KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Trabzonspor maçımızın biletleri

14 Ocak 2016 | 18:00

159 yorum

58039 okunma

17 Ocak 2016 tarihinde saat:16:00'da Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda oynanacak olan Bursaspor – Trabzonspor maçının bilet satış programı ve taraftarların stadyuma geliş güzergahları belli oldu.

15 Ocak 2016 Cuma günü saat:10:00'dan itibaren satışa çıkacak olan biletlerimizin fiyatları şöyle;

Bilet Fiyatları ise şöyle;

VIP 1.BALKON: 400 TL
VIP 2.BALKON: 400 TL
BATI ALT TRİBÜN: 200 TL
DOĞU ALT TRİBÜN: 100 TL
DOĞU ÜST TRİBÜN: 100 TL
GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 50 TL
KUZEY KALE ARKASI: 50 TL
MİSAFİR TRİBÜNÜ: 50 TL

BİLGİLER

- Biletler 15 Ocak 2016 saat:10:00'dan itibaren Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N'Kolay satış noktalarından satılacaktır.

- N'Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

- Müsabaka bilet satışları 16 Ocak 2016 Cumartesi günü saat:16:00'a kadar sadece Bursaspor Passolig kartlara gerçekleştirilecektir. Diğer Passolig ve TFF Logolu kartlara bilet satışı ise 16 Ocak 2016 saat:16:00'dan maç saatine kadar yapılacaktır.

- Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 15 Ocak 2016 Cuma günü saat:10:00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat:12:00 itibariyle son bulacaktır.

- Engelli vatandaşlarımız Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ve Atatürk Stadyumu ana bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir.

- Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilere tüm tribünlerde bulunan engelli bölümlerinden yükleme yapılacaktır.

- Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ve Atatürk Stadyumu Passolig ana bilet gişesi yapılacaktır. MAÇ ise Büyükşehir Belediyesi Stadyumu gişelerinden kart başvuru ve vizeleme işlemleri YAPILMAYACAKTIR:

- PFDK'nın vermiş olduğu karar gereği Kasımpaşa – Trabzonspor maçında misafir tribüne giriş yapmış olan Trabzonspor taraftarlarının PASSOLİG kartları bloke edileceğinden, bu karşılaşmaya bilet satın alamayacaklardır.

KOMBİNE SATIŞLARI DA DEVAM EDİYOR

2015 – 2016 sezonunun ikinci yarısını kapsayan kombine satışlarımız ise Merinos Stadyumu Kombine Satış Noktası ve internet sitesi www.passo.com.tr üzerinden aralıksız devam edecektir.

VIP Tribünü 1.KAT: 1.000 TL
VIP Tribünü 2.KAT: 1.000 TL
Batı Tribünü (Kapalı): 625 TL
Doğu Tribünü (Maraton): 250 TL
Güney Kale Arkası: 125 TL
Kuzey Kale Arkası: 125 TL

- Tüm tribünlerimizde %20 aile indirimi (Baba-anne-çocuk) uygulanacak olup, Bayan ve "12 yaş sınırlı Erkek Çocuk" kombine indirimi % 15 olarak uygulanacaktır.

- Aile ve çocuk kombinesi staışları web üzerinden yapılmayacak olup sadece Merinos Stadyumu kombine satış noktasından yapılacaktır.

- Ödemeler nakit ve kredi kartı ile yapılacak olup tüm World – Bonus – Maximum kredi kartlarına 6 taksit imkanı sunulacaktır.

- Kombineler 2015-2016 sezonu Spor Toto Süper Lig ve ikinci yarı tüm Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarını kapsamaktadır.

- 2015-2016 sezonu ikinci yarı kombine satışları 02 Ocak 2016 Cumartesi günü saat:11:00 itibariyle başlayacaktır.

- Kombine satışları web satışları (Passo.com.tr) ve Merinos Stadyumu Kombine Satış Noktasından yapılacaktır.

- Kombine satış noktası çalışma saatleri 10:00 – 19:00'dur.

BURSASPOR TARAFTARLARI

Müsabakaya toplu taşıma araçlarıyla birlikte yaya olarak gelecek olan taraftarlarımız, Bursaray Acemler İstasyonu'ndan itibaren açılmış olan YAYA YOLUnu kullanarak veya Hayran Caddesi üzerinden stadyuma ulaşabileceklerdir.

Batı tribünü (Protokol, VIP, Basın, Batı Alt) seyirci girişleri, HAYRAN CADDESİ üzerinden stadyumun Güney Batı Kapısı'ndan gerçekleştirilecektir.

TRABZONSPOR TARAFTARLARI

Trabzonspor taraftarları EKER PARK'da oluşturulacak olan toplanma noktasından stadyuma otobüslerle intikal ettirilecektir. İntikal işlemleri saat:13:00'dan itibaren başlayacaktır.

Müsabakaya Bursaray ile gelecek olan Trabzonspor taraftarları; NİLÜFER İSTASYONU'NDA inerek EKER PARK'daki toplanma noktasına gelmeleri gerekmektedir.

Kenttin diğer noktalarından misafir tribününe yaya olarak gidecek Trabzonspor taraftarlarının ise Sheraton Otel güzergahını kullanmaları gerekmektedir.

STADYUM OTOPARK KULLANIMI

Stadyumun otopark alanları aktif olarak bu maçta kullanılamayacağı için müsabakaya gelecek olan taraftarların TOPLU ULAŞIM araçlarını kullanmaları önemle rica olunur.

Müsabakada akredite edilmiş olan Canlı Yayın Araçları, Batı tribününe Sheraton Otel'in yanındaki kontrol noktasından geçerek BASIN OTOPARK'ına ulaşacaktır.

Protokol otoparkına ise sadece STADYUM ARAÇ GİRİŞ KARTINA sahip araçların geçişine izin verilecektir.

 Bursaspor.org.tr

  • tekbursasporvar  
  15 Ocak 2016 | 19:12
  18
  Koraografi bu.maça geç kalindi fb macina yapalim şöle mesela Bursanin çocuğu serdar resmi bi yanda batalla yasasin Bursali olup yada Bursali olmayipta şehrine ihanet etmeyenler die msjda yerine gider
  • gokhan vatanseve  
  15 Ocak 2016 | 19:10
  18
  Ben Bursasporluyum diyen kombinesini alır
  • gokhan vatanseve  
  15 Ocak 2016 | 19:06
  12
  Ya yeter be kardeşim yeter! O stad bizimdir, kimsenin babasının parasiyla yapılmadı! Ben oraya gidip hem takımıma hem stadima sahip cikicam! Bütün Bursasporlular birlik olup orada olduğu sürece herşeyi çözebiliriz, sen yoksan ben orada yalnız kalicam anlayın artık şunu. Kaç tane stada gelen Bursasporlu var bu şehirde? Sen yoksan bir eksiğiniz
  • Uçbeyi  
  15 Ocak 2016 | 18:49
  -2
  1 . Dikkaldırimda, stadın güneyinde çok sayıda Trabzonlu var. Muhtemelen truva yapacaklardır.

  2 . Tribünler kalabalık olsa da tribün liderlerinin
  Performansı ve ahengi çok önemli.

  3 . Stada gelenler yönetimin ibra edilmemesi
  • Nexus  
  15 Ocak 2016 | 18:29
  12
  45bin Bursasporlunun hep bir ağızdan trzahürat yapıp ortak hareket ettiğini düşünebiliyor musunuz? Rakip takım top oynayamaz top.. Şimdi herkes üstüne düşeni yapmalı kombineni al tribünde birlik ol!!!
  • Nexus  
  15 Ocak 2016 | 18:27
  22
  45bin Bursasporluyu hep bir ağızda45bin Bursasporlunun hep bir ağızdan trzahürat yapıp ortak hareket ettiğini düşünebiliyor musunuz? Rakip takım top oynayamaz top.. Şimdi herkes üstüne düşeni yapmalı kombineni al tribünde birlik ol!!!
  • Indestructible  
  15 Ocak 2016 | 18:26
  19
  Kombine alalım salcaci cocuklara tribün nasıl olur gösterelim:) 2 senelik tribün stadlari bitmeden isimlerini kimse bilmiyordu.
  • kaan89  
  15 Ocak 2016 | 18:22
  24
  aslında kale arkaları kareografi çalışması için çok uygun..bu maç için belki geç kalınmış olabilir ama kareografi yapmak için sağlam bi ekip kurulmalı..Dortmundtan neyimiz eksik?Stadta stad taraftarsa taraftar..Daha iyilerini bile yaparız biz
  • Eren  
  15 Ocak 2016 | 18:16
  Tabi ki heryerden passo kartınıza yukleme yapılıyor.
  • Babadan Emanet  
  15 Ocak 2016 | 18:15
  18
  Kobine almayanın aklına şaşarım ben,tek maça 50 tl vereceğine ver 125 tl tüm maçları seyret.Bu stadla bir devir kapanıp bir devir başlıyor artık eşini çocuğunu gönül rahatlığıyla maça getirebilirsin,çocuğun tuvaleti gelirse ne yaparım diye düşünmene gerek yok,nasıl gireriz nasıl çıkarız o izdihamda eşimi nasıl kollarım diye düşünmek yok sdat artık bir karnaval yerine dönüşmüş durumdadır,alın eşinizi çocuğunuzu maça getirin,RAahmetli babamla bundan 25 sene ince maç çıkışında yürürken FİKO yanımıza gelip Babama işte bunlar geleceğin taraftar topluluğu dediğini dün gibi hatırlıyorum ozamanlar yaşım 8 idi sizde çocuklarınızı maça getirin,küfürden ve holiganizimcilikten kurtulmak için içimizdeki o azınlıkları eşlerimizle çocuklarımızla temizleyelim.
  • selimdinç  
  15 Ocak 2016 | 18:05
  sa kombine hakkında soru sorucaktık bilen arkadaşlar yardımcı olabılırse sevınırım....suan calıstıgım icin internetten passo lig.tr den almayı dusunuyorum...kobine kartı passo kartınamı yukleme yapıyorlar... passo.tr den alınan kombınenın parası tamamen Bursasporamı kalıyor kalmıyorsa almaya gerek yok (: normal merinostan almaya kalksak oradadamı passo kartına mac bıletı alır gıbı yukleme yapıyorlar... bunları merak ettım kardeslerım acıl cevabınızı beklıyorum......
  • gokhan vatanseve  
  15 Ocak 2016 | 18:00
  14
  Merinosta yoğunluk sürecek uzun saatler daha. Yönetim kapanışı 9a çek! İnsanlar iş çıkışı gidiyor çek şu saati 2 saat dahaa!
  • Emree  
  15 Ocak 2016 | 17:49
  12
  Bizim büyük bayraklarımız çıkmalı yerini almalı.. Atkısız gelmeyin arkadaşlarım Güney kale arkası coşacak Türkiye'de tek olan kale arkamızla şov Nasıl oluyormus göstereceğiz.....En büyük Bursaspor
  • GREENWHİTE  
  15 Ocak 2016 | 17:24
  Berkant arkadasim biz orayi dolduralim bir kac maça zaten o tabela iner bak görürsün ben biliyorum birlik olursak önümüzde değil altepe erdoğan olsa yinede ismi değişir gitmedik ne oldu takim taraftarı taraftar takimi unuttu eğer birlik olursak herşeyi yapariz bknz 2010 stad doldumu zaten altepe efendi gorucek takimin sahibi kimmis not:ibra etme ettirme!
  • Duyuru!!  
  15 Ocak 2016 | 17:11
  21
  35 bine oynamalıyız diyenler olmuş... koskocaa Bursa şehri açılış maçına 45 bin kişi gelemiyor mu? biletlere hücummmmm

  • alper maden  
  15 Ocak 2016 | 17:02
  hala her şeye kem küm eden arkadaşalar var... Bırakın artık bunları zaten her yönüyle hata yapan nerden tutsan elinde kalan bir yönetim var aksaklıkları eksikleri yanlışlıkları dile getirmek istemiyorum hepimiz zaten biliyoruz Bunlara rağmen bu takım sendelese de tam olarak yıkılmadı lütfen taraftar olarak bi tekmede biz vurup takımızı yıkmayalım gelin biz birlik olalım takımımızı yeniden şahlandıralım taraftarımızı tam kadro tekrardan tribüne kazandıralım ondan sonra gereğini yaparız bu takım bizim.. herkes gelip geçici (tüm receplerde) tek kalıcı olan taraftar... kardeşlerimize evlatlarımıza güçlü bir Bursaspor bırakalım ... unutmayalım ki BAŞKA Bursaspor YOK
  • Papazçeşme  
  15 Ocak 2016 | 16:51
  Bir kez daha söylüyorum üçlüden küfür kalktıktan sonra her kafadan bir ses oluyor maç başı birlik olunmuyor ve tok bir ses çıkmıyor. O yüzden üçlü yerine Canım feda girelim maç başında daha güzel olur
  • sjsj  
  15 Ocak 2016 | 16:51
  Beyler kaç bilet satıldı toplam
  • loya  
  15 Ocak 2016 | 16:50
  10
  admin külüple birisi irtibata geçip şu kombine olayında ek stand açılması için istekte bulunsa güzel olur merinosta bayağı kuyruk var pasolig sayısında da 3 binden fazla artış var hazır taraftar havaya girmişken kaybetmemek lazım bu ilgiyi
  • texas inegöl  
  15 Ocak 2016 | 16:48
  Berkant sen gelme bilader maça zorlayan yok gitcek olanlarında hevesini kırma yoksa baska şeyler kırılır

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR