KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Oyunumuzu geliştirmeliyiz"

25 Eylül 2016 | 18:52

43 yorum

14570 okunma

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, Kasımpaşa maçının ardından yaptığı açıklamada

Hamzaoğlu, "Sahamızda üst üste oynadığımız ikinci maç önemliydi. Oyundan çok kazanmamız gerekiyordu. İlk yarı iyi değildik. İstenilen düzeyde değildik.İkinci yarı iyi oynadık. 10 kişi kalmamıza rağmen, oyuncularımız eksik arkadaşını aratmadan oynadılar. İyi performans sergilediler. Kasımpaşa'ya bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim" dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Hamzaoğlu şunları söyledi:

"Oyuncu değişiklikleriyle skoru yakaladık. Oynayanlar kadar kenarda bekleyenler de önemli isimler. Yaptığımız değişiklikler sonuca doğru yansıyor. Sonradan girenler katkı koydular. Sercan'dan şikayetim var. Daha iyisini yapmasını bekliyorum. Jorquera ve Merter üzerlerine düşeni yaptılar. Oyuna girip 2 haftadır skora katkı koymaları önemli. Şamil ve Faty ile oyun kontrol etmek istedik. Bunda başarılı olduk. Oyunumuzu takım olarak geliştirmemiz şart. Çim zemine gelince toparlanıyor galiba. Hala daha iyi zemine sahip değiliz. Geçmişi düşündüğümüzde her geçen maç iyiye gidiyor. Çalışanlara teşekkür ediyorum."

 Bursaspor.org.tr

  • tankut  
  25 Eylül 2016 | 19:28
  -2
  Sercandan şikayeti varmış allahın futbol cahil ismail denen kazma kaç haftadır 10 kişi bırakıyor tek laf etmiyor.sirf les futbolla balina üç beş maç aldık diye seni savunanlar yuh olsun her eleştiriyi hakaret sanıp kendisi hakaret edenlere de yuh olsun.hamzanin şu açıklaması rezaleti r cehaletti.umarim ismail ısrarı sürer defolu gidersin aldıkları tek katkı koyamadi.
  • FiGO  
  25 Eylül 2016 | 19:17
  Hamza ya sen futbolu bilmiyorsun ya bu taraftar..! İsmail kimdir ? İsmail nedir ? Alt yapıda adam mı yoktu da bu baltayı aldırdın? Bu baltayla başladığın her maç 1-0 geriden başlıyoruz. Allah aşkına şu taraftara kulak ver de haybeye gitmesin koca sezon..!
  • Selo1963  
  25 Eylül 2016 | 19:04
  10
  Hoca insallah anlamissindir ismailini.Şamil ortasahadan çok dedans oynadı bu takımda şamili defansa koyup bilal yada jorkierayı niye koymuyosun orta sahaya? Takım fener galibiyeti aldı diye her maç bu kadroyla çıkılırmı?Şükür yendik orta saha ileriye çıkmamak için uğraşıyo adeta

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR