KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Şener imzaladı!

17 Haziran 2015 | 09:59

43 yorum

27455 okunma

Bursaspor'la Şener Özbayraklı'nın yolları resmen ayrıldı. Genç futbolcu Sarı Lacivertli kulüple 4 yıllık sözleşme imzaladı.

5 MİLYON TL ÖDENECEK

Bursaspor'da Şener Özbayraklı dönemi bitti. Genç futbolcu bir süredir görüşme halinde olduğu Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı. Dört yıllığına anlaşma sağlayan Şener için Sarı Lacivertli kulüp Bursaspor'a sözleşme gereği bonservis bedeli olarak 5 milyon TL ödeyecek. Sözleşme imzaladıktan sonra Antalya'ya tatile giden Şener Özbayraklı temmuz ayının ilk haftasında Sarı Lacivertliler'in kampına katılacak.

ÖNCE İMZA SONRA TATİL

Fenerbahçe'de Şener Özbayraklı'nın da dahil olacağı resmi imza töreninin diğer anlaşma sağlanan futbolcularla birlikte yapılacağı öğrenildi. Şener Özbayraklı Bursaspor'a 2012-2013 futbol sezonunun devre arasında BUGSAŞ Spor'dan geldi. Genç krampon Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde toplam 102 maçta görev alırken 1 gol 4 de asist yaptı. Şener bu süreçte A Milli Takım'a kadar yükseldi.

 Hakimiyet Gazetesi

  • volkan  
  17 Haziran 2015 | 10:20
  -2
  herşeyin için sağol toprağım bedavaya gitmedin hiç yoktan o sözleşmene 5 milyon yazan yönetimin beceriksizliği inş eline yüzüne bulaştırmazsın allaha emanet adam gibi gittin adam olarak devam et
  • asd  
  17 Haziran 2015 | 10:19
  hani daha fazla para kazandırcaktı bu !
  • escobar  
  17 Haziran 2015 | 10:08
  13
  Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir. Hele ki seni adam yapan kulübe 2 milyon dolar gibi düşük bir miktar para bırakarak gittin, yazıklar olsun şener. Bursaspor'un hakkı sana haram olsun.

  Biz kimleri kimleri gördük heyy be, sen kimsin ki şener özbayraklı. gidersin fener yedek kulübesinde çürürsün; en riskli anlarda sahaya sürülür patates olursun tribünlerden ıslık alıp. sonraki sezon seni kiralarlar başakşehire falan flan, öyle kaybolup gidersin.

  Bursaspor'un hakkı var üstünde. final maçında top oynamadınız be! önceden gitmişsiniz hepiniz. defolun gidin, daha varsa gidecek onlarda defolsun.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR