KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Serdar ve Ozan tamam

04 Ağustos 2015 | 09:19

42 yorum

28468 okunma

Yeşil beyazlı yönetim, yıldız oyuncuların hem sözleşmelerini uzatma hem de ücretlerine zam yapma konusunda prensip anlaşmasına vardı.

Bursaspor'da Volkan şen krizi patlak verirken, diğer yandan Serdar Aziz ve Ozan Tufan cephesinde de olumlu gelişmeler yaşanıyor.

Aldığı ücretleri az bulan bu iki oyuncu için görüşmelere başlayan yeşil beyazlı yönetim Ozan ve Serdar ile masaya oturdu. 31 mayıs 2018 tarihinde sözleşmesi bitecek olan ve yıllık 2 milyon 400 bin TL kazanan Serdar Aziz'e zam yaparak sözleşme uzatma konusunda prensip anlaşması sağlandığı öğrenildi.

Beşiktaş'ın talip olduğu Ozan Tufan ile de belli konularda anlaşma sağlanırken, yıldız oyuncunun 'Benim açımdan sıkıntı yok. Menajerim gelecek onunla konuşun, anlaşın' dediği iddia edildi. Yeşil beyazlı yönetimin Ozan Tufan ve Serdar Aziz'e yıllık 1 milyon Euro karşılığında 2020 yılına kadar sözleşme uzatma teklifi önereceği gelen haberler arasında.

 Olay Gazetesi

  • Mususibatalla  
  04 Ağustos 2015 | 09:59
  -10
  Ozan'ı bu saatten sonra takımda tutmanin anlami yok.. Jimnastik iyi teklif sunmuş.. 4 futbolcu + 2 milyon.. Bence hiç dusunulmeden "sar paketle" yapilmali.. Hatta kapiya sicak servis edilmeli..
  • DEDE  
  04 Ağustos 2015 | 09:41
  50
  Anlaşılan vakıfköye saha top felan değil bi kolej lazım belki az okurlar da enes gibi karakterli olurlar volkan gibi ozan gibi sonradan görme olmazlar.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR