KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Hiçbir yere gitmiyorum"

12 Kasım 2012 | 10:55

26 yorum

14927 okunma

Arjantin'de bir radyonun Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddiasını değerlendiren Bursaspor'un yıldızı Batalla, "Ben de ilk defa duyuyorum. Bana böyle bir şey iletilmedi. Bursaspor'la devam etmek istiyorum" diye konuştu.

Taraftarın ilgi ve sevgisinin kendisini mutlu ettiğini ve sorumluluk yüklediğini belirten Batalla, "Oynadığım tüm maçlarda elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Taraftarın ilgi ve sevgisi beni mutlu ediyor ve sorumluluk veriyor. Ben de bu sorumluluğun karşılığını vermek istiyorum" diye konuştu.

"SAYILARLA ARAM İYİ DEĞİL"
Ligde 5 gole ulaşan yetenekli futbolcu gol hedefiyle ilgili soruya, "Benim sayılarla aram iyi değil. Bu daha çok basın mensupları için önemli. Sayı vermek istemiyorum. Fırsatım olduğu sürece gol atmaya devam edeceğim. Gol atmak her futbolcu için iyi bir duygu. Ama asist verdiğim zaman gol oluyorsa bu da beni mutlu ediyor" dedi.

"BURSASPOR'DA MUTLUYUM"
Bursa'da ve Bursaspor'da mutlu olduğunu belirten Batalla, "Bursaspor'da mutluyum. Sözleşmemin sonuna kadar da burada kalacağım. Futbol değişik bir şey. Bazen belli olmuyor ama sözleşmemin bitmesinin ardından kalmam gerekiyorsa da kalırım" şeklinde konuştu.

"İLK DEFA DUYDUM"
Geçtiğimiz günlerde Arjantin'de bir radyonun Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddiasını değerlendiren Batalla, "Ben de ilk defa duyuyorum. Bana böyle bir şey iletilmedi" dedi. Türkiye'den başka takımdan teklif alıp almadığı konusuna da açıklık getiren başarılı 10 numara, "Böyle şeylerden hoşlanmıyorum. Sözleşmem devam ediyor ve Bursaspor'la devam etmek istiyorum" diye konuştu.
 
"HERKESLE İYİ ANLAŞIYORUM"
Takımda en çok kiminle anlaştığı yönündeki soruyu yanıtlayan Pablo Batalla, "Benim şansım takımdaki futbolcuların hepsiyle iyi anlaşmam. Dil farkı olsa da herkesle anlaşıyorum. Benim dilimi konuşan Basser, Pinto, Belluschi ve Vederson ile aram çok iyi" dedi.
 
"BELLUSCHİ KATKI SAĞLADI"
Arjantinli orta saha oyuncusu Fernando Belluschi'nin takıma katkı sağladığını belirten Batalla, "Belluschi'nin gelmesi takıma çok büyük katkı sağladı. Oynadığı pozisyon bizim ihtiyacımız olan pozisyondu. Kaliteli futbolcu ve takıma daha da destek sağlayacaktır" şeklinde konuştu.
 
"ÇOK ÇALIŞIYORUZ"
Takımın inişli çıkışlı performansını da değerlendiren Batalla, "Biz çok çalışıyoruz. Tüm maçlara kazanmak için çıkıyoruz. Ama bazı maçlarda istediğimiz oyunu sergileyemiyoruz. Sergileyince de istediğimiz sonucu alamıyoruz. İnişler ve çıkışlar oluyor, ama biz çalışmaya devam edip önümüzdeki maçlarda iyi sonuçlar almak istiyoruz" dedi.
 
"BEN PROFESYONELİM"
İlk 11'de oynamayı her zaman tercih ettiğini belirten Batalla şunları söyledi:
"Ben oynamayı tercih ederim. Hocamız bu yıl beni maçlarda 90 dakika oynatıyor. Yedek girdiğim zaman ya da oyundan çıkardığı zaman surat asma ya da üzülme gibi bir tepki göstermem. Ben profesyonel futbolcuyum ve görevimi yaparım. Oyuna son 10 dakika da girsem en iyi şekilde temsil etmeye çalışırım."

 

  • ömer karataş  
  12 Kasım 2012 | 11:36
  18
  Biz hapsuralim sen çok yasa batalla :)
  • Mustafa D.  
  12 Kasım 2012 | 11:20
  40
  tartışmasız ülkemizde oynayan en iyi futbolcu
  • Koray //  
  12 Kasım 2012 | 11:19
  11
  Batalla, Pinto'yu Vederson'un elinden kurtar da yola getir be abim. Adamın aklı onun yüzünden gecelerde kaldı. Sahada hayalet gibi dolanıyor, dilersen bir Osmanlı tokadı yerleştir. =)
  • tsc  
  12 Kasım 2012 | 11:07
  27
  sirk hokkobazı ol şapkadan çıkardığın tavşan olalım bataja:)
  • murat saçan  
  12 Kasım 2012 | 11:03
  52
  Sen Dalgayı Çıkar , 8taşlılar Yalasın BATALLA .!
  • erman  
  12 Kasım 2012 | 11:00
  24
  adamın dibisin

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR