KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Sinan Bolat bilmecesi

19 Temmuz 2014 | 09:20

23 yorum

13487 okunma

Bursaspor'un kadrosuna katmak istediği Sinan Bolat ile ilgili her gün yeni bir haber ortaya atılıyor. Milli kalecinin Sarı Kırmızılılar ile anlaştığı iddia edilirken, Bursaspor'un görüşmelere devam ettiği ortaya çıktı

Sebastien Frey ile yollarını ayırmayı planlayan ve gurbetçi kaleci Sinan Bolat'ı renklerine bağlamak isteyen Bursaspor'da görüşmelerin devam ettiği belirtildi. Yeşil Beyazlı kulübün başkanı Recep Bölükbaşı konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Biz bu transfer için 1 aydır görüşmelerde bulunuyoruz. Çıkan haberler yalan. Sinan ne Galatasaray ile anlaşma sağladı ne de bizimle. Ancak futbolcunun bizde oynamak istediğini biliyorum" ifadesini kullandı.

HABERİ DE ÇIKTI

Bu arada gün içerisinde çıkan haberlerde Galatasaray'ın Portekiz'in Porto kulübünden Sinan Bolat'ı kiraladığı ifade edilmişti. Haberde; "Sarı Kırmızılılar, uzun görüşmeler sonunda Portekiz kulübü ile anlaşma sağlayarak Sinan Bolat'ı 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. Sarı Kırmızılılar gurbetçi oyuncuya bir yıl için 1 milyon Euro ödenecek. Galatasaray'ın, Porto kulübüne ise çok az bir rakam ödeyeceği öğrenildi" denilmişti.

 Hakimiyet Gazetesi

  • teamsah_16  
  19 Temmuz 2014 | 11:40
  Harun, Sinandan daha kötü bir kalecimi ki arayış içerisindeyiz. Bir de elimizde gönderemediğimiz Frey var.
  • hsyn16  
  19 Temmuz 2014 | 11:02
  ne gerek var kı bu transfere bosuna para bence kaleden once transfer gereklı baska bölgeler var
  • bursa1616  
  19 Temmuz 2014 | 09:41
  Valla bugunki haberlerde gs ile anlastigi deniyor ama net bi bilgisi olan?

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR