KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Mavi formamızla sahadayız

30 Kasım 2016 | 12:14

2 yorum

6086 okunma

Ziraat Türkiye Kupası G Grubu 1.haftasında bugün deplasmanda oynayacağımız Akhisar Belediyespor maçımızın eşgüdüm toplantısı yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri Candemir Özdemir ve Levent Kalkan başkanlığında gerçekleşen toplantıya kulübümüz temsilen Genel Müdürümüz Erhan Başoğlu katıldı.

Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda takımımızın müsabakaya "Mavi" forma, Mavi şortu ve Mavi tozluğuyla, kalecimizin ise yeşil formasıyla çıkması kararlaştırıldı. Ev sahibi ekip Akhisar Belediyespor takımı ise beyaz forması ve beyaz şortuyla sahada olacak.

Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nun kapıları seyirci girişine saat 15.00'de açılacak. Maç saatinde Manisa'da havanın kapalı ve sıcaklığın yaklaşık 7 C olması bekleniyor.

Mete Kalkavan'ın yöneteceği karşılaşma, saat 16.30'da başlayacak. Mücadele A2 Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

 Bursaspor.org.tr

  • Brsa  
  30 Kasım 2016 | 15:16
  Ligde cincona yol veren hamza kupadada akhisara yol verecektir vefalı adam ekmegini yediği takımlar sonucta
  • demir16  
  30 Kasım 2016 | 12:16
  Hayatımda hiç Bursaspor maçlarını bu kadar heyecansız beklediğim başka bir sezonu hatırlamıyorum. Çünkü yine defansif silik göze hoş gelmeyen bir futbol oynıcaz nedeni de bu.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR