KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bursaspor 75 - 46 İstanbulspor B.

07 Ekim 2015 | 16:00

0 yorum

11478 okunma

Nilüfer Belediyesi Uludağ Cup'ın son maçında Potanın Timsahları, İstanbulspor Beylikdüzü ile karşı karşıya geldi.

Başantrenörümüz Şemsettin Baş sahaya Can Uzun, Onur Sonsırma, Melih Kapucu, Kağan Kavraal, ve Okan Özpamir 5'lisini sürerken, İstanbulspor Beylikdüzü Umut Durmuş, Volkan Çam, Atakan Bayram, Musa Güneş, Berkay Siniroğlu ile sahadaki yerini aldı.

Mücadelenin ilk 5 dakikalık bölümü karşılıklı basketler ile geçildi ve Bursaspor'umuz ilkl 5 dakikayı 8-6 önde tamamladı. Çeyreğin ikinci bölümü de karşılıklı sayılar ile geçildi. Busraspor'umuz da Salih Uğraşan ve Onur Sonsırma 4'er sayı ile oynarken, İstanbulspor Beylikdüzü Musa Güneş 10 sayıyla oynadı. 14-14

İkinci çeyreğe Oğuzhan, Salih ve Cihad ile bulduğumuz sayılar ile farkı açtık. Devrenin bitimine 6:28 kala Bursaspor'umuz skorda 21-16'yı yakaladı. Periyodun son bölümünde Cihad Şahin ile üst üste sayılar bulan takımımız soyunma odasına 35-23 önde girdi.

İlk yarıda en skorer isim 12 sayı atan İstanbulspor'dan Musa Güneş olurken takımımızda Salih Uğraşan 9 sayı kaydetti.

Mücadelenin ikinci yarısına takımımız hücumda yüzdeli şut atınca fark açıldı. Cihad Şahin, Mete Doğan ve Melih Kapucu'nun sayılarıyla takımımız çeyreğin ikinci yarısına 44-25 öne girdi. Çeyreğin ikinci bölümünde İstanbulspor Beylikdüzü faul çizgisinden bulduğu sayılar ile farkı biraz olsun azalttı ve Bursaspor'umuz son periyoda 15 sayı farkla 51-36 önde girdi.

Maçın son periyodunun ilk 5 dakikalık diliminde her iki takımda sayı bulmakta zorlandı ve son 5 dakikaya Bursaspor'umuz 18 sayı farkla 58-40 önde girdi. Son bölümde Kerem Gülmez ve Oğzuhan Sungur ile sayılar bulan takımımız turnuvanın kapanış maçını 29 sayı farkla 75-46 kazandı.

Maçın en skorer ismi 24 sayı atan Salih Uğraşan oldu.

Bu sonuçla takımımız turnuvada oynadığı 3 maçın 2'sini kazanarak turnuvayı ikili averajla ikinci sırada tamamladı.

BURSASPOR 75–46 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ

SALON: Nilüfer Spor Salonu

HAKEMLER: Murat Ciner, Çağrı Hekimoğlu, Mert Gül

BURSASPOR: Kerem Gülmez , Can Uzun , Serhan Kavut , Onur Sonsırma, Cihad Şahin , Mete Doğan , Melih Kapucu , Oğuzhan Sungur , Kağan Kavral , Yiğit Emre Mirza , Mehmet Ali Yatağan , Okan Özpamir , Salih Uğraşan

Başantrenör: Şemsettin BAŞ

İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ: Onur Yetişmiş , Umut Durmuş , Volkan Çam , Levent Bilgin Adem Ören , Fırat Yavuz , Atakan Bayram, Musa Güneş , Berkay Sinirlioğlu , Mehmet Sinan Özgür , Sertan Sarı , Umar Atın,

Başantrenör: İlker Salman

PERİYOTLAR:

1.Periyot: Bursaspor 14–14 İstanbulspor Beylikdüzü

2.Periyot: Bursaspor 35 (21)–(9) 23 İstanbulspor Beylikdüzü

3.Periyot: Bursaspor 51 (14) – (13) 36 İstanbulspor Beylikdüzü

4.Periyot: Bursaspor 75 (24) – (10) 46 İstanbulspor Beylikdüzü

5 Faul: Yiğit Emre Mirza (33.31), Salih Uğraşan (38.29) (Bursaspor). Berkay Sinirlioğlu (36.18) (İstanbulspor Beylikdüzü)

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR