KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Çok iyi transfer yaptık"

08 Ocak 2014 | 09:29

23 yorum

14303 okunma

Olay Spor, Timsah'ın yenilerini Akdeniz'de Daum ile görüntüledi. Alman teknik adam, her iki oyuncunun da Bursaspor'a büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Bursaspor'un yeni transferleri Fernandao ve Oğuzhan Aynaoğlu, Teknik Direktör Christoph Daum'la ilk buluşmasını OLAY Spor görüntüledi.

İstanbul'dan uçakla Antalya'ya oradan da Belek'e geçen Daum, danışmanı Murat Kuş, Fernandao ve Oğuzhan, takımın kamp yaptığı otele ilk gelenlerdi. Alman teknik adamın, her iki oyuncunun özellikle kampa erken gelmesini istediği ve dün bir toplantı yapıp, sistemini anlattığı öğrenildi.

'İSTEDİĞİMİZ OYUNCULARDI'

Fernandao ve Oğuzhan'ın Bursaspor'a büyük katkı sağlayacağına inandığı söyleyen Daum, "Her iki oyuncuyu da uzun süredir takip ediyordum. Fernandao'yu sezon başında almak istemiştik ama olmamıştı. Bizim aradığımız özellikle bir santrfor. Oğuzhan da, hem genç hem de bizim aradığımız tipte bir oyuncuydu. Çok iyi transferler yaptığımızı söyleyebilirim. Sahadaki performanslarını hep birlikte izleyeceğiz" dedi.

 Olay Gazetesi

  • İsmail Tayfun  
  08 Ocak 2014 | 10:15
  Daum Erkan tarafından etki altına alınmış bu para nasıl bir şey insanın ibadetini bozuyor.Sanki dünya yıldızları almışlar.
  • tekssssssassssss  
  08 Ocak 2014 | 09:37
  19
  Çok iyi transfer mi yaptık o zaman bizde sizi ayakta alkışlıyoruz :) dalgada geçmeye başladılar artık...
  • flzfolmayagrkyok  
  08 Ocak 2014 | 09:36
  20
  daum sen sezon basında yoktun bu adamı sen istemedin öteki kardeşimizden elimizde çok var genede saygı duyuyorum futbolcu arkadaşlara YÖNETİM İSTİFA

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR