KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"İzin verin gideyim"

25 Ağustos 2015 | 09:30

144 yorum

50590 okunma

Bursaspor Kulübü Özlüce Tesisleri'nde dün şok bir gelişme yaşandı. Kaptan Serdar Aziz, Başkan Recep Bölükbaşı'na

Bursaspor'da yaşanan krizlerin önüne bir türlü geçilemiyor. Dün yaşanan gelişme Yeşil Beyazlı camiada tam bir şok etkisi yarattı. Kaptan Serdar Aziz, üst üste alınan iki yenilgi sonrası oluşan baskı ortamı ve Gaziantepspor maçının ardından taraftarın protestosu nedeniyle adeta gemileri yaktı. Menajeri ile birlikte dün Özlüce Tesisleri'ne giden tecrübeli futbolcu Başkan Recep Bölükbaşı ile toplantı yaptı. Toplantıda Serdar Aziz açık bir dille takımdan ayrılmak istediğini kulüp başkanına iletti ve gündeme bomba gibi düşen sözler sarf etti.

BIRAKIN GİDEYİM

Milli stoperin Bölükbaşı'na, "Baskıları artık kaldıramıyorum. Ne yapsam olmuyor. Geri pas bile versem protesto ediliyorum. Küfrü hak edecek ne yaptım. Bu şartlar altında takımda kalmam imkansız. Ben artık yokum. İzin verin ve gideyim" dediği bildirildi. Sorunun para olmadığına vurgu yapan Serdar Aziz'in, "Parayı dert etseydim daha önceki teklifleri değerlendirirdim. Bugüne kadar 9 resmi teklif geldi ve ben hep Bursaspor'da kaldım. Şu an nereye gideceğimin önemi yok. Yeter ki gideyim. Hedeflerim var. Artık yeter. Sizden anlayış bekliyorum" dediği kaydedildi.

GİDEN GİDENE

Hatırlanacağı gibi Serdar Aziz'in geçtiğimiz günlerde ücretinde iyileştirmeye gidilmiş, ancak sözleşmesi uzatılmamıştı. Tecrübeli futbolcunun Bursaspor'da halen 2018'e kadar süren mukavelesi bulunuyor. Bursaspor yönetiminin Serdar Aziz konusunda nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor. Geçen yıl lige damgasını vuran takımdan Jose Fernandao, Fernando Belluschi, Enes Ünal, Batuhan Altıntaş Şener Özbayraklı, Volkan Şen, Ozan Tufan ve Cedric Bakambu hem gelen teklifler hem de takımdan ayrılmak istedikleri gerekçesiyle Bursaspor'la ipleri koparmıştı.

 Hakimiyet Gazetesi

  • Can1963  
  25 Ağustos 2015 | 09:49
  Hakimiyet?
  • MK  
  25 Ağustos 2015 | 09:48
  Sen yılda 2-3 trilyon para kazanacaksın sonra baskı var deyip gitmek isteyeceksin.Barcelonoda baskı yok mu ? Fener de baskı yok mu ?Yalan söyleme Serdar Efendi.İstanbula gitmek istiyorum de inanalım ?Ayrıca neden bu yıl herkes gitmek istiyor başgan ? Bunda senin sorumluluğun yok mu ? O koltuğu boşuna işgal etme başgan.Zaten bakınca boş görünüyor.
  • hard16  
  25 Ağustos 2015 | 09:47
  -8
  ertuğrul var taş gibi o geçer yerine
  • chiefofficer  
  25 Ağustos 2015 | 09:39
  22
  Serdar da gitmek istiyor...Sizce sadece suçlu futbolcu mu ??? Parasal sorun da yok diyor ve en önemli bizim taraftar olarak çok iyi becerdiğimiz şeyi söylüyor BASKI..şu ıslıklayanlar varya onlardan bahsediyor hani takım hakkında hep atıp tutan yancı teknik direktörler varya onu diyor sen şapkanı önüne koyup düşünmediğikçe biz asansör takım oluruz!!!! Maça gitmezsin gitsende baskı ve küfür yaparsın , store dan alışveriş yapmazsın destek nedir bilmezsin suçlu kim futbolcu , bölükbaşını bu takımın başına yakıştırmasamda suçlu yönetim ama sen değilsin ,neden çünkü bu takımın gerçek sahibi taraftar klişesi , sen taraftarmısın????

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR