KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"İyi mücadele ettik"

20 Eylül 2016 | 17:20

1 yorum

5483 okunma

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, 77-75 kazanılan Eskişehir Basket maçının ardından yaptığı açıklamada sahada mücadele veren tüm oyuncularını kutladı.

Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan bir takımı mağlup ettiklerini belirten Şemsettin Baş şu açıklamalarda bulundu; "Eskişehir şampiyonluk parolasıyla yola çıkan bir takım. Zor bir maç bizi bekliyordu. Bizim çocuklar bugün mücadele kısmında, kimseden çekinmeden galibiyet elde ettiler. Bu galibiyette görmemezlikten gelemeyeceğimiz 21 tane top kaybımız var. 12 hücum ribaundu verdik. Bunları azaltsaydık çok daha rahat maçın sonunu oynayabilirdik. Çok önemli bir galibiyet. Bu kadar top kaybı ve hücum ribaundundan sonra alınan galibiyet çok değerli. Dört tane daha maçımız var. Hepsini kazanmak istiyoruz. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Kaybetsek bile bu takım sonuna kadar mücadele etti denilmesini istiyorum. Oyuncularımızı göstermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Eskişehir takımına da bundan sonra oynayacağı müsabakalarda başarılar diliyorum."

İlter: '' Maçlarımızın hepsini kazanmak istiyoruz"

Tecrübeli oyuncumuz Erdem İlter Eskişehir galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada maçı sonuna kadar mücadele ederek kazandıklarını belirtti. Erdem şu açıklamayı yaptı; "Zor bir maçtı. Eskişehir kuvvetli bir takım. Maça iyi başladık. Mücadelemizi sonuna kadar bırakmadık. İkinci yarı daha sert oynadılar biz de ona karşılık verdik. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Hazırlık sürecini iyi geçirmek istiyoruz. Dört maçımız var. Hepsini kazanıp gruptan çıkmak istiyoruz. Eskişehir Basket takımını da tebrik ediyorum."

 Bursaspor.org.tr

    • Zafer Sevim  
    21 Eylül 2016 | 12:28
    Tebrikler Şemsettin Hocam.Tebrikler 12 Dev Timsah.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR