KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Ozan Tufan'ın sözleşmesi uzatıldı

21 Ocak 2014 | 16:46

22 yorum

12410 okunma

Genç defans oyuncumuz Ozan Tufan, kulübümüzle 2015 yılında bitecek olan sözleşmesini 2018 yılına kadar uzattı.

Başkanımız Erkan Körüstan yaptığı açıklamada Ozan Tufan'ın uzun yıllar Bursaspor forması ile çok başarılı olacağına inandığını belirtti. Başkanımız Erkan Körüstan şöyle konuştu," Ozan hem kişiliği ile hem de futbolu ile herkese örnek olacak bir futbolcu. İnşallah Bursaspor'da çok başarılı günlere imza atacaktır. Ben buna canı gönülden inanıyorum. Bursaspor böyle futbolcuları kazanmaya devam edecektir" dedi.

Ozan Tufan ise Bursaspor forması giyiyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Ozan, "Altyapıdan beri 10 yıldır Bursaspor forması giyiyorum. Bursaspor'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu formayı terletmeye sonuna kadar devam edeceğim. Çok heyecanlıyım. Başkanımız Erkan Körüstan'a ve Barış Güçlü ağabeyime mukavelemi uzatmamda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • ultras  
  21 Ocak 2014 | 16:50
  16
  Çok güzel hareketler bunlar sırada Batalla var hadi başkan istersen onu geri getirebilirsin seni sevenler kızmaya başladı artık diyip kulağından tuttuğun gibi getir 10'u gerekirse Tuncay,Kazım,Daum'a yol verin Yılmaz Vural'ı getirirsiniz olmadı
  • Sefa  
  21 Ocak 2014 | 16:49
  23
  Özledik be Pablo.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR