Şükrü Saraçoğlu'nun yarısı!

30 Mart 2012 | 09:39

22 yorum

13890 okunma

Erkan Kamat taraftara seslenerek, Türkiye Kupası'nda Bursaspor'u yalnız bırakmamalarını ve Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın kendilerine ayrılan yüzde 50'lik kontenjanını doldurmaları gerektiğini söyledi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Sivasspor maçında taraftarın yüzde 50'lik dilimin tamamını doldurması gerektiğini söyledi. Önlerinde çok zorlu bir süreç olduğunu belirten Kamat, "Ligde Antalya'dan üç puan alıp Sivasspor maçına odaklanacağız. Futbolcu arkadaşlarıma güveniyorum. Çok azimliler. Bunu Fenerbahçe maçında da gösterdiler. Önemli olan istemek. Biz bunun bilincindeyiz ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi.

TARAFSIZ OLMAYACAK
Sivasspor ile Türkiye Kupası çeyrek final maçının Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacağının hatırlatılması üzerine Kamat şunları söyledi: "Biz İstanbul'un Anadolu tarafını istedik. Çünkü bu şehirde Sivas'ın ciddi bir potansiyeli var. Ben tarafsız saha olduğunu da düşünmüyorum. Ancak taraftarımız Anadolu yakasına daha rahat gidip, geleceklerdir. Onların desteğine çok ihtiyacımız var. Bize ayrılan yüzde 50'lik kapasiteyi mutlaka doldurmalılar. Bu kulvarda da çok iddialıyız. Herkesi yenecek güçteyiz"


 

  • Timsah
  30 Mart 2012 | 12:45
  Herkes kadıköye
  • miço
  30 Mart 2012 | 12:28
  kupa maçında kombineler geçerli olacakmı?