KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Jeff Louis ısrarı

28 Temmuz 2014 | 12:13

43 yorum

17281 okunma

Monaco'nun teklifini kabul etmeyen Haitili oyuncu için Fransız kulübü bonserviste indirime giderse Jeff Louis yeşil beyazlı formayı giyecek.

Bursaspor'da transfer çalışmaları hız kazandı. Chikhura faciasının ardından takımı güçlendirmek için kolları sıvayan yeşil beyazlılar ilk olarak hücuma yönelik bir orta saha oyuncusunu kadrosuna katmak istiyor.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in ise takımda görmek istediği ilk isim Fransa'da Nancy forması giyen Jeff Louis. 22 yaşındaki oyuncu için Bursaspor yönetiminin temaslarını hızlandırdığı öğrenildi.

BONSERVİS SORUNU

Nancy'in Haitili oyuncu için bonservis ücreti olarak 3 milyon Euro istediği bildirildi. Yeşil beyazlı yönetim ise bu rakamı yüksek bulmasına rağmen oyuncunun peşini bırakmıyor. Bonservisi aşağıya çekmek için uğraş veren Bursaspor'un birkaç gün içersinde bu konuda somut adımlar atması bekleniyor. Bu arada Jeff Louis'in Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı ve Bursaspor'un teklifine olumlu yanıt verdiği bildirildi.

12 GOL ATTI

Genç oyuncuya talip olan bir diğer ekip ise Monaco. Fakat 22 yaşındaki oyuncunun Monaco'da fazla forma şansı bulamayacağına inandığı için bu teklifine sıcak bakmadığı ve oynayabileceği bir takımda gitmek istediği belirtiliyor. Kulübüyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Louis, geçen sezon 29 maçta 12 gol attı ve 3 asist yaptı.

 Olay Gazetesi

  • BayBursaspor  
  28 Temmuz 2014 | 13:59
  14
  eski topçuları göndermeden transfer yapamadılar orası ayrı ama köy takımına yenilmenin affı olmaz. Ayıptır. Bu sene e-bilette çıktı 2 bin kişiye oynarsınız her maçı o olur. şamili ferhatı görmek istemiyorum o forma içinde
  • Erhansens  
  28 Temmuz 2014 | 13:22
  bu adama 3 verirlerse taraftara Batalla'ya verecek paramız yok demesinler yemezler...
  • Uzun Onur  
  28 Temmuz 2014 | 12:36
  14
  Bu saatten sonra yapılan transfere özlücede bulaşık yıkatın sayın Bölükbaşı !

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR