KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bursaspor Futbol Okulu'na yeni şube

21 Kasım 2014 | 17:11

2 yorum

7262 okunma

2006 yılında kulübümüz bünyesinde açılan ve bu sezon itibariyle Alanya, Nazilli, Yenişehir, Yalova, Gemlik ve Orhangazi'de şube açan Bursaspor Futbol Okulu,13 Aralık 2014 tarihinden itibaren Mudanya-Güzelyalı'da da faaliyetlerine başlıyor.

Altyapı ve Futbol Okulumuz'dan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan, AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler, Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler , Burgazspor Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Aydın ve Fuat Ülker Özlüce Tesisleri'mizde Mudanya-Güzelyalı'da Futbol Okulu açılması için bir araya geldiler.

AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler yapmış olduğu açıklamada Bursaspor Futbol Okulu'nun hızla yayılmaya devam ettiğini ifade etti.

AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler şu açıklamayı yaptı; "Yeni bir futbol okulunun açılışı için Burgazspor Yönetimi ile bir araya geldik. Futbol Okullarımız hızla yayılmaya devam ediyor. Futbol Okullarımızın meyvelerini önümüzdeki yıllarda alacağımızı düşünüyoruz. Mudanya- Güzelyalı'da Futbol Okulu açmayı düşünen Burgazspor Yönetim Kurulu'na teşekkür ediyoruz. Kulüp Yöneticileri Sayın Fuat Ülker ve İbrahim Aydın, Burgazspor Tesisleri'nde Futbol Okulu açmak için kulübümüze başvurdular. Bundan sonra Bursaspor Futbol Okulları adı altında Mudanya-Güzelyalı'da faaliyetlerine başlayacaklar. Bugünden itibaren Bursaspor olarak kendilerine her türlü yardımı yapacağız. Bundan sonra Futbol Okulu açacak olan arkadaşlarımıza da aynı ilgiyi göstereceğimizi belirtmek istiyorum. Hayırlı uğurlu olsun."

Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ise " Bursaspor Futbol Okulu yavaş hareket ediyor diye eleştiriliyorduk ama biz doğru yer ve doğru insanlar ile çalışmamız gerektiğini vurguluyorduk. Burgazspor büyük bir camia. Böyle bir teklifle gelmeleri bizleri mutlu etti. Bizim önceliğimiz iyi eğitim ve iyi insan yetiştirmek. Geçtiğimiz gün U14 Genç Milli Takımı'na davet edilen sporcularımızın çoğunluğu Bursaspor Futbol Okulu'ndan yetişen çocuklarımız. Bu bize çok büyük keyif veriyor. İnşallah bundan sonra böyle devam eder. Pazar günü Nazilli'deki futbol okulumuzun açılışı olacak. Birçok kentten teklif geliyor. Biz ince eleyip sık dokuyoruz. Mudanya-Güzelyalı Futbol Okulu, Bursaspor'umuza hayırlı olsun" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • Inegöllü Izmir  
  23 Kasım 2014 | 22:50
  Inegöl ' ümüzde de olsun,sonuçta burası da Bursa'nın bir ilçesi .
  • antibizans  
  21 Kasım 2014 | 23:01
  Hayirli olsun.bir de bu cocuklari A takimina yerlestirebilsek,komsunun tavugu komsuya kaz gorunur misali gozumuz hep disardakilere bakmasa...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR