KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Altyapıda imzalar atıldı

14 Ağustos 2015 | 15:34

7 yorum

13569 okunma

2015-2016 Akademi sezonunda görev alacak antrenörlerimiz imzalarını Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimiz'de attı.

Altyapı ve Futbol Okulu'nda Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan yeni sezonda görev yapacak olan antrenörleri basın mensuplarına tanıttı.

Turan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; " 2015-16 sezonu Bursaspor altyapısı için hayırlı, uğurlu olsun. Geçtiğimiz sezon bizimle birlikte olan 5 antrenörümüz bu sezon ayrıldılar. Bursaspor altyapısı için çok emekleri geçti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu olarak Mesut Ünal hocamız ile devam ediyoruz. Aynı zamanda U21 takımımızın Teknik Sorumlusu olarak görev yapacak.

U21 Yardımcı Antrenörümüz Fazlı Tan,

U19 Teknik Sorumlusu Harun Şen

U19 Yardımcı Antrenörü Mustafa Er

U17 Teknik Sorumlusu Ali Aköz

U16 Teknik Sorumlusu Muzaffer Kabadayı

U15 Teknik Sorumlusu Nurgut Ak

U14 Teknik Sorumlusu Serkan Türkay

U13 Teknik Sorumlusu Hacı Murat Yılmaz

U13-U14-U15-U16-U17 Takımları Teknik

Metin Akdemir, Nail Gürel, Koray Tanrıverdi kaleci antrenörlerimiz, Cemal Ayyıldız ve İbrahim Gırak kondisyonerlerimiz Yılmaz Burul hocamız da Akademi Ligleri Sorumlusu ve oyuncu izleme olarak görev yapacaklar. Kendilerine hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

MESUT ÜNAL: " BURSASPOR'A EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ"

GGPO Sorumlumuz Mesut Ünal imza töreninde yaptığı açıklamada saygı, sevgi çerçevesinde çok çalışarak Bursaspor'a hizmet edeceklerini belirtti.

Ünal sözlerini şöyle sürdürdü; "Bursaspor'da görev almak bizim için çok onurlu bir görev. Tüm ekip halinde bunun bilincindeyiz. Başkanımız da söyledi. Bu saatten sonra konuşmaya gerek yok, çalışma zamanı. Yaklaşık 1-1.5 aydır yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Geçen sezondan aramızda olmayan arkadaşlarımız var. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir süreçtir. Bizler Bursasporluyuz. Gel denildiğinde gelir, git denildiğinde gideriz. Sonuçta hepimiz Bursaspor'un işçisiyiz. Yaşı büyük olan hocalarımız var, küçük olan hocalarımız var. Ağabey kardeş ilişkisi içerisinde, sevgi, saygı içerisinde Bursaspor'a en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. İnşallah hepimiz adına hayırlı olur. Bugün Trabzon seyahatimiz var. Camiamız adına hayırlı uğurlu olsun" dedi.

MESUT ŞEN: " TÜRKİYE'NİN EN İYİ ALTYAPISI BURSASPOR'UN"

Efsane futbolcumuz Mesut Şen ise Bursaspor altyapısının Türkiye'nin en iyi altyapısı olduğunu vurguladı. Şen sözlerini şöyle sürdürdü; "Altyapımız şuanda Türkiye'nin en büyük altyapısı. Zirve yapmış durumda. İnşallah idareci kardeşlerimiz bu altyapıya gereken önemi daha fazla verecektir. Altyapıdan çıkan futbolcularımız A takımda yer alacaklardır. Başarılı grafiği daha da ileriye gidecek inşallah. Çok umutluyum."

YILMAZ BURUL: " TÜM TÜRKİYE'Yİ TARAYACAĞIZ"

Yeni dönemde Akademi takımları Sorumlusu ve Futbolcu İzleme görevi yapacak antrenörümüz Yılmaz Burul ise, " Yeni sezon Bursaspor camiasına hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza da vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni göreve gelen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu sezon yeni bir göreve getirildim. Ali Başkan'a teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm Türkiye'yi tarayarak daha iyi oyuncular Bursaspor'a kazandıracağımıza inanıyorum. Sezon hayırlı olsun" dedi.

ÜÇ PROFESYONEL İMZA !

Bursaspor'umuzun altyapısında yetişen ve gösterdikleri performans ile dikkat çeken Mertcan Erdem, Mustafa Ün ve Emirhan Çolak kendilerini profesyonel yapan imzayı Vakıfköy Orhan Tesisleri'nde düzenlenen törenle attı.

Altyapıdan sorumlu yöneticimiz Ali Turan yaptığı açıklamada Bursaspor için mutlu günlerden birisini yaşadıklarını ve Mertcan için Yolspor ve Arabayatağıspor'a, Mustafa Ün için Tütünspor'a, Emirhan için Conpenantaspor'a teşekkürlerini sundu.

Profesyonel olan üç futbolcunun gelişimleri için Yeşil Bursa A.Ş. kiralık olarak gidecekleri belirtildi.

 Bursaspor.org.tr

  • Meeehmet  
  15 Ağustos 2015 | 13:41
  Şu altyapıdan çıkanların sözleşmelerine bi madde koyup ozan gibi Bursayı satıp gitmeleri engellenmelidir.
  • Yahsibey  
  15 Ağustos 2015 | 05:50
  Yeni canavarlar geliyor.!!!
  • Cast  
  15 Ağustos 2015 | 00:38
  Bunlari futbolcu etmeden once adam edin
  • Erdi1963  
  14 Ağustos 2015 | 17:10
  Bursasporluluk duruşu öğretin bunlara
  • Wert016  
  14 Ağustos 2015 | 16:22
  Futboldan çok ahlaklı Olmayı öğretin lütfen. Çünkü içimiz acıyor
  • teksasultras  
  14 Ağustos 2015 | 15:59
  yakında altyapının ismide belediyesor olarak değişir. adamlar tesis yapıyo diye başkan belediye ismini veriyo hey allahım yu
  • Alekey  
  14 Ağustos 2015 | 15:57
  14
  İnşallah Yeni Ozanlar Volkanlar yetiştirmezsiniz. Bize Enes Ünal gibi adamlar lazım.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR