Golü attı kaptana koştu

22 Nisan 2012 | 13:11

2 yorum

4530 okunma

Bursaspor’un 3. golünü kaydeden Turgay Bahadır, sevincini kaptan Ömer Erdoğan ile paylaştı.

Turgay, attığı golün ardından takım arkadaşlarını ekarte edip Bursaspor yarı sahasında bulunan Ömer’e koştu.

Ayakta alkışladılar

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından İstanbul BB karşılaşmasında forma şansı verilen ve Turgay’a gol pası veren Okan Deniz’e büyük sevgi gösterileri vardı. Karşılaşmanın ikinci yarısında oyundan çıkan Okan’ı Bursaspor taraftarı da ayakta alkışladı.

Çocuk tribünü bom boş

Futbol Federasyonu tarafından alınan kararla Süper Final karşılaşmalarında çocuk ve kadınlara ücretsiz bilet verilmemesi tribünün boş kalmasına neden oldu.

Taraftar tadını çıkardı

Bursaspor taraftarı dünkü karşılaşmada alınan galibiyetin keyfini doyasıya yaşadı. Tribünlerin yarı yarıya boş kaldığı Atatürk Stadı’nda yeşil beyazlı taraftarlar takımlarını 90 dakika boyunca destekledi. Yeşil beyaz sevdalıları, alınan galibiyetin ardından da büyük keyif yaşadı. Açık kale arkasında bulunan taraftar ise halay çekerek galibiyetin tadını çıkardı.

Turgay 3’lü çektirdi

Uzun zaman sonra ilk 11’de forma şansı bulan ve 25 Şubat’tan bu yana devam eden gol hasretine de son veren Turgay Bahadır maç sonunda taraftarın isteğini kırmayıp orta sahaya giderek 3’lü çektirdi.

Parlar’ın gözü Milli adaylarda

A Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Abdullah Avcı’nın kadrosunda oyuncu izleme antrenörü olarak görev yapan Ergin Parlar, dünkü maçı takip edenler arasındaydı.


 

  • Mustafa Kemal
  23 Nisan 2012 | 14:12
  Gitsede kurtulsak şu turgaydan, bu kadar yeteneksiz bir adamın bizde ne işi var? 2011-2012 ezonunda kaleye 41 şut çekmiş,14 tanesi kaleyi tutmuş! ! Bu ne ya, forvete gel! ! 23 defa gol poziyonuna girmiş, 3 gol atmış! Forvete gel , forvete gel. Aldıgın para bogazından nasıl geçiyor be , yazıklar olsun, benden yana hakkınız varsa,sana da seni sahaya oyuncu diye koyana da, hakkımı helal etmiyorum.
  • Nurhas Bebe
  23 Nisan 2012 | 08:42
  Helel sana turgay