KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Takımımız Ankara'ya gitti

07 Ağustos 2015 | 16:17

8 yorum

8550 okunma

A Takımımız, yarın akşam Ankara'da Galatasaray ile oynayacağı Süper Kupa maçı için kara yoluyla Ankara'ya gitti.

Sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri'mizde gerçekleştirilen son antrenman ile hazırlıklarını tamamlayan Bursaspor'umuz, öğleden sonra Ankara'ya hareket etti.

20 futbolcumuzun bulunduğu kafilemizi Özlüce Tesisleri'mizden Başkanımız Recep Bölükbaşı uğurladı.

BAŞKAN RECEP BÖLÜKBAŞI: "SEZONA MORALLİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ"

Başkanımız Recep Bölükbaşı yaptı açıklamada "Sezona Süper Kupa'yı alarak başlamak camiamız için çok büyük moral olacaktır dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı , herkesin isteğinin Süper Kupa'yı almak olduğunu belirttiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Herkesin isteği kupayı almak. Bizim istediğimiz de o. Sezon başlangıcında bir kupa kazanmak çok büyük moral olur. Futbolcularımız bunu başarabilecek güçteler. Biz artık önlerini açtık. Onların tek yapacağı şey mücadele etmek. Ben inanıyorum ki böyle ferdi olarak da hepsinden kaliteli bir futbol takımına sahibiz. İnşallah kupayı alırız diye düşünüyorum. Almamızda lazım. Sonuçta bu kadar başarılı oynanan bir sezondan sonra kupayı almamız gerektiğini düşünüyorum."

KADROMUZU TAKVİYE ETMEYE DEVAM EDİYORUZ

Sağ ve sol kanatlara iki tane futbolcu arkadaşımız bugün Özlüce'deydi. İkisi de sağlık kontrolünden geçtiler. İspanyol Cuenca ile görüştüm. Transfer süresince de hep görüşüyordum zaten, çok istiyorlar. Aynı şekilde Bia da Bursaspor'da oynamayı çok istiyor. Bunlar güzel transferler ve Bursaspor'a güç katacaklar. Bu futbolcular genç ve çıkış yapmayı bekleyen arkadaşlar. Benim onlarla yaptığım konuşmalarda kendileri Türkiye veya Avrupa'da çıkış yapılacak takımların başında geldiğimizi söylediler.. Zaten biz öyle bir hüviyet istiyorduk. Öyle bir hüviyete de Bursaspor'u artık çünkü bu hem Bursaspor'un Avrupa'da dünyada duyulması hem de bizim marka değerimizin artmasına neden olacaktır. Birçok futbolcuyu Avrupa'ya göndermemiz, Bursaspor'un Avrupa takımı olmasını sağlayacaktır ve genç yaştaki yıldız adaylarının Bursaspor'a gelmek isteyeceğini düşünüyorum. Bunu da bu dönem biraz daha görüyoruz. İspanyol Cuenca'nın gelmesi, Bia'nın gelmesi, geçtiğimiz sezon Bakambu. Şimdi mesela transfer Bursaspor'da bitmez. Bia ile ilgili kendisi ile anlaştık bir sıkıntımız yok. Onun bir bonservis sorunu var menajeri de kulübü ile görüşecek aslında kulübünün de bilgisi var onlardan görüşmek için izin istemiştik. Büyük ihtimalle oda olacak, sağda solda 2 tane genç arkadaşımız olacak. Zaten kadromuzda güzel kaliteli, sağ bek, sol bek, stoper, mevkilerindeki eksiklikleri doldurduk. Yani biz yönetim olarak fazlasını yapmaya çalışıyoruz ki dar imkanlarımızla gene bu kadar yapıyorsak bana göre başarıdır. Ama önemli olan bunu sonuca yansıtmaktır. Bunu da sonuca yansıtacak olan ise teknik ekip oyuncuları çalıştıracak, oyuncularda mücadele edecekler. Tabi iki oyuncu daha almak istiyoruz, bunlardan bir tanesi forvet olacak, bir tanesi de ön libero olacak. Orayı da sağlamlaştırmak istiyoruz, çünkü geçen sene baktık ki bazı yerlerde kulübede eksiklerimiz vardı ve onun dezavantajını yaşadık.

TARAFTARLARIMIZIN DESTEĞİ İLE BU SEZONU MUTLU GEÇİRMEK İSTİYORUZ

Herşey güzel olacak. Güzel olsun diye yönetim olarak uğraşıyoruz koşturuyoruz. Herkesten en fazla Bursasporlu benim. Bunu herkes bilsin. Neden diyecek olursanız ben Bursaspor'un başkanıyım ve Bursaspor'u da çok seviyorum. Onunla yatıyorum onunla kalkıyorum. Bütün zamanımı da onunla harcıyorum. İyi olması için uğraşıyoruz buna gerçekten taraftarımız inansın .Birlik beraberlik içerisinde olsunlar bizim bir beklentimiz yok. Bizim tek beklentimiz başarı ve kupalar. Biz insanları mutlu ettiğimiz sürece biz Allah katında da mutluyuz. Futbolculara da bunu aşılıyorum siz bizi mutlu edeceksiniz aldığınız parayı hak edeceksiniz diyorum ve onlarda yapıyorlar. Ben değişik bir başkan profiliyim. Bazen benim üslubumu eleştiriyorlar. Biz böyleyiz, tabi üslubumuzu biraz daha değiştireceğiz kesinlikle değiştireceğiz ama dediğim gibi insanız. Bizimde zaman zaman stresimiz zaman zaman sıkıntılarımız oluyor. İnşallah bunları da aşacağız, taraftarımızı da çok seviyoruz, onlarda bizi sevsinler. Bu sezonu güzel atlatalım, onları mutlu edelim, stada gelsinler, hepimiz mutlu olacağız. Çok fazla bir şey istemiyorum, mutlu olmak için çok fazla bir şey yapmaya gerek yok. Bunu yapabiliriz. Yaptık çünkü çok daha önceden şampiyon olduk gene olabiliriz. İnşallah yarın kupa bizim .

 Bursaspor.org.tr

  • erman önder  
  08 Ağustos 2015 | 09:43
  gökyüzünde bu gece hilal...
  • ölümüne.BURSASPO  
  07 Ağustos 2015 | 23:10
  Haydi Bursam gün senin günün tüm ihanet lere rağmen al su kupayı
  • brsspr  
  07 Ağustos 2015 | 17:14
  bizim için cinconada koyyyyyyyyyyy Bursasporrrrrrrrrr
  • Santana  
  07 Ağustos 2015 | 17:10
  Orta sahaya İniesta olmazsa Modric alınmalı
  • teksaslımuro  
  07 Ağustos 2015 | 16:43
  -21
  sen istifa et bizim yakamızdan düş. hem taraftara zibidi de hemde taraftarı seviyoruz de. noldu ısrar etme istifa et pankartını açtık 15 bin kişi olduğumuz maçta, niye sesin çıkmadı ? şakşakçıların nerdeler ?
  • NYCBURSA  
  07 Ağustos 2015 | 16:41
  14
  Bastır Bursa herşey Bursaspor için timsah arenada 45 bin kişiyle istanbulu bir bir devireceğiz yarın kupa BİZİM.
  • utanıyorMusunuzz  
  07 Ağustos 2015 | 16:40
  Galatasaray ile oynayacağı Süper Kupa maçı için kara yoluyla Ankara'ya gitti.

  ? Karayoluyla mı ?
  • iso16  
  07 Ağustos 2015 | 16:27
  16
  Insallah ya nasip kupa Bursaya gelsin timsah arena full dolucak haydi bastir Bursasporum

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR