KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Haydi salona!

14 Kasım 2015 | 09:43

1 yorum

12381 okunma

TB2L 3.haftasında Potanın Timsahları, İzmir Büyükşehir Belediyespor saat:18:00'da Tofaş Nilüfer Spor Salonu'nda karşı karşıya geliyor.

BASKETBOL GÜNÜ TİMSAH BANDO İLE BAŞLIYOR

Potanın Timsahları'nın en özel destekleyicisi "Timsah Bando" bugün saat:12:00'da Kayhan Bursastore önünden başlayacak, Cumhuriyet Caddesi'nde özel bir yürüyüş gerçekleştirerek basketbol ateşini Bursa'mızın merkezinde yakacak.

Saat:12:45'de Zafer Plaza önünde sona erecek olan yürüyüşün ardından Timsah Bando, etkinliğine Nilüfer'de devam edecek. Saat 15:00'da Podyum Park ve ardından Tofaş Spor Salonu çevresinde en güzel melodilerini taraftarlarımız için çalacak.

ÖZEL KONUĞUMUZ FETTAH CAN

Saat:15:30'dan itibaren seyirci girişine açılacak olan salonumuzun bu karşılaşmada özel bir konuğu var. Bursalı ünlü sanatçımız Fettah Can, Bursaspor'umuz için yapmış olduğu 50.Yıl Marşı ile birlikte sevilen şarkılarını Saat:16:30'dan itibaren taraftarlarımız ile birlikte seslendirecek.

SAHNE 18:00'DA POTANIN TİMSAHLARI'NDA

Geçtiğimiz hafta şansız bir şekilde Ankara'dan mağlubiyetle dönen Potanın Timsahları saat:18:00'da İzmir Büyükşehir Belediyespor'u konuk edecek. Taraftarımızın desteği ile birlikte devlerimizde tek hedef galibiyet!

ACTION TEAM GÖSTERİSİ NEFESİNİZİ KESECEK

Büyük bir heyecanın yaşanacağı basketbol müsabakasının devre arasında ise Türkiye'nin en iyi basketbol akrobasi gösterilerine imza atan Action Team sahadaki yerini alacak.

TİMSAH'IN İNCİLERİ DANSLARIYLA EĞLENDİRECEK

Basketbol takımımızın dansçı kızları "Timsah'ın İncileri'' maçın mola ve periyot aralarında yapacakları gösteriler ile salona renk katacaklar.

ULAŞIM

Bursaray ile salona gelecek olan taraftarlarımız için saat:14:00'dan itibaren Esentepe ve Nilüfer İstasyonlarından 30'ar dakikalık süreler ile ring hizmeti verilecektir.

BİLET SATIŞ NOKTALARI

Altıparmak, Nalbantoğlu ve Şehreküstü Bursaray İstasyonu Bursastore ve internet sitemiz üzerinden satışta olan biletlerimiz bugün saat:13:00'dan itibaren Tofaş Nilüfer Spor Salonu gişelerinden de satışa çıkacak.

FİYATLAR:

VIP TRİBÜNÜ: 25 TL

SAHA İÇİ TRİBÜNÜ: 15 TL

ÜST TRİBÜN: 10 TL

PROGRAM

Saat:12:00 Timsah Bando Cumhuriyet Caddesi Yürüyüş

Saat:15:30 Kapı Açılış

Saat:16:30 Konser: Fettah Can

Saat:18:00 Bursaspor – İzmir Büyükşehir Belediyesi

Devre Arası: Action Team Gösterisi

 

    • bsbasketbol  
    14 Kasım 2015 | 11:02
    Salon tribünü başkadır. Salona gel salona

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR