KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Kupayı alarak dönmek istiyoruz"

07 Ağustos 2015 | 21:39

26 yorum

14946 okunma

Galatasaray ile oynayacağımız TFF Süper Kupa müsabakası öncesi, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve kaptanımız Ozan İpek düzenlenen ortak basın toplantısında soruları yanıtladı.

Ozan İpek: "Rövanş niteliğinde bir müsabaka olacak"

Düzenlenen basın toplantısında konuşan kaptanımız Ozan İpek yarınki müsabakanın bir rövanş niteliğinde olacağını vurguladı, Kaptanımız Ozan İpek şunları söyledi; "Yarınki karşılaşma iki büyük kulübün karşılaşması olacak. Biz sezonu Galatasaray'la kapattık, Galatasaray'la açıyoruz. Onlara Türkiye Kupası finalinde kaybettik. Çok iyi bir müsabaka olmuştu, izleyen herkes keyif almıştı. Yarınki maç geçen sezonun rövanşı gibi bir şey olacak. İyi hazırlandık. Finalde kaybetmemiz bizi çok üzdü. Yarınki kupaya Galatasaray'dan daha çok ihtiyacımız var. Umarım yarın kazanan biz oluruz" dedi.

Ertuğrul Sağlam: "Kupayı kazanarak Bursa'ya dönmek istiyoruz"

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, "Bursaspor camiası açısından çok önemli bir gün kupayı almak istiyoruz. Onu almak için de onu hakedecek oyunu oynamak lazım. Biz bu sene performans olarak güzel şeyler yapmak istiyoruz. Arkadaşlar bunu yaparken düzgün yapalım centilmenlik içerisinde yapalım diye konuşuyoruz kendi aramızda. Dostluğu bütünlüğü beraberliği sahada gösterelim. Yarın da böyle bir maç oynayacağız. Sahada tabii ki de kazanmak için üst düzey bir performans sergileyeceğiz. Tabii ki sertliği, agresifliği uygulayacağız ama futbol kuralları içerisinde uygulamak istiyoruz. Sezonu yönlendirecek bir karşılaşma oynamak istiyoruz. Yarın güzel bir mücadeleyle kupayı kazanarak Bursa'ya dönmek istiyoruz. Aynı finalde olduğu gibi güzel bir maç olur."

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam yeni sezonla ilgili görüşleri ile ilgili soruya; "Geçen sezon iskelet kadroya baktığımız zaman önemli oyuncularımız kaybettik. Transfer döneminde mukavelelerdeki maddelerini kullanarak ayrıldılar. Bursaspor büyük ve net bir camiadır. Ayrılan oyunculara baktığımız zaman Bursa'ya yıldız olarak gelmediler. Bursa'da yıldız oldular. Biz bu işe yine sezon başından başlayacağız. Bizim için kayıptır ama Bursaspor büyük bir camiadır. Belki bir geçiş süreci yaşanabilir ama biz iyi bir takımız ve üzerine daha fazla koyarak daha başarılı olacağız." cevabını verdi.

Sorulan transfer sorularına Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam şu yanıtı verdi; "Maddi olarak oyuncuların konsantresi çok önemli. Biz de ilk önce kulüpler oyuncuyu arıyor ama yanlış. Bu da zorluklar yaratıyor. Hamza hoca beni aradı ve bana bir oyuncuyu istediğini söyledi. Bir gün sonra Hamza hocayı aradım ve bu oyuncunun bizim için önemli olduğunu ve onu bırakmak istemediğimizi ilettim. Ben kulüplerden rica ediyorum. Transfer döneminde üslubuna göre hareket etsinler. Bir oyuncumuz durup dururken takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Bu rahatsız edici. Oyuncu kaybediyor, takım kaybediyor ve transfer eden kulüpte zarar görüyor" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • Hk.  
  07 Ağustos 2015 | 22:18
  15
  İnşallah ,Allah nasip ede
  • halil can  
  07 Ağustos 2015 | 22:13
  17
  Bizi birakip gitmene ragmen .Bu takimda encok sana guveniyoruz.Bu kupayi alin be hocam
  • Tsc  
  07 Ağustos 2015 | 22:09
  17
  Saygılar hoca
  • ahmet pas  
  07 Ağustos 2015 | 22:04
  22
  Sana inanıyoruz hoca, yolunuz yolumuzdur, hadi bismillah.
  • pablo16  
  07 Ağustos 2015 | 22:03
  19
  adam gibi adamm ertuğrul sağlamm
  • Eser  
  07 Ağustos 2015 | 22:02
  24
  Allah yardımcımız olsun adam gibi adam Ertuğrul sağlam sen Sağlamcısın Kupa'yı Bursa'ya getirirsin hocam...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR