KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yeni yabancılar kafa karıştırdı

03 Ağustos 2013 | 09:36

61 yorum

23239 okunma

Bursaspor'un Vojvodina ile deplasmanda oynadığı maçta Sebastien Frey, Renato Civelli, Taye Taiwo ve Şamil Çinaz ilk resmi maçlarına çıktı. Şamil, Sırbistan ekibine karşı oynanan maçta göz doldururken, Frey ile Taiwo'nun hataları beraberliği getirdi, Civelli ise tat vermedi.

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda mücadele veren Bursaspor, Sırbistan'da Vojvodina karşısında sezonun ilk resmi maçına çıktı. Yeşil Beyazlılar'da Sebastien Frey, Renato Civelli, Taye Taiwo ve Şamil Çinaz ilk kez Bursaspor formasıyla resmi bir maça görev aldı. Şamil Çinaz takım arkadaşlarının hatalarını kapatarak iyi bir performans sergilerken güven verdi.

HAREKETSiZ KALDI

Kale ile birlikte savunma hattını oluşturan 5 oyuncunun yabancıları performanslarıyla kafa karıştırdı. Genoa'dan transfer edilen Sebastien Frey 2 pozisyonda başarılı hamle yaparken, yenilen 2 golde yanlış yerde durmanın cezasını ödedi. Frey'in özellikle ikinci golde hareketsiz kalması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

MUMLA ARATIYOR

Sol beke transfer edilen Taye Taiwo'nun hazır olmadığı gözlendi. 3 yıl önceki Marsilya günlerini mumla aratan Taiwo, sol kanatta birçok pozisyonda rakibini kaçırdı. Yenen iki golün sol kanattan gelmesi de sıkıntı yarattı. Eski çevikliğinden eser olmayan Taye Taiwo, kanattan bindirmelerde zayıf kalıp hücuma gereken desteği veremedi.

HAZIR AMA AĞIR

Bursaspor'un Fransa'nın Nice takımından kadrosuna kattığı Renato Civelli yabancı oyuncular arasında en hazırı olarak gözükürken, yine de bazı pozisyonlarda takım arkadaşlarını sıkıntıya soktu. Arjantinli stoper, ayağına hakim olmasına karşın birkaç pozisyonda topu gelişigüzel uzaklaştırdı. Civelli ağır görüntüsüyle de takımı tedirgin etti.

 Hakimiyet Gazetesi

    • Göksel Sevi  
    03 Ağustos 2013 | 09:41
    -9
    2. GOLDE ŞENERİNDE HATASI VAR SADECE TAİWONUN YOK NOLURSA OLSUN KAFAYI VURDURMAMASI LAZIMDI ORDA ADAM ŞENERİN ÜZERİNDEN CIKTI VURDU

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR