KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Takımda güven eksikliği görülüyor"

26 Temmuz 2014 | 14:51

69 yorum

17037 okunma

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş Özlüce Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

GEREĞİNİ YAPACAKLARDIR

Tiflis'te maç sonrası yaşananlara değinerek sözlerine başlayan Güneş, "Tiflis'te size yapılanları kınıyorum. Maçtan önce ve maçtan sonra UEFA liginde olmaması gereken olayları gördük. Hepinize geçmiş olsun. Bunun gereğini de zaten UEFA'nın yapacağını düşünüyorum" diye konuştu.

POZİYONLARI GOLE ÇEVİREMEDİK

Avrupa Ligi'nden elenmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten tecrübeli teknik adam, "Üzüntüde kalacaksak çözüme kavuşamayız. Şu an çözüm üretmek ve ayağa kalkmak için neler yapacağımızı düşünmenin zamanı. Chikhura maçında pozisyon vermeden, pozisyon da bulmamıza rağmen gol atamadık. Kalite ve beceri eksikliğini hem burada hem de oradaki maçta görmüş olduk. Tur atlayabileceğimiz bir müsabakaydı. Geriye üzüntü kaldı. Üzülecek bir zaman da ayırmak doğru değil. Önümüzde daha da önemli maçlar olacaktır. 1 yıl emek verilerek yakalanan bir sonucu kolay bir şekilde kaybettik. Gruplara kalacağımızı düşünürken ilk turdan elendik. Önümüzdeki dönemde yeniden bu yarışa gireceğiz. Avrupa için gayret edeceğiz. Evet Avrupa'yı son anda yakaladık, evet beklenmedik bir anda oldu ama her şeye rağmen turu geçmeliydik" şeklinde konuştu.

GÜVEN SIKINTISI VAR

"Kızmak ve üzülmek yerine neler yapabileceğimizi konuşmak daha doğru olacaktır" diyen Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, "Bugünü tartışarak yarını planlamak durumundayız. Daha çok birbirimizi sevmemiz, güven duymamız gereken bir dönemi yaşıyoruz. Bu takımın ve camianın güven sıkıntısı olduğunu net olarak ortaya koyabiliriz. Sağlıklı bir zemin sağlanamıyor. Beklentiler büyük ama samimiyeti henüz kuramadık. Tartışmayı, eleştirmesi engellemek anlamında söylemiyorum. Bir maç kaybettiğimizde önce birbirimizi kaybetmeyelim. İki şeyi karıştırmayalım. Bu maç bittiğinde hep beraber sevinecektik. Kazanabilirdik. Bu maçı kazansak her şey mükemmel demek de doğru değil. Bugün de hep beraber üzüldük. Her şey bitmiyor. Yine eksiklerimizi konuşacağız" ifadelerini kullandı.

KESİNLİKLE İNANIYORUM BU TAKIM DAHA İYİ OLACAK

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Oyuncu beceresi, davranış becerisini yükselterek daha iyi takım olabiliriz. İyi sonuçlar istiyorsak bugünden daha iyi hazırlanıp ders çıkarmak zorundayız. Kesinlikle inanıyorum bu takım daha iyi olacak bir takım. Sevgimizi ve çalışmamızı büyütmeliyiz. Bursaspor etrafında birleşirsek bu işi başaracağımızı düşünüyorum. Daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Fizik olarak iyiye gidiyoruz. Hücum ediyoruz ama son bulmamız gerekiyor. 40 şut için ne yapmamız gerekiyor? Top kayıplarını nasıl düzelteceğiz? Bu gibi eksikleri çalışmayla gidereceğiz. Şikayetçi olarak değil çalışarak yapacağız. Oyuncu gelebilir, oyuncu gidebilir. Eldeki oyuncuları travma haline dönüştürürsek gelen de aynısı olur. Yaşıyoruz, görüyoruz ve en doğrusunu ortaya çıkarmaya çalışacağız. Kamp yeri bakıyoruz. Hazırlık maçı yapacağız. İyi takımlarla maç yapıp oyuncuların durumlarını göreceğiz. O maçları da kazanmak isteyeceğiz. Bu takım çok huzurlu ve rahat değildi. Ama bu takım oyuncularının daha iyi oynayacağını düşünüyorum. Hep atarak zenginleşemeyiz. Elimizdeki oyuncuları kendi içinde yarıştırmalıyız."

GÜVEN, MORAL VE İNANÇ SIKINTILARINI AŞMALIYIZ

En iyi çalışmayı yaptıklarını belirten Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, "Güven, moral ve inanç sıkıntılarını aşmalıyız. Bunun için de elbirliği içinde olmalıyız. Sizler eleştiri yapacaksınız ama aynı zamanda yol göstereceksiniz. Takımdaki sevgiyi iyi kullanmak durumundayız. Birini tekme tokat dövdükten sonra seni seviyorum denmez. Korku yaratmamak gerekiyor. Ama bu ona taviz vermek demek de değildi. Biz en iyi çalışmayı yapıyoruz. Keyifli çalışsın ve daha iyi oynasın diye" dedi.

AYDIN'IN DİZİNDE PROBLEM VAR

Sakat futbolcularla ilgili bilgi veren Güneş, "Belluschi'nin sakatlığı iyiye gidiyor. Emre ve Onurcan düzeldi. Fernandao'nun durumu da ciddi görünmüyor. Belluschi'nin 1 hafta 10 gün süreye ihtiyacı olabilir. Aydın'ın dizinde problem var. Doktorlar ameliyat olması gerekebileceğini söyledi. Yükleme olunca da ağrısı oluyor. Bu onu soru işareti haline getiriyor. Ameliyat olması daha iyi olur dediler. Menisküsü var. O da ameliyattan kaçıyor. Zaman kaybı oluyor. İleride de bu sıkıntıyla gelebilir. Ayağı kitlendiği zaman yine ameliyat olacaksın. Serdar iyiye gidiyor. Bir güçsüzlük var. İyiye gidiyor. Takımla birlikte antrenmanlara katılıyor. İki, üç hafta kontrollü olacağız. Yeni bir travma yaşamasını istemiyoruz" diye konuştu.

BANA SORARSANIZ EN İYİSİ AZİZ

"Kendi gerçeğimizi bilirsek daha iyi planlama yaparız" diyen Güneş, "Hem oyuncumuzu yarıştıracağız, alabileceğimizi gücümüze göre alırız. Elinizde büyük paralarla aldığınız oyuncuyu şu an oynatamıyorsunuz. Ben Aziz'i hiç tanımıyordum. Taiwo'yu da tanımıyordum. Ama bana sorarsanız en iyi performansı gösteren Aziz derim. Aziz'in kadroya girdiği yerde Taiwo giremiyorsa benim yapmam gereken onu daha çok çalıştırmalıyım. Fernandao bizim için ideal bir hücum oyuncusu. O tip bir oyuncu almak doğru olmaz. Bunun dışında hücuma dönük orta saha oyuncusu bakıyoruz ve düşünüyoruz. Olabilirse olacak. Ya hareketli bir forvet ya da hücuma dönük orta saha oyuncusu. Belki Volkan iyiye gidiyor, üzerine koyacak, Ferhat gayretli üretken değil. İki açığımız da golcü değil" ifadelerini kullandı.

TRANSFER GİZLİ OLUR

Bir gazetecinin, "Holmen ismiyle ilgili gelişme var mı?" sorusuna Güneş, "Transferle ilgili ne açıklama yapılıyor ne yazılıyor bilmiyorum. Bazen yazılıyor bu da kulübün zararına. Alım olarak sıkıntılı olur. Jeff Louis ile ilgili fiyatta sıkıntı çıktı. Buna benzer bir kaç oyuncu daha söylendi. Holmen de buna benzer. Onun bir sıkıntısı var. Uzun zamandır müsabaka oynamadı. İyi oyuncu. Traore de ona benzer bir oyuncu. Bizim golde sıkıntımız var. Birkaç oyuncu var yine bunlar gibi. Ama hangisi olur onu bilmiyorum. Bunu da zaman gösterecek. Yazılan çizilenlere bakılınca bizden önce gidiyor. Daha olabilir derken piyasaya yansıyor. Transfer gizli olur" cevabını verdi.

BAŞARILI OLSA ZATEN KALACAKTI

Colin Kazım ile ilgili soruya Şenol Güneş şu yanıtı verdi:

"Kazım ile ilgili ne yazılıyor bilmiyorum. Kim söyledi, nasıl söyledi bilmiyorum. Kazım ile ilgili benim düşüncem baştan beri aynı. Kazım, Pinto bu takıma ait olmayan oyunculardı. Pinto'nun eski haline bakarsak ben kalsın isterdim. Öyle bakarsanız en iyisi Bangura. Top oynuyor orada. Biz buraya ait olanları kazanırken sıkıntı çekiyoruz. Kazım başarılı olsa zaten kalacaktı. Ekonomik bir külfeti var. Çözümü yeni sorun çıkarmak değil. Kazım ve diğerleri. Hep aynı şeyleri konuşup zaman kaybediyoruz. Elimizdeki oyunculardan bile bazılarını oynayamazsa bırakmayı düşünüyoruz. 15-18 çok iyi oyuncu bize yeter. Biz oyuncuya bakmak için değil oynatmak için burada tutuyoruz. Bu ilkeleri böyle işlemek durumundayız. Kazım gibi bir oyuncu bana lazım, doğru. Sestak gibi oyuncu lazım. Ama bunların üzerinde muhakeme yapmak doğru değil. 15-20 gün izin verilmiş sonra gel bir daha idmana çık. Ben oyuncularla sorunum yok ki. Bunlar doğru değil. Elimizdeki oyuncuları kazanmak istiyoruz. Biz oyuncuları korumak için değil, yararlı hale getirmek için uğraşıyoruz. Bunları gündemde çok tutarak geriye dönük suçlama olur. Kulübe en az zararlı hale getirip çözmek durumundayız. Takımla birlikte çalışan Taiwo ve Frey'i bile oynatamıyoruz. Takımla, seyirciyle, camiayla bütünleşmemiş futbolcularla sıkıntı çekeriz."

OZAN İPEK HAZIR DEĞİL

Ozan İpek ile ilgili yöneltilen soruya Güneş, "Volkan, Aydın, Ferhat ve Ozan. Bunların dördü de golcülük vasfı yok. Ozan fizik olarak gücü var ama tam hazır olduğunu düşünmüyorum. Aydın için de aynı şeyi düşünüyorum. Güçlü olmadığı zaman sakatlanabilecek futbolcular. Ozan şu an hazır değil. Bu maçta son bölümde 11 kişi olsaydık Ozan girebilirdi. 10 kişi kaldık. Ama katkı yapacağını düşünmediğim için almadım. Ferhat alanı daha iyi kullanıyor. Çok koşuyor. Ama Ozan şu an o fizik gücünde değil. Şansı en iyi kullanan Aziz oldu" yanıtını verdi.

SİNAN'IN KARARI BEN ŞAŞIRTTI

Kaleci transferi konusunda ise Teknik Direktörümüz Şenol Güneş şunları söyledi:

"Harun zaten bizim kalecimizdi. Frey çok kariyerli bir kaleci. Ama geçen sene bekleneni veremedi. Bu yıl Harun birinci kaleci. İkinci kaleci yabancı olarak Frey. Frey'in de memur gibi durması kendisine de bize de yakışmayacağını söyledik. O yüzden Türk kaleci istedim. Oynayabilecek kaleci istedik. Sinan Bolat da burayı istedi. Galatasaray'da kaç maç oynayacak onu da bilmiyorum. Bizde biraz daha yarışa ortak olabilirdi. Bir sürü isim vardı. Gelmek isteyenler de vardı. Onların hepsinin performasını Harun'un altında diye düşünüyorum. Sinan transferini olabilecek transfer olarak görüyordum. Ama hayal kırıklığı oldu."

PENALTI ATMAK SORUMLULUK İŞİ

Bir medya mensubunun Chikhura Sachkhere maçında ilk penaltıların neden defansif oyunculara attırıldığının Bursa kamuoyunda çok tartışıldığını hatırlatması üzerine Güneş, "Penaltı istek işidir. Güven işidir. Normalde bizim takımın penaltıcıları Fernandao ve Belluschi. İkisi de sakat oldukları için oynayamadılar. Bunun dışında oyuncularımız ilk penaltıyı atmak istemediler. O anda içinden gelmiyorsa futbolcuyu zorlayamazsın. Hakemin tercihi dolu olan tribünlerin önündeki kaleye attırmasıydı. Şamil ve Civelli antrenmanlarda iyi penaltı attılar. İlk 3 penaltımızı da kötü kullandık. Bir tanesi gol oldu. Futbolcularda güven duygusunun olmadığını düşünüyorum"

KAMP ÇALIŞMALARI

UEFA Avrupa Ligi'nden elenmenin tüm programı ani olarak değiştirdiğini belirten Güneş, " Normal şartlarda UEFA Avrupa Ligi maçlarına göre programımız vardı. Şimdi kamp yapmak durumundayız. Önümüz bayram. Avrupa için vize alımları içinde süre sıkıntısı var. En erken vize 6 Ağustos gibi görülüyor. Hazırlık maçlarının programına göre de bakacağız. 3-4 tane iyi hazırlık maçı oynamak istiyoruz. Hollanda, Almanya, Avusturya olabilir. Maç programı uymazsa burada da olabilir. Şuan için değerlendirme halindeyiz" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • uludagli_30  
  27 Temmuz 2014 | 01:51
  13
  Hocam şu 10 numara formayı enesten al.ilk işin bu olsun.Bursaspor coluk cocuk takimidegil.bu kadrodanda bi cacik olmaz.takimdan sogudum.sende fazla dayanamaz gidersin gibi geliyo bana..
  • efo  
  27 Temmuz 2014 | 01:50
  Turk futbol tarihinin en basarili ismi Senol hoca inaniyorumki ,tum zorluklarin ustesinden gelip bizi basariya tasiyacaktir.
  • tjx  
  27 Temmuz 2014 | 01:41
  Şenol hocam güzel konuşuyorsun ama bu mağlubiyette futbolcular kadar seninde suçun var. Hiç transfer yapılmasa bile bu takımı elememiz gerekiyordu. Sen tek amacı maçı penaltılara götürmek olan bir takıma karşı neden tek forvet oynarsın. Daha ilk maçta fernandaonun yanına enes ünalı gönderip orta sahayı bir eksiltebilirdin. Hadi ilk maçta bunu yapmadın 2. maçta ferhata 120 dk. nasıl dayandın. Diyelimki ozan ipek hazır değil o zaman ozan tufanı sağ beke çekip şeneri sağ açık volkanı sol açık oynatabilirdin. Veya ozan tufanı sol beke çekip azizi sol açığa alabilirdin. Maçın ikinci yarısında civelliyi enesin yanına gönderip defansa ethemi alabilirdin. Taiwoyu bu maça hazır edip duran toplarda ondan faydalanabilirdin. Hadi maç penaltılara kaldı şamil ve civelliye penaltı attırmak de nereden çıktı. Belki uzun vadede Şenol Güneş başarılı olabilir ama biz İrfan Buz'la bu turu çok rahat geçerdik. Yönetim Şenol Güneş tercihi ile yine herşeye sıfırdan başladı. Bizede tüm Türkiye'ye rezil olmak ve yeni bir travma yaşamak kaldı.
  • yaman_bursa  
  27 Temmuz 2014 | 00:01
  10
  zaten Bursasporun altyapısından a takıma çıkabilmenin yolu ya babadan ya dayıdan torpilli olmaktır.bi arkadaşım vardı orta okulda kısa sürelerdede olsa çıktı a takımda maça babadan torpilliydi babası müteahhitti yönetimle sıkı ilişkiler içindeydi dayısıda sağlamdı..isminide veririm ama ayıp olur adama..
  • berryroad  
  26 Temmuz 2014 | 23:39
  hocam bu takım daha iyi olmaz neden daha iyi olsun ancak daha çok koşarlar fizik yüklemeyle o kadar. peki kalite eksikliği nasıl kapanacak bunların hiçbirinde oyum zekası, pas kabiliyeti, kanatlarda adam eksiltme çizgiye inme, stoperlerde pozisyon alma kademeye girme, önliberoda top kesip onu oyuna iyi sokma, forvetlerde bitiriclik ön tarafta pres yapma kabiliyeti yok. takım daha iyi olacak klişesiyle ne kendini ne taraftarı kandırma vur masaya yumruğunu kaliteli transfer iste yoksa rezil edersin kariyerini bu takımla bizi de kahredersin.
  • Hüseyin  
  26 Temmuz 2014 | 23:21
  Yok destek mestek.. Ferhatı , Şamili, Bekiri izlemek istemiyorum artık.. Şenol Hoca gözlük al lütfen Ferhatın neresi koşmuş, şu anki göbekli halimden farkı olmayan sağ beki bir defa geçebildimi? Allah aşkına cevap ver bir kere geçtimi?.. Şamil yan pas geri pas yapmaktan başka ne yaptı.. Bu kadar mı küçüldük , Şener atılıncaya kadar Şamil ve Ferhat yüzünden 9 kişi oynadık zaten.. Enes ileride iş yapar belki ama o Batuhan nedir? Allah aşkına bir tane mi top tutamazsın bir tane mi pas veremezsin, geçen sene dahil hep böyleydi Babadan torpilli..
  • bal  
  26 Temmuz 2014 | 22:55
  butun ulusal basına makara olduk. 4 senedir gruplara kalamayan bir Bursa.
  Bence bundan sonra sıra takımı olalım Avrupa falan bosverin. Bizim vizyonumuz avrupaya iki numara kucuk geliyor.
  • özgünn  
  26 Temmuz 2014 | 22:42
  12
  çok kötü günler bizi bekliyor. madem futbolcular 2000 li yıllardaki gibi oynuyor taraftarda 2000 li yıllardaki gibi tesisi ziyaret etse hiç fena olmayacak
  • kestel  
  26 Temmuz 2014 | 22:19
  1-bekir 2-şamil 3- kaptan dıye gecınen ıbo 4-kazık ferat 5-batuhan kazması bu kadar
  • murat saçan  
  26 Temmuz 2014 | 21:52
  16
  doğru söylüyorsun hoca takımda güven eksikliği var
  heryerde desteklenen
  Türkiyenin en iyi taraftarına sahip
  paraları gün geçmeden yatan
  yiyip içip özlücede taşşak keyfi yapan alemlere akan
  he bide köy takımına gol atamadan elenen (utanmasalar penaltı bile atamadan elenecek topçular)
  özür özür UNUTMUŞUZ sayi güven eksikliği var
  ertuğrul sağlam
  hikmet karaman
  daum
  irfan hoca
  şenol güneş
  bakalım bu güven eksikliği daha ne hocaları ve başkanları nasip edecek kulübümüze
  kimi kandırıyorsunuz ?
  formanın armanın hakkını vermeyenlere hakkım haram zıkkım olsun.
  • Darius  
  26 Temmuz 2014 | 21:39
  12
  Enes ünala bu kadar çok ilgi gösterilir bu kadar transfer haberleri çıkarsa çocuğun bi tarafı kalkar tabi oynadığı top top değil .
  • slow and steady  
  26 Temmuz 2014 | 21:38
  harun, şener-civelli-serdar-holebas,volkan-holmen-belluschi-doka,jeff louis-fernandao. Cok zor degil duyurun sesimizi
  • uğur1023  
  26 Temmuz 2014 | 19:52
  Hocam yönetime restini çek yoksa rezil olursun bu takımla
  • Mert can  
  26 Temmuz 2014 | 19:22
  Sabredeceğiz, her tespiti ve yaklaşımı doğru. Zamanla bu takım iyi olacak. Desteğe devam
  • Bursalı  
  26 Temmuz 2014 | 19:14
  Sezon başında tamam yeni yönetim, geçen seneden hataları görmüşlerdlr, bu sene trasnfer 1-2 ayda biter şenol hocayla düzeliriz düşüncem vardı. Ama eğer sen, geçen seneki takıma sadece aydın ve traore yi katıp, belluschi nin yokluğunda neler olabileceğini görmüyorsan ve daha ilk başta buna önlem almıyorsan, hala ozan ipek, volkan şen gibi oyunculara bel bağlıyorsan, alacak forvet bulamazken ve gekas gibi bi adam boştayken imza attırmıyorsan, stat için BASTIRIP bu işi 2 ayda bitirmiyorsan, ortasaha eksikliğinde madem adam bulamıyorsun Holmen gibi bi adamı almıyorsan, işimiz sadece inşallaha maşallaha kaldıysa bu iş olmaz arkadaş. Ya o kadar net ki Belluschi nin olmayışı durumunda takımın enkaz haline geleceği. Ya insan bir sınava hazırlanırken bile ufaktan, kafasında bir plan program yapıyor da öyle başlıyor çalışmaya. Koskoca Bursaspor için madem bu görülebilmesi en basit noktalara bile bir plan ve programınız yoktu, niye geliyorsunuz başa. Ben bu yönetimin şahsi menfaati için geldiğine inanmıyorum ama bize de yazıktır be arkadaş, üç kuruş paraya çalışıyoruz, tek mutluluğumuz Bursaspor onuda elimizden almayın be koçlar.
  • yaman_bursa  
  26 Temmuz 2014 | 18:24
  ya taraftar sizden iyi görüyo kimin oynaması kimin defolup gitmesi gerektiğini trilyonla para alıyosunuz hala ferhattan şamilden batuhandan enesten futbolcu yapmaya çalışıyosunuz.orta sahaya holmen yerine şamili bekiri koyarsan kanada djalma campos(Konyaspor) yerine ferhatı koyarsan(sebebini hala anlamış değilim ozan ipek neden oynatılmadı?)enesten batuhandan futbolcu yapmaya çalışırsan Bursadaki Bursa çocukları Bursa çocukları diye kendini yırtıp bi şekilde bu işten nemalanan karakterlerin baskısıyla.o zaman herhafta biz bu konuşmaları dinleriz hoca.antrenmanda futbolcunun ne halt ettiği beni ilgilendirmiyor.bana sahada rakibi darmadağın eden futbolcular bul.ben seyir zevki istiyorum kendine çalım atan beceriksizler değil.sana 2-3 senedir şamilin ferhatın bu takıma ne kattığını ne katmadığını hala anlatmadıysa kimse söyle sen bu takımı bizim istediğimiz şekle getirene kadar sanada kendimizede izin verelim boş tribünlere oynayın zaten öyle olacak bu gidişle.futbol görmek istiyoruz beceriksiz futbolculardan bıktık.batallayı neden seviyoduk çünkü bizi mutlu ediyodu ha bu ....leri neden sevmiyoruz çünkü bize küfür ettiriyolar..saygılar demiyorum.aldığınız şeylerin hakkını verin aklınızı başınıza alın.
  • mkpasali  
  26 Temmuz 2014 | 17:58
  Kusura bakmayin efendim bir futbolcu penalti atmak icin gtune guvenemiyorsa maasim gecikti diye trip yapmaya hakki yoktur.sizler o maaslari asgari ucretle calisanlarin verdikleri bilet,kombine,forma parasiyla aliyorsunuz beyler insanlar kafa dagitmak,moral bulmak,heyecanlanmak icin sizi izliyor parami alamadim diye sahada yuruyemezsiniz,buna hakkiniz yok.sikarsiniz macanizi alirsiniz galibiyeti alin size para
  • Erhansens  
  26 Temmuz 2014 | 17:47
  17
  --Bu taraftar hak ediyor kendi etti, kendi buldu.
  --Sen oradaki İbrahim Yazıcı istifa demedin mi?
  --Sen oradaki Ertuğrul Sağlam istifa demedin mi?
  --Sen oradaki erkan körüstan Bursaspor'u yerken dur dedin mi ?
  --Sen oradaki BATALLA giderken göz yummadın mı?
  --Anca laftasınız gerçek taraftar artık tribünde de değil ya, zaten boş ver gerçek taraftar diye bir şey de kalmadı ....
  --Unutma bu klüpte hiç bir zaman para yoktu hep taraftar itti bu zamana kadar artık oda yok...
  • herşeyimsin16  
  26 Temmuz 2014 | 17:27
  Şenol hoca kandırıldı verilen sözler tutulmuyor..gereken transferler de yapılamayacak çünkü para yok..Bursasporumuz körüstan ve ekibinden sonra bir daha zor toparlar her sene yeni bir ümit ile Bursasporumuz dan bişeyler bekliyoruz ama nafile yıktınız yok ettiniz bu taraftarı çok üzdünüz..
  • der  
  26 Temmuz 2014 | 17:16
  12
  Güven duygusu mu?
  Adamlar sosyete yaşantısı yaşıyor. Çuvalla para kazanıyorlar. Yedi sülalemizin hayat boyu kazanamayacağı paralar bunlar. Ne güveni..
  Profesyonel değillerse o zaman 50 bin 100 bin liraya oynasınlar. - ki o da büyük para--

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR