Sağlam: Bu maçı çok önemsiyoruz

19 Nisan 2012 | 16:57

4 yorum

4054 okunma

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Süper Final Avrupa Grubu'nda haftasonu Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi değerlendirmede bulundu. Sağlam, "Güzel sonuçla Sivasspor maçını unutturmak istiyoruz" dedi.

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam Özlüce Tesisleri'nde antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Süper Final Avrupa Grubu'na kötü bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Sağlam, "Süper Final'e tutunabilmek için, bizim açımızdan final niteliğinde önemli bir karşılaşma oynayacağız. Bu maçı kazanıp Süper Final'deki hedefi devam ettirmek isteyeceğiz. Maçı çok önemsiyoruz ve ciddiye alıyoruz. İlk maçta Sivas'ta yaşadığımız olumsuzluğu İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında ortaya koyacağımız güzel futbol ve güzel sonuçla unutturmak istiyoruz. Bu maçta hem oynanacak futbol ve alınacak sonucun bize çok katkısı olacak. Bu doksan dakikayı iyi değerlendirmek istiyoruz. Karşımızda iyi bir takım olacak. Ligde oynadığımız son karşılaşma bizim adımıza çok güzel geçmişti. Aynı anlayışı bu maça yansıtıp Süper Final'e tekrar tutunmak ve hedefimizi tazelemek istiyoruz" diye konuştu.

Ozan İpek Takımla Çalışıyor

Takımın son durumu ile ilgili bilgi veren Sağlam şunları söyledi: "Sezonun son bölümü olmasına rağmen oyuncularımız yaklaşık 40'ın üzerinde maç oynamış olmalarına rağmen, hem fiziksel hem zihinsel anlamda yorgunluğun oyuncularımız ve takımlar üzerinde hakim olduğu bu dönemde tam takım antrenmana çıkıyoruz. Sakatımız yok. Ozan'ın durumu biraz bizi rahatsız ediyor. Takımla birlikte antrenmanlara başladı ama henüz iyi bir 90 dakika çıkaracak tempoda değil. Onu bu hafta kullanamayacağız ama inşallah Çarşamba'ya yetiştirmeye çalışacağız."

Bursaspor Kulübü


 

  • Kupa
  20 Nisan 2012 | 15:38
  Arkadaşlar bırakın ligi bakın kupaya falan yazanlara sesleniyorum. Eses maçında alınacak bir kötü sonuç bizi çok kötü durumlara götürür. Lige havlu atmadan kupayı kovalamalıyız. Önce ibb maçını alalım stadı dolduralım. O maçı alıp esesi düşünelim
  • soyut
  20 Nisan 2012 | 08:49
  Hocam futbolda bir maçı önemseyip ötekini önemsememek varmı? Aslında yok böyle birşey ama bizim takımda var ne yazık ki. Bu maçı önemsiyoruz kazanalım ya sonraki maçı napacaz.
  • Menderes
  20 Nisan 2012 | 03:41
  Boşver hocam bu maçı çarşambaya bakalım biz
  • Mustafa D.
  19 Nisan 2012 | 19:11
  Hadi ozan yaaa eses e beraber koycaz düzel bi an önce