KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Volkan Şen kadro dışı!

03 Ağustos 2015 | 22:40

348 yorum

104921 okunma

Bursaspor bu akşam Almanya kampı sonrası ilk idmanı için toplanırken Volkan Şen krizi güne damga vurdu.

Akşam idmanına katılmayı reddeden Volkan Şen bu akşam antremanına katılmadan tesislerden ayrıldı.

Yönetim ve Ertuğrul Sağlam'ın yoğun çabalarına rağmen Volkan tesislerden ayrılırken deyim yerindeyse gemileri yakmış oldu.

Kampta olumsuz hareketleriyle dikkat çeken Volkan'ın bu hareketinden kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Güncelleme: 04 Ağustos 2015 | 00:40

KULÜBÜMÜZDEN RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

A Takımımızın futbolcusu Volkan Şen'in kadro dışı bırakılması ile ilgili açıklamamız;

Almanya kampının bitimiyle birlikte, Bursaspor tarihi açısından son derece büyük önem taşıyan Süper Kupa finali hazırlıklarına başladığımız bugün, futbolcumuz Volkan Şen, Almanya kampı öncesinde ve sırasında defalarca tekrarladığı gibi yine 'bu takımda olmak istemiyorum' şeklinde görüş bildirmiş ve kendisi tarafından haklı/haksız bir gerekçe ortaya konmadan oynamak istemediğine dair ısrarını sürdürmüştür.

Yeni sezon hazırlıklarına başladığımız ilk günden itibaren önce Başkanımız Recep Bölükbaşı ve ardından Futbol Şube Sorumlumuz Necmettin Kocaman ile defalarca biraraya gelen ve sözleşme şartlarının iyileştirilmesi başta olmak üzere her konudaki samimi yaklaşımlarımıza rağmen, kamp sırasında da sürekli bu konuyu gündeme getiren futbolcumuz Volkan Şen, bugün menajeriyle birlikte katıldığı görüşme esnasında 'kendini bu takıma ait hissetmediğini' bir kez daha tekrarlamıştır.

Kendisiyle son olarak Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam da bir görüşme yapmıştır.

Hocamız, kararını yeniden gözden geçirmesi hususunda yaptığı telkinlere rağmen tavrını değiştirmeyen ve 'oynamak istemediğini' ısrarla beyan eden Volkan Şen'in, bu duygu ve düşünceyle antrenmana çıkmasının uygun olmayacağını yönetime rapor etmiştir.

Yönetim Kurulumuz da söz konusu rapor doğrultusunda Volkan Şen'in süresiz olarak kadro dışı kalmasına karar vermiştir.

Süper kupa finali ve yaklaşan lig öncesinde, takım kaptanlığı sorumluluğunu üstlenmiş bir oyuncumuzun sebep olduğu bu gelişmenin, Bursaspor'un büyüklüğüne ve sahadaki onurlu mücademize gölge düşürmeyeceğini biliyor, teknik kadromuzla birlikte futbolcularımızın formaya ve armaya layık olacaklarına yürekten inanıyoruz.

Bursaspor Kulübü

 Teksas.org

  • eray  
  04 Ağustos 2015 | 20:49
  -3
  fenerli g.s li tARFTrlara gidin Bursaspor forması giyin deyince en büyük kaptan kral kaptan adam hakkını isteyince gitsin bir dAHaha gelmesin bilmem ne. volkan gibi topçu varmı kant oyuncusu dripling çalım gol pas asist hız. volkan 250 bin ruro zam istyrsa sen 500 bin yapacaksın.
  • brisbane  
  04 Ağustos 2015 | 20:40
  Karakter yoksunusun, bundan dolayı hiçbir yerde başarılı olamazssin , çokta ah aldın, sana yazıklar olsun, umarım sakatliklardan kurtulamazssin...Bu şehir sana sahip çıkmıştı riyakar herif yüzüne tükurmek istiyorum.
  •  
  04 Ağustos 2015 | 20:37
  volkanada ozanada en önemlisi bizi bu rezil duruma düşüren başgana bu rezilliğin sorumlusu bu aç köpek recep bölükbası bu sezon çok zor bitecek
  • mustafa  
  04 Ağustos 2015 | 20:01
  vızyonu olmayan bır kulüp başkanı tutamaz kımse yanında yürümek ıstemez volkana gelınce agladıgı günleri unutmuş maalesef bencede satılmasın vakıf köyde gecırsın bızde sozlesmesı boyunca parasını hep beraber odeyelım kampanya başlatalım ve ıbretı alemlık olsun ozanıda satmıştır başkan ben soyluyeyım
  • Dursun tutu  
  04 Ağustos 2015 | 19:51
  Bir daha o şerefli formayı giymesin nankör herif
  • huseyin  
  04 Ağustos 2015 | 18:16
  Defol volkan
  • Hidra  
  04 Ağustos 2015 | 18:10
  Madde koydursunlar sozlesmesinde Bursada futbol oynayamaz cımlere ayagını koyamaz dıye . futbol hayatı boyunca bır daha bu sehırde futbol oynamasın
  • balıkesirli  
  04 Ağustos 2015 | 18:01
  Bursasporlu taraftarlar olarak bir kampanya başlatalım bizi satan şu ne idüğü belirsiz varlığın(ismini zikretmek bile mide bulandırıyor) bonservis parasını biz aramızda toplayıp kulübe hibe edelim. Bursaspor da onu kesintisiz üç yıl vakıfköye göndersin. sözleşmesi bitince de nereye gidecekse defolsun gitsin.

  200.000 Taraftar kişi başı 50 TL verse parayı toparlarız.
  • harranlı  
  04 Ağustos 2015 | 18:00
  Bütün suç taraftarda özellikle teksasta.Sen maclara gelmessen o tribünleri boş gören topçu klübü sahipsiz sanar sonra böyle topluk yapar.
  • elbeyli  
  04 Ağustos 2015 | 17:44
  Koyun satisa 4 milyon euro+ 1 kurus
  4 milyon onservisi 1 kurusta volkanin degeri.satmiyorsanizda o ce vakifkoye yollayin sonra bedelsiz verin arabayatagina geldigi yeri unutmus.hatirlar hic olmazsa..
  • bal  
  04 Ağustos 2015 | 17:35
  12
  Ozan nın konusmalarından akıl hocasının kim olduğunu anlayın.
  • emreuzun  
  04 Ağustos 2015 | 17:25
  Bursanın ahını alan birdaha belini doğrultamıyor sende bu şehrin ahını aldın artık volkan. çok büyük hata yaptın bunu birgün anlayacaksın. kendi kendinin ipini çektin
  • Objektif  
  04 Ağustos 2015 | 17:24
  13
  Vakıfköyde antremana çıkarken falan 5 liralık pazar şortu ve tişörtü verin buna. Sakın ha üzerinde Bursaspor arması olan kıyafet vermeyin.
  • Fomara  
  04 Ağustos 2015 | 17:17
  15
  Acıma yetime döner koyar g*tüne. Ağlaya ağlaya geldiği günleri çabuk unutmuş.
  • Yeşil79  
  04 Ağustos 2015 | 17:16
  10
  Başkan o zaman aziz ağbisine hediye etmesin inanalım volkanın hain olduğuna bizde
  • Avrupalı timsah  
  04 Ağustos 2015 | 16:55
  11
  Bu Şehr-i terket seni bi yerde görmeyelim büyük başkan yazıcı zamanında da bu disiplinsiz hareketleriyle kadro dışı kalmıştı bu şehrimize yapılmış ihanettir taraftar Gruplarına sesleniyorum derhal bişeyler yapsınlar Bursaspor'u kimsesiz sandı bu zibidiler
  • Harlen  
  04 Ağustos 2015 | 16:49
  -1
  Göndermeyin vakıfköye, Bursaspor'un menfaatlerini gözeterek gönderin fenere, ister 4 milyona, ister stoch + bir miktar paraya. Nasıl olsa ağlaya ağlaya geri dönecek.
  • matizkafalar  
  04 Ağustos 2015 | 16:17
  unitimsahKırklar
  Hocam haklısın, söylediklerine %100 katılıyorum.
  AMA(!)
  Bu taraftarın bir davası var adı İstanbul ve bu taraftar artık bıktı, gururu kırıldı, incindi. Elimizdeki iyi futbolcuların bu davayı bile bile bunu yapması taraftarı gücendirdi. Yabancı futbolcu yapar, başka takımdan gelmiş futbolcu yapar ama içimizden çıkan İstanbul Köpeklerinin bunu yapması ve bunun sürekli hale gelmesi hepimizi mahvetti.

  Bu hainler yüzünden Bursaspor bir türlü ilerleyemedi, her güzel kadro kuruşumuzda İstanbul tarafından parçalandık ve içimizdeki hainlerde buna yardımcı oldu ama artık yeter.

  Volkan Şen hainine isterlerse 10 milyon euro versinler, kabul edilmesin. Vakıfköy'de antrenmalara çıkması zorunlu tutulsun, katılmadığı her antrenman noter ile tespit edilsin, maaşından kesilsin. Futbol piyasasından silinsin çünkü bu adam artık tam manasıyla bir HAİN'dir!
  • unitimsahKırklar  
  04 Ağustos 2015 | 15:45
  17
  Bir kose yazarimizin makalesi.. USENMEDEN OKUYALIM KIMIN NE ''COCUGU'' OLDUGUNU OGRENELIM:
  Evet Başkan, Volkan’dan kurtulmak istiyordu. Bu doğru; ama bakın “satmak” demiyorum! “Kurtulmak” kelimesini özellikle kullandım. Çünkü bu oyuncu sık sık arıza çıkarıyordu. Sahadaki tavırlarını Özlüce’de ve kamplarda da aynen ve fazlasıyla sürdürüyordu. Almanya kampını takip eden Bursa.com spor editörü Adnan Batır bugün oradaki birkaç anektodu çok güzel aktarmış. Takımdan birçok futbolcunun ayrılmak istemesi ile ilgili olarak “Hep mi futbolcular suçlu, Başkan’ın hiç mi kabahati yok?” eleştirisi yerden göğe kadar haklıdır. Çünkü burada kalmalarını cazip hale getirecek ortam oluşturulamamıştır demek ki. Bunun da sorumlusu başkan ve yönetimidir. İspanya’ya gitmesi gündemde olan bir diğer oyuncunun ( Ozan değil ) “Bana burada kalmam için tek bir neden söyleyin” demesi de bunu çok iyi anlatıyor zaten. Bu durumun muhasebesini Başkan iyi yapmalı. Ama Volkan konusu gerçekten istisnadır. Çünkü Volkan Şen efsane Başkan Yazıcı döneminde de disiplinsizlikleriyle kadro dışı kalmıştır. Ve ilk fırsatta da satılmıştır. Yani bu oyuncu bu konuda sabıkalı. Diğer giden veya gitmek isteyen oyuncular için yönetim eleştirilebilir, eleştirilmelidir de; ama Volkan başka. Şimdi camiada Vakıfköy’e gönderilip cezalandırılması görüşü hakim. Duygular hepimize bunu söylüyor aslında; ama bu aynı zamanda Bursaspor’un cezalandırılması anlamını da taşıyor. Tamam her şey para değil, ilkeler falan önemli; ama ortada da o meşhur ! Bursaspor gerçekleri var. Duygular ile hareket edip mantığı bir kenara bırakırsak biz zararlı çıkarız. En azından maddi olarak. Bünyeden böyle bir çıbanı söküp atmak en doğrusu. Takımda samimi olduğu bazı oyuncuların da benzer tavırlar içine girmesinde onun rolü olduğunu tahmin etmek de zor değil. Yani daha fazla gencin aklını karıştırmadan bünyeden atılması en doğrusu. Ben bu açıdan bakıyorum.

  Yeteneklerini beyniyle birleştirememesi idare edilebilirdi. Bir kesim onu sürekli eleştiriyor, bir diğer kesim taraftar da yetenekleri nedeniyle ona katlanmaya çalışıyordu. Bir futbolcu bu yönü ile tolere edilebilirdi belki; ama karakter yapısındaki bozukluk evet çok açık bir ifade ile yazıyorum “Bozukluk” tolere edilemiyor. Sahada yaptığı egoistliklerle yaptığı hatalar sonrası bile el kol hareketleri ile tribünlere arkadaşlarını hedef gösteren, parası gecikince takımın en önemli maçı öncesi kazan kaldırıp idmana çıkmak istemeyen, bu konuda arkadaşlarını da örgütleyen hatta bu konuda bazılarıyla tartışmaya giren bir oyuncudan fayda beklemek bizim polyannacılığımızdandı aslında. Bu kulübün efsanesi olabilecekken “Bu takımda oynamak istemiyorum” demeyi tercih etti. Sanki “Taraftarı olduğu” o malum kulüpte ( İkinci telefon numarası 1907 rakamı ile başlıyor ) oynayabilecekmiş gibi. Efsane olabilmek için yetenek yeterli olmuyor, karekter de şart. Bu camiaya ait olmadığını çok net gösteren başka davranışları da (kayıtlı) var onlara hiç girmeyeyim. İnsanlar ona burada altyapı çıkışlı olduğu ve şampiyon kadroda yer aldığı için ikinci bir şans verdi ve katlandı. Ama hayalini kurduğu kulüpte kimse onu tabir-i caizse “sallamaz”. Çünkü orada herkes yıldız. En başta o yıldızlar “Hop ağır ol bakalım” derler. Orada öyle hayalet Casper gibi insanların içinden geçmeye kalkınca 50 bin kişi de onun içinden geçer, yine ağlaya ağlaya sahayı terkeder. Bir halk deyişiyle ifade edecek olursak, gittiği yerde, dünyaya gelmesine yardım eden sağlık görevlisinin bir yerini görür ! ve pişman olur; ama bu kez dönecek yuvası olmaz. Çünkü tüm şansını kaybetti. Değil futbolcu olarak ziyaret için bile gelse Özlüce’den içeri sokulmamalıdır ki ibreti-i alem olsun.
  • Owl  
  04 Ağustos 2015 | 15:44
  Biri KAPTAN MI DEDİ;

  2002 yılında o çok sevdiği kırmızı formayla Anfield çimlerine takım kaptanı olarak çıkmaya başladı. Kendisine kaptanlık bandını veren Houllier ile 2 yıl sonra anlaşmazlığa düştü ve ayrılmayı dahi düşündü. Chelsea’nin kendisi için yaptığı £20 m’luk teklifi reddetti. 2004 yılında kulübe gelen Rafa Benitez’in iknaları O’nun Anfield macerasına devam etmesini sağladı.Öyle ki o maceraya bir de Şampiyonlar Ligi kupası sığdırdı. 2005’de İstanbul’da 0-3’den geri gelip penaltılarla Avrupa’nın en büyük kupasını havaya kaldırdığında O’ndan mutlusu yoktu. Çok geçmeden Chelsea’nin kulüp rekoru kırarak önerdiği sözleşmeyi geri çeviren Gerrard bir daha da ayrılmayı hiç düşünmedi.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR