KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

''Maç bizim olmalıydı''

VİDEO

10 Kasım 2012 | 00:22

23 yorum

13713 okunma

Sağlam, ilkyarıda ve son dakikalarda girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi.

Herkese keyifli, gollü bir futbol izlettirdiklerini söyleyen Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Futbol adına yapmamız gereken herşeyi yaptık” dedi.
 
Beşiktaş karşısında sezonun en pozisyonlu maçını çıkaran Bursaspor’da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Daha ilkyarıda 2-3 belki 4 farklı öne geçebileceğimiz maçtan beraberlikle ayrıldık. İkinci yarının başında baskılı oynayan takımlar karşısında yapmamız gerekeni yapamadık. İlk 10-15 dakikakalık bölümü gol yemeden geçirebilseydik kalan bölüm iyi geçebilirdi. Bunu yapamadık” diye konuştu.
 
’SON DAKİKALARDA KAZANABİLİRDİK’
 
Geriye düşünce skoru dengeleyecek golü bulmak için risk aldıklarını ifade eden Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Skoru 2-2’i yaptık. Yine geriye düştük. Tekrar dengeledik. Sonra kazanmak için yapmamız gerekenleri yaptık. Geriye çekilmedik. Son 1-2 dakika içinde 2 net pozisyonumuz vardı. Maalesef 3 puanı kaçırdık. İlkyarıdaki pozisyonlar maçı bize getirmeliydi. İkinci yarı Beşiktaş baskı kurdu öne geçti ama son 5 dakikada maçı kazanmalıydık. Üzgünüz.”

 Olay Gazetesi

  • Şanser Özergin  
  10 Kasım 2012 | 01:36
  Hakem hataları olabilir ama bunuda görememek için kör olmak gerek.İlk yarının sonunda kendi sahamızda basınca sıkıntı yaşadık ama ilerde bassaydık maçın başındaki gibi 2-3 farkla alırdık.Olsun inönüde beraberlikte iyidir.Bizi her hafta böyle oynayalım karşımızda kimse duramaz.Yürekli oynasınlar ilerde bassınlar kaybetsekte üzülmem açıkçası
  • ismail  
  10 Kasım 2012 | 01:16
  8taşin 2. gölü ofsayt değilse asarim kendimi... Carson itirazdan kart gördüğü halde göstermedi lig tv allah b versin...
  • Tuncay  
  10 Kasım 2012 | 01:04
  Cok guzel mac oldu ama mac bizim hakkimizdi olmayinca olmuyor bide su iki dakikada iki gol yeme aliskanligini bir birakabilsek cok iyi takim olucaz

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR