KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bursastore'nin yeni mağazası açıldı

19 Ağustos 2015 | 16:34

27 yorum

20077 okunma

Kulübümüzün lisanslı taraftar ürünlerinin satışının yapıldığı Bursastore'nin yeni satış noktası bugün yapılan açılışla hizmete girdi.

Dörtyol Eskişehir Han'daki 6. Bursastore açılış törenine Başkanımız Recep Bölükbaşı, Futbol Şube Sorumlumuz Necmettin Kocaman, Altyapı ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Turan, Bursastore'lardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Eraslan, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, futbolcularımız Advincula ile Erdem Özgenç, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık ve Bursasporlu taraftarlarımız katıldı.

6. Bursastore açılış töreninde konuşan Başkanımız Recep Bölükbaşı, 6.sı açılan mekanın geç kalınmış bir mağaza olduğunu söyledi.

Bursa ilçelerine de Bursastore'ler kazandırarak sayıyı artırmak istediklerini belirten Başkanımız Recep Bölükbaşı "Geldiğimiz dönemden itibaren zarar eden bir Bursastore vardı. Şu anda zararı giderdik ve kar etmeye başladık. Storelerimiz ile ilgili çok büyük hedeflerimiz var. Hem ürün hem de ürünlerin kalitesi bazında. Bursaspor'a gelir getirecek kalemlerden biri olan Bursastoremizin için arkadaşlarımız güzel çalışmalar yapıyor" ifadelerini kullandı.

Başkanımız Recep Bölükbaşı "Önümüzde bir tır projemiz var. Diğer illerde şu an storelerimiz yok. Başta İstanbul olmak üzere bir çok ile de Bursastore açmak istiyoruz. Bursa içinde store açma konusunda sıkıştığımız yerler vardı. Bunları daha modern, çağdaş duruma getireceğiz. Bu konuda da belediyelerle iş birliği içindeyiz. Belediyelerimiz bize büyük destek oluyor. İzmir yolu üzerinde Nilüfer Belediyesinin bize tahsis etmiş olduğu yerin tapusunu 1-2 gün içerisinde alacağız. Buraya Bursastore'nin dışında Bursalı sporseverlerimizin kahvaltı yapabileceği, dinlenebileceği, alanlarında olacağı farklı bir konsept yapacağız" dedi.

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Bu tür organizasyonların takımın vizyonu olduğunu söyledi.

Sağlam, Ürürlerin daha geniş kapsamda ve daha çok kitleye ulaşması açısından bu tür mağazaların sayısının fazla olmasına değinerek "Bu tarz mağazaları açarken buraların hayatiyetinin devam etmesi de çok önemli. Bu yüzden de taraftarımıza ve Bursasporu sevenlere çok önemli görevler düşüyor. Bir Bursaspor taraftarı ve teknik direktörü olarak görevimi yaptım ve 2 forma ile şort alarak Bursastore'nin ilk müşterisi oldum. İnşallah hayırlı ve bereketli olur" açıklamarında bulundu.

Zirve mücadelesi verdiğimiz ligde bu tarz açılışların önemli bir etken olacağını söyleyen Ertuğrul Sağlam "Taraftarımız takımımıza destek olmak anlamında katkı sağlamak adına bu tür fırsatları iyi değerlendirmeli. 6.sı açılan Bursastoremizin Bursasporumuza hayırlı kazançlar getirmesini diliyorum" dedi.

Bursastore'lardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Eraslan ise 7. ve 8. şubeyi de açmak istediklerini belirterek İstanbul'a da Bursastore açma girişimlerinin devam ettiğini söyledi.

 Bursaspor.org.tr

  • best of bursa  
  19 Ağustos 2015 | 17:22
  10
  hayırlı uğurlu olsun, gittim siftah yapıp formamı aldım. tırlar da hizmete girerse iyi olacak.
  şehir kenetleniyor istanbulun üstünden tır gibi geçeriz bikaç seneye.
  • inegöllü  
  19 Ağustos 2015 | 17:15
  15
  İnegöle,de acilen açılmalı.
  • escobar  
  19 Ağustos 2015 | 17:08
  22
  TÜM Bursasporlulara çağrı,

  PAZAR GÜNÜ OYNAYACAĞIMIZ MAÇA, ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TÜRK BAYRAKLARIMIZLA GELELİM.
  NE, MUTLU, TÜRKÜM, DİYENE ŞEKLİNDE K.KALE, MARATON, AÇIK KALE VE SOSYETE SIRAYLA STADI İNLETELİM!


  • eraska  
  19 Ağustos 2015 | 16:59
  13
  bugün açılışa gittim işimi bırakarak... store müdürüyle sohbetimiz oldu... ayrıca Ahmet beyle de konuştum..bu sene eylül sonuna kadar her şey istediğimiz gibi olacak, çok sayıda ürün çeşidi ve modeli ve bedeni bulacaksınız artık dedi... Hastane çıkış çantasından tutun, formaya kadar ne varsa hepsinin çalışması yapılıyor dedi ve ekimde açılacak (yeni stadta 1000 M2 alan içinde yer alacak) Bursastore bizim show yerimiz olacak diyor... AVM konusunu da konuştum... hepsi için senaryolarımız var ancak zamana bağlı diyor...Puma ile aralık sonunda sözleşme bitiyor. sadece sabredin... güzel günler göreceğiz STORE anlamında..
  • crocodile  
  19 Ağustos 2015 | 16:54
  20
  Hayırlı olsun da içindeki personel asık surat oldukça, istenilen ürünlere hiçbir zaman ulaşılamadıkça, ürün portföyü oldukça sınırlı olunca, müşteri memnun edilmedikçe neyleyim yeni mağazayı
  • oguzhan233238s  
  19 Ağustos 2015 | 16:52
  Bursaspor’da kombine satışları artmaya başladı. Macar yıldız Dzsudzsak’ın imzası öncesi 7 bin 800 olan satışlar dün itibariyle 8 bin 624’e yükseldi.
  • kutsal forma  
  19 Ağustos 2015 | 16:48
  -9
  Projeye bak kahvaltı salonu, vizyonu sıfır bi adam bize başkanlık ediyor ya sağolun kongre uyeleri

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR