KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Timsah Arena'da sokak basketbolu!

24 Eylül 2016 | 10:29

1 yorum

6829 okunma

ulübümüz tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan FIBA 3x3 Bursaspor Streetball 2016 sokak basketbolu turnuvamız 25 Eylül 2016 Pazar günü Timsah Arena Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Güne basketbol turnuvamız ile start verecek olan Timsah Arena, 16:00'da Bursaspor'umuzun Kasımpaşa ile oynayacağı maça ev sahipliği yapacak.

Hem basketbol hem de futbolun kalbinin atacağı Timsah Arena'da bir başka heyecan ise Potanın Timsahları'nın saat:14.00'da Antalya'da oynayacağı Federasyon Kupası Afyon Belediyespor müsabakası olacak. Potanın Timsahları'na basketbol sahamızın kenarına kurulacak dev ekrandan destek hep birlikte vereceğiz.

EN İYİLER BURSA'DA

Büyük bir basketbol şenliğine ev sahipliği yapacak olan Timsah Arena Meydanı'nda Türkiye'nin en iyi sokak basketbolcularının boy göstereceği

turnuvada 32 takım mücadele edecek.

SÜRPRİZ ETKİNLİKLER

Pazar gününü Bursaspor ile geçirmeyi düşünen sporseverler, Timsah Arena Meydanı'nda öğle 12'de başlayacak olan etkinliklerimiz akşam saatlerine dek devam edecek.

KAYITLAR İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILIYOR

FIBA 3x3 Bursaspor Teamsah Streetball 2016 ismiyle yapılacak olan turnuvamıza katılabilmek için www.3x3planet.com internet adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

 Bursaspor.org.tr

    • Bursalı Vatandaş  
    24 Eylül 2016 | 14:05
    Bu tür organizasyonlar Bursa'da yaşayan tüm insanların ilgisini çeker. Arkadaşlar sporu insanlara sevdirmek lazım. Stad çevresindeki uyuşturucu kullanan apaçileri uzaklaştırmak lazım.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR