KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bu kadarı fazla!

23 Ocak 2014 | 15:50

yorum

18351 okunma

Değerli renktaşlarımıza çağrımızdır;

Son aylarda tribünlerimiz nezdinde sıkça karşılaşıldığını gördüğümüz ve rahatsız olduğumuz bir durumu sizlere iletmek ve bu durumu düzeltmek istiyoruz.

Daha önceki maçlarda da yaşanan, ancak Eskişehirspor ile sahamızda oynadığımız karşılaşmada ayyuka çıkan ve en hafif tabiriyle 'kararsızlık, ne yapacağını bilmezlik' olarak tabir edebileceğimiz durum, tribünlerimizin ruhuna ve imajına zarar vermektedir. Sebebi her ne olursa olsun kendi teknik direktörünü yuhalayıp rakip teknik direktörü tribüne çağırmak, bir futbolcunu iki dakika önce ıslıklayıp daha sonra onun lehine tezahüratlar yapmak veya bu tarz son dönemde sıkça karşımıza çıkan olumsuz durumlar bir Bursasporlunun tribün mantalitesine tezattır ve tribünlere, dolaylı olarak da Bursaspor'a büyük zarar vermektedir. Tribün dediğin ne yapması gerektiğini bilecek, bilmeyenler tribünden gidecek. Bu hadise bu denli basittir.

Yıllardır en küçük konuda dahi imajını korumak için gecemizi gündüzümüze kattığımız bu tribüne kendi kafasında yaşadığı ikilikler sebebiyle zarar verme potansiyeli taşıyan herkese açıkça ifade ediyoruz; Bursaspor tribünleri, "Teksas" kimliği altında buluştuğu 1970'li yıllardan bu yana bir duruşa sahiptir ve bu duruşunu bozmamak için kavgalar vermiş, büyük çabalar sarf etmiştir. Kimsenin zedelemeye cesaret edemediği bu duruşu ve tribün kültürünü korumak için her şeye hazır olduğumuzu ifade ediyor, herkesi aklını başına almaya çağırıyoruz.

TEKSAS

 Teksas.org

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR