski altina almamiz gerekiyor. Basketbol federasyonu Bursa temsilcisi Alpaslan koyu bir GS lidir. Saygilarimla.
  • Earsyg  
  22 Nisan 2017 | 19:34
  Play offlar ligden daha da sertlik icinde olcaktir. Taraftar destegi dahada çok lazım.. Rakip Afyon istedigimiz takimdi zaten. Ilk 2 maç evimizde 3 Galibiyet alan son 4 e kaliyor başarılar timsahlar...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR