KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Basketbol takımımız sezonu açtı

03 Ağustos 2015 | 21:44

0 yorum

7933 okunma

2015-2016 Sezonuna iddialı transferler ile giren Potanın Timsahları ilk çalışmasını Nilüfer Spor Salonu'nda gerçekleştirdi.

Baş antrenörümüz Şemsettin Baş nezaretinde yeni sezon hazırlıklarına Bursa'da başlayan Potanın Timsahları Eylül ayında Çanakkale'de kamp yapacak.

ŞEMSETTİN BAŞ: "HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

İlk çalışma öncesinde açıklamalarda bulunan Şemsettin Baş hedefin 1.lige yükselmek olduğunu belirtti. Baş, transfer döneminde basketbol şubesine desteklerini esirgemeyen Başkanımız Recep Bölükbaşı, Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticimiz Halil Özyürek ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür etti. Baş medya mensuplarına şu açıklamalarda bulundu; " Geçen sezon Ekim başında başlamıştık. Bu sefer 60 gün önce antrenmanlara başlıyoruz. Bizim için çok önemliydi. Hem açılışı erken yaptık hem de kadro yapılanmasını erken tamamladık. Yaz antrenmanları takımlar için çok önemli. Çalışıp sezona en iyi şekilde girmek istiyoruz. İlk 4 hafta Bursa'dayız. Eylül ayında 1 hafta kadar Çanakkale'de kamp yapacağız. Ekim başı gibi Bursa'da turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz. İnşallah sezona en hazır şekilde girmek istiyoruz. Yeni sezon hayırlı, uğurlu olsun"

"İDDİALI TAKIMLAR VAR"

Çekilen kura sonucunda gruptaki takımları da değerlendiren Baş, kağıt üzerinde 6-7 iddialı takımın olduğunu belirtti. Baş sözlerini şöyle sürdürdü; " Sezon başlamadan hangi takımın iddialı olduğu belli olmuyor. Kağıt üzerinde iddialı takımlar var. Samsunspor iyi sporcular transfer etti. İstanbulspor keza çok iyi. Ankara Ormanspor ve Milli Piyango çok iyiler. Zirve Üniversitesi ve İTÜ kapalı kutu. Yatırım yapabilirler. Kadro yapılanması anlamında 6-7 iyi takım var. Sezona iyi hazırlanan, iyi takım olabilen ve sezon boyunca ayakta kalabilen takımlar başarılı olacaktır" dedi.

MURAT KONUK: " KOMBİNELER AYIN 15'İNDEN SONRA SATIŞA ÇIKIYOR"

İyi bir takım oluşturduklarını belirten Genel Menajerimiz Murat Konuk, yeni sezonun camiaya hayırlı olmasını diledi. 15 gün boyunca Bursa'da hafif tempoda çalışacaklarını belirten Konuk, 8 Eylül'de Çanakkale'de kampa gideceklerini belirtti.

Yeni sezon kombine bilet satışlarına Ağustos ayının 15'inden sonra başlayacaklarını ve sezonluk biletlerin 90 – 150 ve 250 TL fiyatlardan satışa sunulacağını sözlerine ekledi.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR