KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Sakatlar çoğaldı!

19 Ağustos 2013 | 12:24

21 yorum

12150 okunma

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Eskişehirspor'a 2-0 yenilen Bursaspor, ara vermeden Galatasaray maçının hazırlıklarına başladı.

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Eskişehirspor'a 2-0 yenilen Bursaspor, ara vermeden Galatasaray maçının hazırlıklarına başladı. Yeşil-beyazlı takımda, Pinto, İbrahim Öztürk ve Şener, Eskişehirspor maçında aldıkları darbeler nedeniyle sakatlandıkları için antrenmana çıkmadılar.

Teknik Direktör Christoph Daum yönetiminde Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Eskişehirspor maçında ilk 11'de oynayan futbolcular antrenmanı düz koşularla tamamladı. Diğer futbolcular ise topla yapılan kondisyon çalışmalarının ardından uzun pas ve tek top organizasyonu yaptı.

Teknik direktör Hikmet Karaman'ın yerine göreve getirilen ve ilk maçında 2-0 kaybeden Christoph Daum, istediklerini yapmakta zorlanan futbolcuları zaman zaman uyardı. Başarılı teknik adamın, oldukça düşünceli olduğu gözlendi.

PİNTO, ŞENER VE İBRAHİM ÖZTÜRK SAKAT

Eskişehirspor maçında ayağına darbe alan İbrahim Öztürk ile Şener, takımdan ayrı kondisyoner eşliğinde yürüyüş yaptı. Ayak bileğinde sorun olan Pinto ise takımdan ayrı salonda çalıştı.

Bursaspor, ligin 2. haftasında 25 Ağustos Pazar günü konuk edeceği Galatasaray maçı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

 

    • .as.a  
    19 Ağustos 2013 | 12:31
    pinto sakatsa kesın yenılırız ya

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR