KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Sadece taraftar için geri dönerim"

22 Kasım 2012 | 09:48

46 yorum

20454 okunma

Ozan İpek suskunluğunu Bursa Hakimiyet'e bozdu ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kadro dışı kaldıktan sonra ilk açıklamasını yapan deneyimli krampon "Hatalarım var. Biliyorum ama bu kadar üzerime gelinmesine de anlam veremiyorum" dedi.

Antalya'da iddia edildiği gibi halı sahada çalışmadığını belirten Ozan, "Burada yatmıyorum. Çalışıyorum. Çıkan haberlere sadece gülüyorum" diye konuştu.

Melo'nun Riera'yı dövdüğünü ve affedildiğini örnek gösteren tecrübeli futbolcu, "Bu saatten sonra affedilir ve dönersem, bir tek taraftar için geri dönerim" ifadesini kullandı.

Gün geçmiyor ki Ozan İpek'le ilgili bir haber daha ortaya atılmasın. Bursaspor'da kadro dışı kaldıktan sonra hakkında bir- çok spekülatif haber yapılan tecrübeli futbolcu ile ilgili son olarak 'Çalışmalarını halı sahada sürdürüyor' şeklinde iddialar ortaya atıldı. Kadro dışı bırakıldıktan sonra bugüne kadar hiçbir gazeteye demeç vermeyen Ozan İpek Bursa hakimiyet'in soruları üzerine suskunluğunu bozdu. Ozan,  ilk olarak 'Old Trafford'dan, Halı Sahaya' başlıklı ilgili haberi değerlendirdi.

Çocukları üzse miydim?
Bu haberin gerçeği yansıtmadığını belirten Ozan İpek, "Herkes benim nerede, kiminle çalıştığımı çok iyi biliyor. Ama bu yapılan haberler kasıtlı. Ben çalışmalarımı Antalya'da DSİ Spor Tesisleri'nde sürdürüyorum. İsteyen gelip izleyebilir. Habere konu olan fotoğrafı sosyal paylaşım sitelerinden almışlar. Çim sahada gerçekleştirdiğim antrenman sonrası orada bulunan eski dostlarımın çocuklarının ricası üzerine onlarla fotoğraf çektirdim. Ne yapsaydım çocukları üzse miydim" dedi.

Antalya'da yatamıyorum
Bursa'dan sürekli rapor alarak Antalya'ya gidişiyle ilgili de konuşan tecrübeli krampon, "Bunda kimse art niyet aramasın. Annemin rahatsızlığı dolayısıyla kadro dışı kaldığım bu dönemi onların yanında ailemle birlikte geçiriyorum. Vakıfköy'de sadece bir kez topla çalıştık. Oradaki antrenörüm de iyi niyetli ama Tagoe ile ikimize verecek çok fazla bir şeyi yok. Antalya'da eski antrenörümün nezaretinde çalışıyorum. Burada yatmıyorum. Formda kalmam için bunu yapmam şart" diye konuştu.

Kavga saha içinde kaldı
Ozan'ın yaptığı özel açıklamalarda konu kadro dışı bırakılma nedenine geldi. Takımdaki hiçbir futbolcuyla probleminin olmadığını belirten Ozan, "Vederson ve Pinto ile tartıştım. Olaylar saha içinde kaldı. Soyunma odasında konusu bile geçmedi. Fakat iş bu noktalara geldi. Ben rahat bir insanım. Kimseden bir şey gizlemem. Belki bunlar özgüvenimin fazla oluşundan kaynaklandı. Özel hayatım çok sorgulandı. Hatalarım elbette ki var. Ama ben bunlardan gerekli dersleri çıkarıyorum" dedi.

Kaptan bir kez aradı
Kadro dışı bırakılma nedenini hala tam olarak bilmediğini ifade eden deneyimli futbolcu, "Bunu elbet bir gün öğreneceğim. Sigara içtiğim konuşuluyor. Bunu gizli mi yapsaydım. Tamam doğru bir şey değil bunun farkındayım ama bu camiada sigara içen tek kişi ben miyim?"dedi. Bu süreçte teknik heyet ve yönetimden kimseyle görüşmediğini söyleyen Ozan, "Kaptan Ömer bir kez aradı. Ama moral bozukluğuyla onunla da konuşmadım" sözleriyle konuya açıklık getirdi.

Melo Riera'yı dövdü
Suskunluğunu Bursa Hakimiyet için bozan Ozan İpek açıklamalarını son olarak şu cümlelerle sonlandırdı: "Ben kimseyi vurmadım, adam öldürmedim. Kulüp tarihinin en büyük cezasına çarptırıldım. Galatasaray'da Melo, Riera'yı dövdü ama affedildi. Zaman her şeyin ilacıdır. Benim için çok şey yazılıp çiziliyor. Fakat şunun bilinmesini çok istiyorum. Takıma geri dönmeyi en çok isteyenlerden biriydim. Ama nedenini bilmediğim bir şekilde üzerime çok geliniyor. Bu saatten sonra affedilir ve dönersem, bir tek taraftar için geri dönerim".

Taraftarımız duygulandırdı
Takımının Mersin İdman Yurdu ile yaptığı maçı televizyondan izlediğini söyleyen deneyimli krampon taraftarın verdiği desteğin kendisini duygulandırdığını söyledi. Ozan, "Maç öncesi taraftarlarımızın benimle ilgili tezahüratta bulunması çok anlamlıydı. Onlara binlerce kez teşekkür ederim" dedi.

Kadro dışı kaldıktan sonra ilk açıklamasını yapan deneyimli krampon "Hatalarım var. Biliyorum ama bu kadar üzerime gelinmesine de anlam veremiyorum" dedi.
 
Antalya'da iddia edildiği gibi halı sahada çalışmadığını belirten Ozan, "Burada yatmıyorum. Çalışıyorum. Çıkan haberlere sadece gülüyorum" diye konuştu.

Melo'nun Riera'yı dövdüğünü ve affedildiğini örnek gösteren tecrübeli futbolcu, "Bu saatten sonra affedilir ve dönersem, bir tek taraftar için geri dönerim" ifadesini kullandı.

Zararım 600 Bin TL
90 bin TL para cezasına çarptırılan Ozan İpek bunu çok dert etmediğini söyledi. Bu süreçteki zararının yaklaşık 600 bin TL olduğunu belirten deneyimli krampon, "Bunun önemi yok. Benim için forma giyememek daha büyük ceza" ifadelerini kullandı.

Ferhat gayet iyi gidiyor
Kadro dışı kalmasının ardından formayı kapan ve iyi bir çıkış yapan Ferhat Kiraz'la ilgili görüşlerini aktaran Ozan İpek, "Ferhat gayet iyi gidiyor. Mükemmel bir çıkış yakaladı. Sezon başındaki gibi değil. O dönemde nereye geldiğini bilmiyordu. Allah bozmasın. Daha iyi bir şekilde devamını getirsin" sözleriyle meslektaşına destek verdi.

Tek anlam veremediğim konu…
Ozan İpek, kadro dışı şeklinin de düşündürücü olduğunu kaydetti. Ozan, "Bir tek anlam veremediğim konu neden A2 takımına gönderilmedik. Bu hem benim için hem de Tagoe için geçerli. Orada olsaydık hem takıma faydamız olurdu hem de biz topla çalışırdık, Demek ki tam olarak gözden çıkarıldık" diye konuştu.

Menajerlerim kulüplerle temas halinde
Bonservis bedelinin ne kadar olduğu konusunda çeşitli spekülasyonların olduğunu belirten Ozan İpek, menajerlerinin bazı takımlarla görüştüğünü açıkladı. Ozan, "başkanımız bonservisim konusunda bir ifade kullanmadı. 4 milyon Euro rakamları kulağıma geliyor. Açıkçası çok ilgilenmiyorum sadece menajerlerimin bazı takımlarla görüştüğünü biliyorum. Beşiktaş, Trabzonspor, Galatasaray ve Kasımpaşa ile bazı girişimler var" dedi.

Antalya’daki DSİ Spor’un çim sahasında form tutan Ozan İpek, halı sahada çalıştığı iddialarına; “Herkes benim nerede, kiminle çalıştığımı çok iyi biliyor. Ama bu yapılan haberler kasıtlı” dedi. Halı sahada çalıştığı iddia edilen Ozan İpek, ormanda kondisyon depoluyor.

 Hakimiyet Gazetesi

  • Bursasporum  
  22 Kasım 2012 | 14:49
  Adaş içmicen sigara. Dünyanın en büyük yeteneklerinden cruyff neden bıraktı sigaradan.
  • berryroad  
  22 Kasım 2012 | 14:43
  ben ozanın yerinde olsam vedersona sabah akşam küfür ederdim orası kesin ama ozanın da kendine dikkat etmediği, eski ozan olmadığı ve kibirli bir şekilde ortada dolandığı da bir gerçek. Bu saatten sonra Bursasporumuz için hayırlısı neyse o olsun.
  • enes  
  22 Kasım 2012 | 14:37
  içkiye sigaraya gece hayatına ben de karşıyım ama kimse kimseye karışamaz kardeşim,doğru yaşamayan sporcunun önce performansı,buna bağlı olarak da değeri düşer.biz sahada yaptıklarına bakarız.Pintoyla Vedersonun içki ve gece hayatı konusunda Ozandan aşağı kalır yanları mı var,Pinto Pinto dedik takıldı Vedersonun kuyruğuna yokları oynuyor bu yıl .Vederson desen yaş 30 emekliliği geldi,kendisinden büyük İbrahim Öztürkün yarısı kadar performansı yok.bu mudur uğruna şampiyon takımımızın oyuncusu Ozanı harcadığımız yıldızlarımız,yoksa şampiyon kadrodan herkesi sepetleyip tek başına şampiyonluğunu mu ilan edeceksin çok sevgili hocamız
  • nazım  
  22 Kasım 2012 | 14:23
  ozan sonuna kadar haklı bence hatasının farkına varmıs su takımda vedersonu tutmak yerıne ozan tutulsa daha iyi olurdu
  • semih  
  22 Kasım 2012 | 13:42
  wala oza kusura bakma ama bi sporcu dikkat edicek alkollü araç kulladın. seni bulvarda sigara içerkede 3 kere gördüm. bu işi yapıosanız özel hayatınıza dikkat ediceksiniz Bursa futbolu çok iyi bilen bir şehir siz futbolcularda ona göre hareketlerinize dikkat ediceksinz bu bukadar zor olmamalı.
  • Teksas_nl  
  22 Kasım 2012 | 12:59
  Takıma dönmesi bu saatten sonra ancak gruplaşmaya neden olur. İyi paraya okutmak tek yolumuz. Taraftarı seven adam 10 kilo alıp alkollü araba kullanmaz.
  • hakan  
  22 Kasım 2012 | 12:56
  -6
  ozan bu hallere düşmemeliydi. ben şahsen bu işte ertuğrul hocanın olduğunu düşünüyorum. kendisi cemaat tayfasından olduğu için böyle gece hayatı olanları bir yerde göndermek istiyor gibi geliyor bana.
  • MURAT  
  22 Kasım 2012 | 12:46
  Ozan ipek bizim değerimizdir.şampiyon ruhumuzdur.geri gelmeli.
  • kutman  
  22 Kasım 2012 | 12:30
  ozan bu saatten sonra gönderilmezse diğer oyuncular da nasılsa affediyolar diye dingonun ahırında gibi davranacaklardır.ozanın gönderilmesi hayrımıza olur
  • makedonya  
  22 Kasım 2012 | 11:45
  16
  Ozan antalya macinda tribunde ol herkesin gonlunu al kardesim. . Biz Bursaspor taraftari olarak arkandayiz,ozan ipek diye bagirdigimizda vip den kalk alkisla taraftarini. Seni sewiyoruz ozan ipek. . İnatla sol bek ozan sol acık ferhat dıyorum,fb ajani wedo gitsin artik yeterrr
  • Ozan Affedilmeli.  
  22 Kasım 2012 | 11:38
  Bu çocuk geri dönmeli Ferhat iyi eyvallah ama Ozan başka her türlü iş yapar hatta ozan ferhat süper olur sol kanatta ama illa gönderilceksede her maç bağırıyoruz Ertuğrul hocaya adam gibi adam diye oda adam gibi yollasın Ozan'ı böyle gönderme şekli olmaz Bursaspor'un büyüklüğüne ve hocanın karakterine hiç yakışmıyor, boşuna beddua almaya gerek yok..
  • makedonya  
  22 Kasım 2012 | 11:31
  Sol bek ozan onunde ferhat bomba gibi oluruz. . Ozanin soyledikleri gayet mantikli,adam dowmedi oldurmedı,antalya macında ozana tam destek beyler. .
  • kirmastili  
  22 Kasım 2012 | 11:05
  Ozan bir an önce afedilip takıma geri dönmeli.M.İ.Y.maçında yapılan tezahürat çok iyiydi.Bence Antalya maçında da aynısı yapılmalı ve sesimizi duyurmalıyız yönetime.
  • paipai  
  22 Kasım 2012 | 10:58
  İnsanların(hocanın) BASİRETleri bir yerden sonra bağlanıyor demekki.Şu an SÜPER LİGin en iyi sol kanatlarına sahibiz.Ama FERHAT ile OZAN beraber bir maç oynayamayacak bu gidişle.

  Zararı kime BursasporUMUZA.
  • Tayfun  
  22 Kasım 2012 | 10:49
  Ozan kaosu, Bursaspor için büyük bir kayıptır.

  Çok emek verdi, karşılığı bu olmamalı...!
  • alpi  
  22 Kasım 2012 | 10:44
  kardeşim adam dışarda ne içiyorsa içsin SANANE!!! Kimle gezıyorsa gezsin SANANE!! sahaya çıktığı zaman elinden geleni yapıyormu sen ona bakıcaksın,butun enerjisini sahada bırakıyormu sen ona bakıcaksın!! sanane adamın sigarasından içkisinden? burda ertugrul hoca nın %100 etkisi var bence. hoca ozanı ıstemıyor. 2+2=4 hoca alkol alan adamı gece hayatı olan adamı sevmıyor bu kadar basıt. namaz kılacak evınden cıkmayacak hayatı futbol olan topçuları tutuyor hoca.
  • Semih Savatlı  
  22 Kasım 2012 | 10:41
  Ozan ipek adam gibi adamdır. Hastır. Onun gibisini zor bulursun. Adam azminden dolayı kavga etti. Ben küfürünün nedenini şöyle düşünüyorum Vederson sol bek ve atak seven bir oyuncu . Vederson Ozan'ın yerine geçmeye çalıştıkça ozanda bek oynamak zorunda kalıyordu. Bunun için kendisini uyarmıştır. Fakat uyarısını dikkate almayan vedersona küfür etmiş olabilir. Bunlar doğal şeyler . Ozan'ın yanındayım.
  • Necdet Duman  
  22 Kasım 2012 | 10:37
  bizde biliyoruz ki şampiyon kadronun en iyi oyuncularındandın.eğer biraz ileri gitmiş olan varsa o da yönetimdir.Hangi futbolcu sigara içmiyor gece kluplerinde takılmıyorki..
  • Teksas  
  22 Kasım 2012 | 10:33
  10
  Ozanın ictenlikle verdikleri cevaplara yönetimin nasıl cevap verecegini cok merak ediyorum Ozanda diger gidenler gibi yem olarak atılıyor..(Ergic Ali Tandoğan Tuna Üzümcü Yenal Tuncer Volkan Şen Sercan Yıldırım Zapo İvankov Turgay Bahadır) bunlar sampyion kadronun oyuncuları hic birine tesekkür ederek göndermedik burda bir yanlıs var..
  • Fatih Dönmez  
  22 Kasım 2012 | 10:32
  10
  ozan gerekli özürü diledi vederson için yakılcak adam değil hocam affet baktın düzelmiyor sene sonunda gönderirisin.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR