KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Başkanımız camiaya seslendi

07 Aralık 2016 | 19:37

yorum

14178 okunma

Beşiktaş ile oynayacağımız tarihi karşılaşma öncesinde iki gündür, yanlış anlaşılma ve üslup farklılığından kaynaklanan sıkıntılar, tribün gruplarının Başkanımız Ali Ay'la yeniden bir araya gelmesiyle sonlandırıldı.

Başkanımız Ali Ay "gün birlik günüdür ve Bursaspor'u büyük yapan da, aile içinde zaman zaman yaşanabilen bu tür anlaşmazlıkları şu an olduğu gibi çözüme kavuşturmayı başarabilmiş olmamızdır" dedi.

Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağımız tarihi karşılaşma öncesinde iki gündür, yanlış anlaşılma ve üslup farklılığından kaynaklanan sıkıntılar, tribün gruplarının Başkanımız Ali Ay'la yeniden bir araya gelmesiyle sonlandırıldı. Başkanımız Ali Ay, "aslolan Bursaspor sevgisidir ve armaya, tarihimize olan saygımız nasıl davranmamızı gerektiriyorsa öyle davrandık ve kısa süreli yaşanan gerginliğe, taraftar gruplarımızla birlikte, Bursasporluluk ruhuna yakışan bir şekilde son verdik" diyerek şu açıklamayı yaptı:

"Biz büyük bir aileyiz ve dolayısıyla her aile içinde yaşanması doğal olan bir süreci geride bıraktık. Tribün lideri kardeşlerimle, bu ailenin bir büyüğü olarak bir araya geldiğimde, benim onları yanlış anlamamdan, onların da beni yanlış anlamasından kaynaklanan bütün pürüzleri ortadan kaldırdık. Dün akşam kendileri bir açıklama yapmışlardı. Teksas Taraftarlar Derneği, Maraton Platformu, Radikal ve Ünitimsah grupları bu maça gitmeme kararını yeniden gözden geçirdiler ve kendileriyle yaptığımız görüşme sonrasında da, sorumlu bir evlat olarak hareket edip, Beşiktaş maçında takımlarının yanında olacaklarını söylediler. Bu kısa süreli yanlış anlamanın, başta rakiplerimiz olmak üzere kaostan beslenenleri sevindirmesine benimle birlikte onların da gönlünün razı olması zaten mümkün değildi. Dolayısıyla taraftarlarımla birlikte Vodafone Arena'ya gideceğiz ve her zaman olduğu gibi Bursasporumuzun yanında olacağız."

 Bursaspor.org.tr

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR