KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Kulübümüzden açıklama!

28 Ağustos 2013 | 15:48

22 yorum

13382 okunma

Yönetim Kurulumuz'dan açıklama.

Fenerbahçe Spor Kulübü, UEFA Tahkim Kurulunun vermiş olduğu UEFA kupalarından 2 yıl men cezası kararına karşı CAS nezdinde dava açmıştır. Kulübümüz, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün açmış olduğu dava ile ilgili derhal CAS nezdinde müdahale talebinde bulunmuştur. Bu müdahale talebimiz davanın bitimindeki sonuçlardan Kulübümüzün de etkileneceği gerekçesi ile CAS tarafından reddedilmiştir. Bu red kararı ve gerekçesi üzerine Kulübümüz tarafından derhal; 16.08.2013 tarihinde UEFA Genel Sekreterliği'ne yazılı başvuruda bulunulmuştur. CAS tarafından UEFA Tahkim Kurulu kararının onanması halinde Kulübümüzün Avrupa kupalarına katılması talep edilmiştir.

CAS tarafından 28.08.2013 tarihinde Fenerbahçe hakkındaki UEFA Tahkim Kurulu Kararı onanmıştır.

UEFA tarafından 29 Ağustos 2013 tarihinde öğleden sonra yapılacak olan toplantıda UEFA kupalarına katılacak olan takımlarla ilgili gerekli kararların alınacağı duyurulmuştur.

Kulübümüzün, UEFA kupalarına katılımı konusunda ayrıca Beşiktaş ile ilgili olarak da, CAS tarafından 30 Ağustos 2013 tarihinde duyurulacağı açıklanan karar da önem taşımaktadır.

Bursaspor Kulübü olarak hukuki süreci yakından dikkat ve özenle takip ettiğimizi kamuoyunun bilgilerine saygı ile sunarız.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

 Bursaspor.org.tr

  • BS1963  
  28 Ağustos 2013 | 16:05
  Hemen Forvet Sağ Kanat Ve Ön Libero Alın Şamil'i Galatasaray Maçında Begendım Ama Avrupa'da Bilemem

  NEYSE HAYIRLISI OLSUN
  • flzfolmayagrkyok  
  28 Ağustos 2013 | 15:51
  17
  işte böyle olaylara müdahil olun biraz ama transferide yapın artık bak uefaya gideceğiz bu seferde aynı şey olursa haritada yer beğenin...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR