KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Sefer'e sürpriz ziyaret

12 Nisan 2016 | 13:56

3 yorum

9060 okunma

Basketbol takımımız fanatik taraftarımız Sefer Öztürk'ü İstanbul'daki evinde ziyaret ederek, en çok sevdiği futbolcu olan Arjantinli oyuncumuz Pablo Martin Batalla'nın imzaladığı formayı takdim ettiler.

.E.D. Spor Kulübü ile oynayacak Türkiye Basketbol 2.Ligi Play—Off ikinci maçı için İstanbul'da bulunan basketbol takımı teknik heyeti ve kaptanlar Sefer'in evine gidip kendisini ziyaret ettiler.

Sürpriz ziyarette antrenörümüz Şemsettin Baş, yanlarında getirdikleri Batalla'nın imzaladığı formayı Sefer'e hediye etti. Anne Nuray Öztürk, oğlu Sefer'in Bursa doğumlu olmamasına rağmen yeşil beyazlı renklere aşık olduğunu belirterek şunları söyledi: "Herkese çok teşekkür ediyoruz. Batalla'nın gönderdiği imzalı formayı görünce çok mutlu oldu. En büyük hayali ise takımı yakından görmek. Havalar güzelleşince Bursa'nın yeni stadyumunda maç izlemeyi çok istiyor. Dün akşam Beşiktaş karşısında oynanan müsabakayı da televizyonda yakından takip etti. Bursaspor'u çok seviyor. Biz de onun sayesinde İstanbul'da Bursaspor'u yakından takip ediyoruz " dedi.

Baba Ulvi Öztürk ise " İnanılmaz bir Bursaspor sevgisi mevcut. Ben kendim başka takımlı olmama rağmen o Bursaspor'dan hiç vazgeçmedi. Sürekli evde birlikte Bursa kanallarını izliyoruz. Basketbol ve voleybolu da yakından takip ediyoruz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Kendisi çok mutlu oldu. Bu akşam oynayacağınız T.E.D. maçında sonsuz başarılar diliyoruz" dedi.

Baş antrenörümüz Şemsettin Baş ise "Basketbol takımı olarak Sefer'i ziyarete geldik. Televizyonda biz Sefer'i seyrettik. Yanında olmak istedik. Çok mutluyuz yanında olmaktan. Bursa'yı ve Bursaspor'u çok seviyor. Bizleri çok duygulandırdı. Bursa'da da kendisini ağırlamak istiyoruz. Uygun bir zamanda ailesiyle kendisini Bursa'da ağırlayacağız" dedi.

 Teksas.org

  • oxi  
  13 Nisan 2016 | 01:10
  Helal olsun sana delikanlı. Adalet onur dik duruşu temsil eden Bursaspor a gö ul vermen çok güzel. Bursaspor ve savunduğu değerler senin gibi gençler ile gelecekte hakettiği yere gelecektir.
  • MK  
  12 Nisan 2016 | 16:04
  17
  İçimizdeki hainlere gelsin.Çocuk Bursalı değil Bursada yaşamıyor ama Bursasporlu.Helal olsun.
  • earsyg  
  12 Nisan 2016 | 14:01
  17
  hepiniz ADAMSINIZ. gönlü güzel olan insanlar

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR