KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Artık yeter#2 | İsmail Öztürk istifa!

27 Temmuz 2012 | 11:54

53 yorum

33731 okunma

Canımıza tak etti, usandık; artık yeter! Bursaspor, Bursasporlularındır!(Alttaki metin, dünkü açıklamamızın devamı niteliğindedir)

Yıllardır aslında hep dert yandık; Bursaspor Kulübü içerisindeki çalışma düzeninden ve kulüp içerisindeki çalışan ilişkilerinden, 'torpilli katkısızlardan' rahatsız olduğumuzu ve sabrımızın bir yerde taşacağını daha önce çeşitli yollarla birçok kez dile getirdik. Ancak görmüş bulunuyoruz ki söylediklerimiz dikkate alınmamış, Bursasporlu taraftarların bu konudaki uyarıları ve tavsiyeleri umursanmamış, sonunda sabrımızın taştığı düne kadar; bırakın olumlu bir hamle yapılmasını olumsuz hamleler ve durumlar birbirini izlemiştir.

Konumuz; kulübümüzün içerisinde, yıllardır sevdalısı olduğumuz kulübümüze 'hiçbir' katkısı bulunmamasına karşın çeşitli sebeplerle çalışmaya devam eden veya çalışmaya devam etmesi sağlanan, Bursasporlu olmamasına karşın işe girme sebebi 'torpilden' ibaret olan kişilerdir. Dedik ya; artık yeter! Gitmiyorlarsa, gönderilmiyorlarsa, biz göndereceğiz.

Bursasporlu çalışanlara 'öteki' muamelesi yapılacak son yer; Bursaspor Kulübü içidir. Ancak birileri bundan habersiz, sırtlarını dayadıkları kişilere duydukları sonsuz güvenlerinin etkisiyle adeta Bursaspor Kulübü içini, duydukları rahatsızlıklar sebebiyle Bursasporlu çalışanların istifa etme noktasına geldiği bir hale getirmişlerdir. Buna Bursaspor Kulübü'nün tüm departmanları, Bursastore ve Bstv; hepsi dahildir!

Son olarak; Bursaspor'a hayatını adamış isimlerden birisi olan ve bir süredir de Bursastore'da Koordinatörlük görevini yürüten, Bursastore'un yükselişinde taraftarla kurduğu ilişkiler ve görüş alışverişi sayesinde en büyük pay sahiplerinden birisi olan Sayın Güven Çiçek'in görevinden alındığını ve bunun sebebinin store içindeki bazı çalışanlar ile düştüğü görüş ayrılıkları olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. Ekip arkadaşlarımızdan bir bölümü de, kulüp içerisindeki bu 'küstüm oynamıyorumcu' zihniyeti yerinde görmüş, kendisine bir görüş bildirmek amacıyla yapılan ziyarette store içerisindeki küslükleri yerinde tahlil etmiştir. Kendisini bu görüş ayrılıkları sebebiyle şikayet edenlerin ve görevden alınmasını talep edenlerin kim olduğu da, Bursaspor Kulübü içerisinde Bursasporlu olmayıp işini düzgün yapmayan ve yan gelip yatan, Bursaspor'a sadece maaş kapısı gözüyle bakanların kimler olduğu da tarafımızca isim isim bilinmektedir. Hepsine sıra gelecektir. Bursaspor'a zarar veren ve Bursaspor Kulübü içini çiftliğe çeviren kişiler ile olan derdimiz bitmeyecektir.

Dün, Bursastore'un Müdürlük Görevini Yürüten ve bahsi geçen görevden almada emekleri geçen, Galatasaray taraftarı Sayın Hür Çıtakoğlu'nu istifaya davet etmiştik. Sıra, Pazarlama ve Reklam Sorumlusu Sayın İsmail Öztürk'tedir. Şampiyonluk sürecinde dahi 150 bin TL zarar ederek inanılmazın başarıldığı(!) Bursastore'un o dönemde başında bulunan ve bu faciada bu sebeple sorumluluğu bulunan İsmail Öztürk, bunun anlaşılmasının ardından işten çıkarılmak yerine, sırtını dayadağı kişiler sayesinde departmanı değiştirilerek bugünkü görevine getirilmiş ve adeta  yanlışlıkla terfi ettirilmiştir. Bugünkü görevinde ne derece çalıştığı ve emek sarf ettiği, ne derece başarılı olduğu kulübün reklam konusundaki sıkıntılarından anlaşılmaktadır! Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kendisi için daha uygun bir iş kapısı olacaktır!

Kimse unutmayacak; Bursaspor Bursasporlular'ındır!

Teksas.ORG
S.A.G.S.
Ünitimsah
Bursasporum.com
Bursasporluyuz.net

 

  • ferhat  
  19 Ağustos 2012 | 14:11
  lafta kalıcak bunlar.kaldı sanırım
  • KapalıTEKSAS  
  02 Ağustos 2012 | 11:37
  Anlayamadığım nokta bu şahıslar nasıl işe alınır, ben Bursasporuma yıllarımı verdim, birçok deplasmana gittim, yeri geldi ağladım yeri geldi sevinçten ağladım, bana böyle bir görev kısmet olsaydı Bursasporu nasıl Türkiye devi sonra nasıl avrupa devi yaparız diye gecemi gündüzüme katar çalışırdım. Ama bu tarz fenerli bjklı gsli taraftarlar nasıl işe alınır benim gibi binlerce özveriyle çalışıabilecek insan varken. Eğer bir kulüp böyle yönetilirse bu kulübün batması haktır,, yazıklar olsun bu kişileri işe alan sözde Bursasporlu yöneticilere, yazıklar olsunnnn, futboldan soğudum, yönetimden soğudum, herşeyden soğudum, varsa bir dayı olursun padişah,,,
  • berr16  
  29 Temmuz 2012 | 00:42
  Bursaspor un menfaatlerini ancak Bursasporlular korur... Bursaspor bünyesindeki bu firmalarda ,yayın organlarında farklı takım taraftarlarının Bursasporlu kimliğine bürünerek camianın menfaatlerini gerçek Bursasporlu gibi korumasını beklemek yönetimin gerçek anlamda acziyetidir.Bunu da yazıda belirtildiği üzere tarihinin en büyük başarısını kazanmış olan kulübümüzün lisanslı ürünlerini satan firmanın o yıl elde etmiş olduğu muhteşem kar !!! demek isterdim ama gönlünü veren yöneticiler olmayınca maalesef elde edilen zarardan anlayabiliyoruz.Bursaspor u değil sadece kendilerini ve kazanacakları üç beş kuruşu düşünen ,tuttukları takımlar BursasporUMUZA gol attığında için için sevinen bu insanların ,16 MAYIS 2010 un hayalini 30 yıldır kuran ve her fırsatta çevresindeki arkadaşlarına ,dostlarına bunu anlatan ve deplasman otobüslerinde gece gündüz yağmur çamur demeden büyük bir sevda uğruna binlerce kilometre gitmiş olan gecesi YEŞİL gündüzü BEYAZ olan bir Bursaspor SEVDALISINI saf dışı etmelerine seyirci kalmanın öteki adı Bursaspor menfaatlerini korumamaktır.
  Kısacası daha nice 16 MAYIS lar yaşamak istiyorsak Bursaspor un menfaatlerini korumalıyız,bunu da ancak gerçek Bursasporlular yapar...Saygılarımla.
  • berr16  
  28 Temmuz 2012 | 22:25
  Biz tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık diyorsak ve bu takımı bir daha şampiyon görmek istiyorsak kulüp içerisinde yaşanan bu olayı kesinelikle görmezden gelmemeliyiz
  • Teksas.org  
  28 Temmuz 2012 | 16:41
  "yazık be" kullanıcı adı ile yorum yapan okuyucumuz,

  Belirttiğiniz yorumlar ikili tartışma şeklinde kurgulanan yorumlar içerisinde yer aldığı için kaldırılmış ve bu şekilde ikili tartışma şeklinde, yorum yapan diğer kullanıcılar ile ikili tartışmalara giren kullanıcıların yorumları 'içeriğine bakılmaksızın' kaldırılmaktadır.

  Teksas.org'da ne olup biteceğine önce taleplerini ileterek Bursasporlu taraftarlar, ardından da yalnızca site ekibi karar verir.

  Bilginize.
  • slayer16  
  28 Temmuz 2012 | 10:16
  güven çiçek,e buradan sıkan kardeşler bu adam benim tanıgım en iyi Bursasporlu insandır gerçek bir teksaslıdır...onun Bursasporda görevde olması hepimizi gurulandırmaktadır...demekki iyi güçlü bir Bursalı ki bu görevi layıkıyle gururla sürdürmüştür bu tarihe kadar...kendisine yapılanları sindirmek susmak mümkün değildir...bu problem sadece güven abinin problemi degil bu tüm teksasa yapılan bi hakarettir....bu olayada çanak tutan insanların bizans tohumu oldukları herkezce bilinmektedir...er yada geç herkez kimin ne oldugunu anlayacaktır...bizim için gerçek teksaslılar için ne yönetim ne hoca ne futbolcu isimler önemli degildir hepsi gelip geçiçidir...bizim için önemli olan teksas apoletini 30 senedir omuzlarında gururla taşıyan insanların kardeşligi rengimizin yeşil beyaz olmasıdır gerisi teferruattır...bu yüzden bu konuyla alakalı kendini gerçek anlamda tribün insanı görüp bu büyük TEKSAS olgusunun içinde bi kardeş olarak gören tüm arkadaşlarımızın tepkisini koyması gerekmektedir....saygılar....
  • Teksas Avrupa  
  28 Temmuz 2012 | 00:24
  Sevgili teksas. Org yoneticileri bizim imzamizi (teksas avrupa) da atarsaniz seviniriz . Aciklamamiz facebook sayfamizda mevcut. Avrupali Bursasporlular adina simdiden tessekur ederim.
  • taraftar 16  
  28 Temmuz 2012 | 00:21
  baskan yazıcı yarın yönetım kurulu toplantısı için Bursaya geliyormus yönetımı toplıcak. işte bundan guzel fırsatmı olur admın nerde toplanıcaklar saat kaçta toplanacaklar haber yap hepımız gıdelım oraya butun yönetımın önunde yapalım protestomuzu anlatalım derdımızı. lütfen admın haber yap bu konuyla ılgılı...
  • partizan  
  28 Temmuz 2012 | 00:09
  tamam güzel de..beşiktaş kongre üyesi Bursasporlu yöneticilerden,galatasaray kulübü üyesi kulüp sözcülerinden..fanatik galatasaray taraftarı Bursa spor medyası müdürlerinden..sözüm ona Bursaspor muhabiri fanatik fenerli arkadaşlardan da bahsetmezsek sıkıntı basar beni..
  • yasin  
  27 Temmuz 2012 | 23:37
  -1
  gurur duyuyorum arkadas gurur var mı dıyecegın ıyı kı Bursasporluyum bole abılerım kardeslerım var bızler sehrımıze ıhanet etmedık yıllarca bekledık artık hersey daha guzel baksanız ya yıllarca sesımızı duyuramadıgımız Bursaspor ustunden para kazanan haınlerın yakasındayız artık
  • soyut  
  27 Temmuz 2012 | 23:22
  Bursaspor klübü Manisa sehrinin tarihindeki en yağmurlu gününde takım 15. İken maca gidip termik sok geçirip bir hafta hasta yatan benimdir. Ramazan'ın ortasında Konya deplasmanına gidip puansız dönerken bile gık demeyen benimdir. Sakaryada gözyaşları icinde cop yiyen, İnönü'de kahpece saldırıya uğrayan benimdir. Bu klüp bu ve benzer hikayeleri olan bizlerindir, taraftarindir. O yüzden bu kan emicilerin, bizim canımız Bursasporumuzun kanını emen hainlerin kulüple iliskileri tamamen kesilmedikce bu taraftar artık rahat değildir. Yapılan kepazelikler artık ayyuka çıkmıştır ve klübün Arındırılması için her mac susmadan, gerekirse mac dısı organizasyonlarla da bu hareket desteklenmeli Bursaspor klübünde gorev alıp da İstanbul takımı tutanların tamamı gorevden el cektirilinceye kadar bıkmadan usanmadan protesto edilmelidir. BS tv an itibari ile kesinlikle taraftarın sesi değildir, yaptıkları tek şey yönetimin dümen suyuna gidip polyannacilik oynamaktir. Verilen sözlerin hiçbiri tutulmayıp taraftarlarla adeta dalga geçilmekte, bir nevi sabrı test edilmektedir. Buna bir dur demek için başlatılan bu hareketten dolayı tüm taraftar oluşumlarını tebrik ederim.
  • murat16  
  27 Temmuz 2012 | 21:31
  Yönetimin suyu ısınıyor,bu sene başarısızlığı kaldıramayız,hele bi yine elenin erkenden uefA kupasından bakalım nasıl vereceksiniz hesabını.Böyle transfer politikası beceriksizliğnizen bıktık usandık,Bursasporlu olamyanın kulüpte işi yok yer zaman söylesin kulübü başlarına yıkalım.
  • Vur kır parçala  
  27 Temmuz 2012 | 21:13
  Burdan sitenin adminlerine bu arastirmalarda emegi gecen tum teksas org ailesine ve degerli uyelerine tesekkur ediyorum.Yillardir Bursaspor kulubu uzerinden ekmek yiyen hainleri tek tek desifre edip taraftarin bilgilendirilmesinde oynadiginiz bu buyuk rol icin herkesi tebrik ediyorum.Bursaspor kulubu biz Bursasporlularindir nasilki kotu gidişlerde futbolculari hafifce oksadiysak yonetimdeki Bursaspora ihanet eden yoneticilerinde hakkindan gelecegiz bu boyle bilinsin.Teksas org ailesinden son istegm bir yuruyus duzenleyip sesimizi daha gur duyurmamiza katkida bulunmalaridir.Yaptiklarimiz yapacaklarimizin gostergesi olsun.Tesekkurler teksas org.
  • altıparmak  
  27 Temmuz 2012 | 20:18
  -1
  Valla teksas.org'da olmasa ne yapıcaz bilmiyorum Bi yürüş tepki vb. gibi bişey yapılırsa bir çok Bursaspor sevdalısı gelir yeter ki bu haksızlıklar son bulsun...
  • Ünitimsah velii  
  27 Temmuz 2012 | 20:12
  Kulübümüz Çiftlik arkadaşlar , bu anlatılanlardan sonra denecek söz bu.BS TV yi izliyorum , eskiden bağımsız medyadayken taşı gediğine koyanlar , başkanı yönetimi sertçe eleştirenler şimdi herşey sütlimanmış gibi program yapıyorlar. Adam Bursasporumuzun 1 ay gündeminden düşmeyen Kolo toure ve Yaya toure akraba değiller di mi diye canlı yayında soruyor. Neyin kafasını yaşıyosun , hangi takımı takip ediyosun ardeşim? Maalesef kulübümüz kamu zihniyetinde; bir devlet memuru olsam yan gelip yatsam... Taraftar dernekleri olarak mesele transferden bile önemli , 1 numaralı önceliğimiz olmalı. Gereken yerlerden , şahıslardan hesap sorulmalıdır. Bursaspor ; yönetimin, divanın , şahısların değil Bursa' nındır. Kendisini başka şehirlere daha fazla ait veya layık görenlerle ilişik kesilmelidir.
  • doğan a  
  27 Temmuz 2012 | 19:58
  -1
  Bunları okuyunca bu başkanında yöneticilerinde hepsi defolsun gitsin demek istiyorum
  • hasan  
  27 Temmuz 2012 | 18:20
  fb macı oncesı takıp edıyorum klubun arabasıyla beyefendı herzamankı yere geldı ındı cep telefonuyla herhalde fblı olan sevgılısını maca gelmesını ıkna ıcın valla 1 saat fılan yalvardı dısarıda ne varmıs ne oluyormus hıc umurunda degıl evet sampıyon olunca Bursasporun gelırlerı yuzde 287 arttı dıye kendı beyanları var bu takımı cok fena yedıler bakın cok dıkkatlı olun lutfen cok zor durumlara dusebılırız herkes uzerıne dusenu yapsın
  • yazıcı başkan  
  27 Temmuz 2012 | 18:11
  madem bu adamlar çok başarılı ve itaatkar insanlar al otellerine çalışsınlar...eğer kendi işletmelerinde 1-2 ay dayanırsan suratıma tüm Bursa tükürsün...
  • torpil bir hastalık  
  27 Temmuz 2012 | 16:13
  -4
  ve Bursasporun bu astalıktan kurutlması lazımdır.yıllarca alt yapıda yöneticilerinve belediye personeliin çocukları oynadı yeteneksiz oldukları halde sonuç doğru düzgün 1 adam gelmedi gelemiyor eden çünkü torpille iş dön mü yor arkadaslar. Konumuz; kulübümüzün içerisinde, yıllardır sevdalısı olduğumuz kulübümüze 'hiçbir' katkısı bulunmamasına karşın çeşitli sebeplerle çalışmaya devam eden veya çalışmaya devam etmesi sağlanan, Bursasporlu olmamasına karşın işe girme sebebi 'torpilden' ibaret olan kişilerdir. Dedik ya; artık yeter! Gitmiyorlarsa, gönderilmiyorlarsa, biz göndereceğiz.
  • yeterrr  
  27 Temmuz 2012 | 16:10
  -6
  ismail öztürk yeteer ismail öztürk bir an önce istifa etmeli Bursaspor ile olan tüm ilişkilerini kesmelidir

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR