KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yeni Bursastore mağazamız açılıyor

18 Ağustos 2015 | 14:18

26 yorum

16229 okunma

Bursastore mağazalarımızın 6. şubesi siz değerli taraftarlarımızın hizmetine giriyor.

Altıparmak, Şehreküstü, Kent Meydanı, Nalbaltoğlu ve Lojistik şubelerimizin ardından altıncı şubemiz 19 Ağustos 2015 Çarşamba günü saat 14.30'da Dörtyol Eski Şehir Han'da siz değerli taraftarımızın hizmetine girecek.

Yönetim Kurulumuz, Teknik Ekibimiz ve Futbolcularımızın katılacağı açılış törenine siz değerli taraftarlarımızı da bekliyoruz.

Bursaspor Kulübü

 Bursaspor.org.tr

  • TheBeatles  
  18 Ağustos 2015 | 15:31
  Antreman ürünü beyaz polo yakadan alalım dedik 1 aydır medium small gelecek bekliyoruz numaramizi bıraktık gelince arayın diye pumaya sipariş verdik bitti gelecek ararız diyorlar aricaklar ınş hala bekliyoruz kış gelcek onlar yazlık ürünüydü kalmadı dicekler bende sovucem
  • ultras  
  18 Ağustos 2015 | 15:26
  Arkadaş koca şehrimizde Altıparmak,Nalbantoğlu,Şehreküstü dışında storemiz yok. Kent meydanında ki stand gibi olan store insanların ulaşamayacağı kör kuytu bir köşede açsana fsm'ye falan gs'ye mi teslim edicez. Artık eski baskımızda yok şehirde eski teksaslılar olsa anatoliumda bjk store açmaya cesaret edebilir miydi ne yazık ki klavyeden atıp tutuyoruz.
  • supporters  
  18 Ağustos 2015 | 15:02
  16
  Ben Bursastore'a gittiğim zaman aradığım ürünü bulmak istiyorum. Yazın gidiyorum kısa kollu yok, kışın gidiyorum uzun kollu yok. Onu soruyorum "yok", bunu soruyorum "yok". Ürün çeşidi yok, ürün kalitesi yok. Tüm store'larda devrim yapılması lazım. Üçüzlerin store'larında bebek donuna kadar her şey var, ben kızıma 1 tane zıbın zor buldum.
  • Mustafa D.  
  18 Ağustos 2015 | 14:58
  store açılıyor iyi güzel eyvallahta mağazalar kan ağlıyor storenin kendi ürünleri tam bir facia puma ürünlerindeyse beden bulana ödül vermeleri lazım neymiş sözleşmenin son senesi olduğu için elindeki ürünleri bitirmeye çalışıyolarmış kardeşim sözleşmenin son gününe kadar bizlere hizmet sunmak zorunda değilmi bu marka sanki bedava dağıtıyor bu konuda mutlaka birşeyler yapılması lazım takıma katkı olsun diye gidiyoruz elimiz boş çıkıyoruz dışarıya
  • emre_izmir  
  18 Ağustos 2015 | 14:44
  Bu yorumu her haberin altına yazmayı düşünüyorum, katılır mısınız bilmem. Takımdan gidenler oldu haince de gidenler oldu. Tepkimizi küfür etmeden çok güzel şekilde dile getirebiliriz. Şenol Güneş'e jimnastik maçında bir pankart yapılabilir Uludağ'ın temiz havası bazı bünyelerde kafa yapabilir dikkat diye. Ozan ve Volkan'ın arabada söylediği beste vardı "Hangimiz göğüs germedik kahpe Bizans'a" diye; Fener maçlarında bu beste, video maç tabelasında gösterilebilir ya da bir pankart yapılabilir. Önce bu bestenin sözleri ve Ozan ve Volkan'ın yüzleri sonrasında da timsah yürüyüşü yaparak $ (dolar) işaretine doğru gitmeleri şeklinde düşünülebilir. Bu şekilde güzel tepki koyabiliriz gibi geliyor. Fener maçında da Fernandao tribüne kesinlikle çağrılmalı diğerlerine hain diye bağırmalı küfür etmeden.
  • eraska  
  18 Ağustos 2015 | 14:41
  küçük ama çok sevimli bir dükkan... bol bol alma şansım olacak... şehre yakın ve kolay yerde...bu arada store lar ve ürünler le ilgili çok ciddi çalışmalar var. siz yeter ki ürün alın ve talep edin...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR