KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yeşil Bursa A.Ş. stadyumu törenle açıldı

04 Ocak 2014 | 15:07

7 yorum

7584 okunma

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Mineraliçavuş Mahallesi'nde yaptırılan Yeşil Bursa A.Ş. Stadyumu ve Tesisleri düzenlenen törenle açıldı.

Açılışa, Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekilleri Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve Mustafa Öztürk'ün yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yeşil Bursa A.Ş. Başkanı İlyas Acar ve yönetim kurulu üyeleri, İcra Kurulu Üyemiz İlhan Satık, Yöneticimiz Yusuf Arslan, Başkan Danışmanımız Alpay Şar, U14 ve U15 takımımızın sporcuları ve çok sayıda davetli katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe yaptığı konuşmada Bursa'yı spor kenti yaptıklarını ve çok sayıda spor tesisi açılışı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Altepe konuşmasında şu ifadelere yer verdi. "Bu yılın ilk günlerinde "Spor Kenti Bursa" hedefinde yürüyen kentimize böylesine güzel bir tesisisin kazandırılmasının heyecanını yaşıyoruz. Özellikle FIFA standartlarında olan çim saha ve bunun yanından her türlü etkinliğin yapılabileceği suni çim sahayı bugün açıyoruz. Bu tesis ile birlikte Bursa'nın sporunun gelişmesinde büyük bir fedakarlık yapmış bulunuyoruz. FIFA standartların olan bu tesisimize bugüne kadar destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Bursasporumuzun pilot takımı olan Yeşil Bursa A.Ş Kulübüne stadyumun ve tesisin hayırlı olmasını diliyorum. Her alanda Bursa'da hızlı bir gelişim yaşıyoruz. Bursa'nın hizmetinde en güzel dönemi yaşıyoruz. Yaptıklarımızı her zaman için yetersiz buluyoruz. Bursamızı gerçek anlamda dünya kenti yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda hizmette sınır ve bölge ayrımı yapmıyoruz. Sahillerimizden Uludağ'a kadar tesisler kuruyoruz. Bursamız da herkese spor ortamı yaratmak için çalışıyoruz. Bu anlamda tüm semtlerimize yürüme mesafesinde spor salonları, yüzme havuzları kazandırıyoruz. Bu tesisler bize gerçekten heyecan veriyor. Bu tesislerimiz ile birlikte sporcu sayılarımızda artışlar kazanıyor. İnanıyoruz ki buradan yetişecek yetenekli sporcularımız yarının şampiyon Bursaspor'unda yer alacaklar."

Yeşil Bursa A.Ş. Başkanımız İlyas Acar yaptığı konuşmada Yeşil Bursa Spor Kulübü'ne tesisi kazandıran Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye teşekkürlerini sundu.

Törende Yeşil Bursa A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür plaketi ve 16 numaralı Yeşil Bursa forması takdim ettiler.

Tesisin açılış kurdelasının kesilmesinin ardından suni çim sahada penaltı atışları yapıldı.

 Bursaspor.org.tr

  • alemdarlı  
  06 Ocak 2014 | 19:48
  banane kardeşim yeşil Bursadan ben sadece BursasporUMA bakarım Bursada Bursaspordan başka bir takım yoktur herkes baksın yoluna bizde bakalım as takımımıza tamam amatör liglerde başarılar dileriz yolları açık olsun Bursa şehrinin takımı bir tanedir
  • Aytaç  
  06 Ocak 2014 | 15:42
  -2
  Gülbahçe isimli arkadaş mustafa doğruları yazıyor diğer haberlere bakta bi oku millet sana sormucak ne yazcağnı sende gaza gelme beyin yokmu o kadar
  • gulbahce  
  06 Ocak 2014 | 11:07
  @Mustafa D. burda özelikle senin yorumların cok göze batıyo kardeş milleti gaza getirecek yorumlar atmaktan vazgec
  • melih  
  05 Ocak 2014 | 19:56
  oğuzhan aynaoğlu'nun önümüzdeki sezon oynayacağı stadyum. umarım yanılırım.
  • mkpasali  
  05 Ocak 2014 | 10:54
  Nerde pilot diye aldigimiz takimin esas takiminin baskani? U 14 ler,u 15 ler gidiyor pilot takimi ne kadar ciddiye aldigimizin resmidir
  • stadmi  
  04 Ocak 2014 | 20:47
  anca bu stadları yetişrirler işte..
  • Mustafa D.  
  04 Ocak 2014 | 17:10
  24
  altepenin ocak ayına yetişçek dediği stat buymuş arkadaşlar çok aptalız ya yanlış anlamışız biz

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR